سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

خودزنی
مدرسه ی ما مگر اینکه از خر خونی بچه ها بمیرن
یادش گرامی یه مدت سومین مدرسه ی برتر کشور بودیم:/
پاسخ
اوضاع خیلی خرابه ها
شهر پُرِ از مَرداى عَزَب 
كه رحم نكردن حتى به درياى خزر
////////////
پروانه شده پاره از پيله ، تو بازار هرچى كاره تعطيله

همه وِزِّه ، بِزَن در رو ، پرچم ، نه پایه داره نه ميله
///////////
پُرِ اَشكه حمّامه ما ، دروغ رفت زيرِ عَمّامه‌ها

بَدَل زد معما به ما ، نمیندازیم حتى به فردا نگاه

resim

کمک!
پاسخ
مازوخیست چیه بابا بچه بازیه شما ی مازوتیست ب من نشون بده همچین با صندلی میکوبونم وسط کمرش از فردا بیاد تو همین تاپیک ب اینجور افراد تاسف بده همین ماز بازیو ساد بازیو چن تا بچه شنیدن دوییدن چیه این مسخره بازیا  14

resim
میخوام بیام خواستگاری نگو نه نگو نمیشه ://

عکی نمیدونم واستون وا میشه یا نه ولب دیگه تا همین حد بلد بودم شرمنده
پاسخ
(2018/03/01، 06:57 PM)kiarash نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مازوخیست چیه بابا بچه بازیه شما ی مازوتیست ب من نشون بده همچین با صندلی میکوبونم وسط کمرش از فردا بیاد تو همین تاپیک ب اینجور افراد تاسف بده همین ماز بازیو ساد بازیو چن تا بچه شنیدن دوییدن چیه این مسخره بازیا  14

میشه یخورده آروم تر و واضح تر حرف بزنی ما هم بفهمیم منظورت دقیقا چی بود؟ (No offense by the way)
resim
پاسخ
ماز ینی مازوخیست و ساد ینی سادیست شرمنده من کلا فن بیانم یخده خلاصس فک کردم واضح بود ولی گویا نبود 
و چشم نو آفنس دی آر سو کیوت اند آیم سو هپی ویت دیر پلیژر :/

resim

پاسخ
(2018/03/01، 07:26 PM)kiarash نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماز ینی مازوخیست و ساد ینی سادیست شرمنده من کلا فن بیانم یخده خلاصس فک کردم واضح بود ولی گویا نبود 
و چشم نو آفنس دی آر سو کیوت اند آیم سو هپی ویت دیر پلیژر :/
منظورم از نو افنس این بود که اون جوابو با لحن توهین آمیز ننوشتم و نخواستم یه وقت بهت بربخوره. 1
resim
پاسخ
فک کردم ب من میگی خشونت آمیز ننویس 
آخه بعضیا روشن فکریو پارو پوره کردن کلا میگن یارو اگه داشت با عقایدش ب خودشو اطرافیانش آسیب میزد عقیدش محترمه و اینا ولی بعضیا راهنمایی میخوان مصلا تو تهران پره از اینجور روابط و تو سنین پایین بخاطر یسری هورمون های کوفتی تو بدنشون خودشونو بدبخت میکنن اجماعا !!
منظورتو بد متوجه شدم ولی کلا نمینوشتیم بر نمیخورد بهم 3

resim

پاسخ
 سپاس شده توسط اشوزدنگهه
یه جایی خوندم ناخون جویدن و اینکه یه چیزی را مدام بزنیم روی دستمون که ممکنه کمی درد داشته باشه هم یه نوع خودزنیه. البته منبع نیمه معتبر. اگه اینطوره نصف ادمها خودزنی میکنن... 22 برای ترک عادات مثل غوز کردن و حواس پرتی هنگام مطالعه و عصبانی شدن و اینطور چیزا میگن یه کش دور مچ ببندید و بکشید تا مچتون درد بگیره. این یه روش روانشناسیه. برای تربیت ذهن و یه جور تنبیه خودمونه. اینم خود زنیه؟؟ اگه اینطوره که این خود زنی اصلا مرز مشخصی نداره ...ایا درمان داره  7

resim
پاسخ
نه باوو فک نکنم اون جزوش باشه
پاسخ
اقا من یکی از اون دو دختر رو که خودکشیی کردند تا حدودی می شناختم نه اون قدر اما چندین بار دیده بودمش
بعضی از آتئیست ها هم این کار رو می کنن کلا نصف خودکشی ها یا خل بازیای بچگونس یا به پوچی رشیدنه یا مواردی که صفورا گفت
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد