سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

داستان های ترسناک چندخطــی مفهمومی
(2017/05/21، 05:36 PM)Molly Hooper نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا من از این اتفاقا برام نمیفته؟ ؟؟؟؟

عزیزم نترس مشکل ار ماست 24  بقول ام ام تو حالتای عادی اصلن پیش نمیاد 22
resim
پاسخ
(2017/05/21، 10:06 PM)~~ƧЄƬƛƦЄ~~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/05/21، 05:36 PM)Molly Hooper نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا من از این اتفاقا برام نمیفته؟ ؟؟؟؟

عزیزم نترس مشکل ار ماست 24  بقول ام ام تو حالتای عادی اصلن پیش نمیاد 22

212124
پاسخ
من هیچوقت حالت عادی ندارم پس22
چن باری صدای کسیو(کساییو) شنیدم ک صدام میکنه،یا صدای گریه بچه(ک ممکنه از ایور اور باشه و من سالم باشم22)
صدای مسواک زدن کسی(ک بعد رفتم دیدم کسی نیست)
یا صدای در ک با کلید باز شد ولی باز هم کسی نبود22
چ بسا چیزاییم دیده باشم و یادم نباشه 32
Don't become a ghost without no colour
Cause u r the best paint life ever made
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman.
(2017/05/21، 11:26 PM)EndLessCreations نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چن باری صدای کسیو(کساییو) شنیدم ک صدام میکنه،یا صدای گریه بچه(ک ممکنه از ایور اور باشه و من سالم باشم22)

1 هر جا هستی به سرعت فرار کن..بیا اینجا یه چن روز پناه بگیر پیش ما تا یه جای خوبی پیدا کنی واسه زندگی..شک نکن اونجا جن دارین
پاسخ
(2017/05/22، 12:13 AM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/05/21، 11:26 PM)EndLessCreations نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1 هر جا هستی به سرعت فرار کن..بیا اینجا یه چن روز پناه بگیر پیش ما تا یه جای خوبی پیدا کنی واسه زندگی..شک نکن اونجا جن دارین

من از جن نمیترسم،االانم اصلا نترسیدم 2 ( 171717 )
Don't become a ghost without no colour
Cause u r the best paint life ever made
پاسخ
من همیشه تو مسائل مفهومی مشکل داشتم 22
من امضا بلد نیستم  37 انگشت میزنم  22
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط M1F9 ، .Yasaman.
من اتاقم طبقه بالاس و فقط واسه ناهارو شام میام پایین،ینی عملا اونجا زندگی میکنم،اونم تنهایی،بیشتر مواقع صدای پاهایی که از پله میان بالارو میشنوم ولی هیچکی نیست!خصوصا روزایی که مامان بابام خونه نیستن!البته توهم میتونه باشه ولی چیزی که خیلی پیش میاد اونم واسه همه وقتیه که اهنگ گوش میدیو حس میکنی یکی صدات میکنه2
°°°°°°°°
داستان ها عالیییی بودن،اون داستان اخریو قبلا شنیده بودم،به ترسناکترین داستان کوتاه دنیا معروفه4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط ~~ƧЄƬƛƦЄ~~
خوبه 22 خوشم میاد هیچکودوم عادی نیستیم 22 16
resim
پاسخ
شبا وقتی همه خوابن من و داداش کوچیکم بیدار می مونیم.تا حالا هردومون چند بار صدای گذاشتن لیوان روی کابینت رو میشنویم.
هر وقت تو خونه تنها باشم و به مرده ها فکر کنم لامپا چشمک میزنن.
یه بار داشتم فیلم میدیدم به داداشم گفتم انقدر ور ور نکنه اونم ساکت شد بعد اومدم یه چیزی بهش بگم سرم خورد به سرش .تا اومدم بگم انقدر بهم نچسب دیدم داداشم توی حال خوابه.
واقعیه ها.
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
(2017/05/23، 12:10 AM)~~ƧЄƬƛƦЄ~~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوبه 22 خوشم میاد هیچکودوم عادی نیستیم 22 16
یه شرلوکی بهم معرفی کن عادی باشه؟اصلا ما فنای تکی هستیم ضاتا21 16
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد