سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

خودزنی
خوب انسان هم ذات اوکی و مرتب خوجگل فرشته طور و باحال و خوب و معروف داره
هم ذات پلشت و منکر و مریض
دیگه هیچ اشتباهی از طرف ادما متعجببم نمیکنه تا تهش رفتن
ما هممون پشت هم با شعار یا زهراییم  8
ما همه کل ایران امسال یکی ازون یازدهتاییم

resim

پاسخ
منم یه رفیق دارم واسه اینکه خودارضایی نکنه با منگنه کش خودشو میزنه
یه همکلاسی همه چیز ازارم دارم با چاقو خودشو جر داده
اگر کسی  
در مراسم درگذشت من
 گریه کند 
دیگر با او
صحبت نخواهم کرد
پاسخ
الآن بین بعضی دخترا این کار خیلی باب شده. ولی نه برای جلب توجه یا تفریح بلکه برای فراموش کردن درد های زندگی و دعواهای پدر و مادر و آروم شدن (البته استدلال خودشون اینه)
resim
پاسخ
(2018/03/01، 09:48 AM)Glenn_TM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الآن بین بعضی دخترا این کار خیلی باب شده. ولی نه برای جلب توجه یا تفریح بلکه برای فراموش کردن درد های زندگی و دعواهای پدر و مادر و آروم شدن (البته استدلال خودشون اینه)

استدلال خودشون اینه اما تقریبا همه ی اطرافیانشون و خودشون میدونن که دلیلشون این نیس اگه اینجوری بود تو وقتی تو مدرسه راه میرفتی یه دوستای قدیمی تو در حالی که روی دستش یه قلب با ی E رو حک کرده نمیدیدی که داره با لبخند و غرور به همه نشونش میده 
یا اینکه دوستاتو نمیدیدی که دارن سر این بحث میکنن که کدومشون زخم عمیق تری رو خودش ایجاد کرده
همش دیوونه بازی های نوجوونی و جوگیری های مجازیه
بحث من یه خطر جدیه که پیشه رومونه 
نفوذ یه جنون که میکنه ریشه تو جونت

سکوت مرگباری که حس میشه تو خونت
وقتی هم خون تو شیشست
هم شیشه تو خونت
پاسخ
 سپاس شده توسط RFmohammadi
خداروشکر من تاحالا ای موردا از نزدیک ندیدم
بدتر از او بازی نهنگ آبیو نبود 22 22 22
تو اینترنت سرچ کردم وااااای ادم باید ببخشیدا خیلی خر باشه همچی کارایی بکنه
پاسخ
(2018/03/01، 11:31 AM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/03/01، 09:48 AM)Glenn_TM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استدلال خودشون اینه اما تقریبا همه ی اطرافیانشون و خودشون میدونن که دلیلشون این نیس اگه اینجوری بود تو وقتی تو مدرسه راه میرفتی یه دوستای قدیمی تو در حالی که روی دستش یه قلب با ی E رو حک کرده نمیدیدی که داره با لبخند و غرور به همه نشونش میده 
یا اینکه دوستاتو نمیدیدی که دارن سر این بحث میکنن که کدومشون زخم عمیق تری رو خودش ایجاد کرده
همش دیوونه بازی های نوجوونی و جوگیری های مجازیه

ی خانمی بود بچشو ب شیوه های مختلف مریض میکرد ک نردم تو اینستا ب بدبختیاش لایک بدن و فالوراش بره بالا تهشم بچشو کشت این خود زنیام همینجورین بیشتر جلب توجهه کلا اینجوری مد شده هرکی بیشتر بدبخای داسته باشه و دپرس تر و افسرده تر باشه شاخ تره 
تففف تو این شاخ مجازیا ک همه نوجوونامونو بدبخ کردن

resim
میخوام بیام خواستگاری نگو نه نگو نمیشه ://

عکی نمیدونم واستون وا میشه یا نه ولب دیگه تا همین حد بلد بودم شرمنده
پاسخ
ببخشید نداره واقعا باید خیلی خر باشه 12

resim

پاسخ
وای الهی 2 2
 اینا چطور اسم خودشون میذارن مادر
پاسخ
اینجاست ک شاعر میگه فاک ب رسانه شیطانی

resim

پاسخ
اون مادرو منم شنیده بودم و واقعا درسته همش واسه شاخ بودنو ایناس ولی بعضیام هسن که بیمارن واقعا مث مازوخیسم ها

(2018/03/01، 12:40 PM)Honey نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خداروشکر من تاحالا ای موردا از نزدیک ندیدم
بدتر از او بازی نهنگ آبیو نبود 22 22 22
تو اینترنت سرچ کردم وااااای ادم باید ببخشیدا خیلی خر باشه همچی کارایی بکنه

واقعا ندیدی ؟؟؟ ما تو مدرسمون انواع مدلای خودکشیو داشتیم . انواع افسرده ها و هرچی که بگی 21 خعلی مدرسه خوبیه
بحث من یه خطر جدیه که پیشه رومونه 
نفوذ یه جنون که میکنه ریشه تو جونت

سکوت مرگباری که حس میشه تو خونت
وقتی هم خون تو شیشست
هم شیشه تو خونت
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد