سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

خودزنی
من ادمای زیادیو بچشم دیدم که با تیغ بدنشونو میبرن، توی شرلوکم فیث اینکارو کرده بود، ازونجاییم که من خیلی کنجکاوم(فضول 22 )و به موضوعات چرت زیادی علاقه دارم، درباره اینم خیلی تحقیق کردم،چیزایی که فهمیدم اینبود که افراد خودزن به دو دسته ی کلی تقسیم میشن:
  1. بیماری روانی دارن مثل:سادیسم،مازوخیسم،شیزوفرنی،اعتیاد به اندورفینی که بعد از درد تو بدنشون ترشح میشه،اعتیاد به مواد مخدر،اعتیاد به الکل،مورد تجاوز قرار گرفتن و....
  2. این دسته دومم بیمار و معتاد هستن ولی متفاوت:این دسته معتاد به ترحم و جلب توجهن و بعد از اینکار عکسا و فیلماشو توی صفحات مجازی مختلف شیر میکنن
اگه اطلاعات من اشتباهن خوشحال میشم بهم بگین و خوشحالتر میشم اگه اطلاعات خودتونو اضافه کنید 4
پ.ن:میخواستم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لی خیلی طولانی بود،خوندمش،اگه دوست دارید
شماهم بخونید  4
resim
Save
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، Mobina.N ، Am.A ، جین مارپل
توی همه انسان ها یه میل به زندگی هست که خلافش عمل کردن جرات و توانایی زیادی رو میخواد و معمولا حتی بعد از انجام اون کار هم یه عذاب وجدانی سراغ ادم میاد که به شدت اعصاب آدمو به هم میریزه و اون فرد گاهی برای پرت کردن حواس خودش دوباره میره سراغ خودزنی چون اون درد بعدش همه حواس رو به خودش معطوف میکنه و نمیذاره فرد به عذاب وجدانی که داره فکر کنه بنابرین خیلی اوقات خودزنی باز هم خودزنی میاره.
و اینکه توی دسته اول یه سری ها هم هستن که به درد معتادند چون همونطور که گفتم درد باعث میشه که فرد دیگه به بقیه مشکلاتش فکر نکنه و فقط به اون درد فکر کنه. در واقع به نظر خیلی افراد با وجود اینکه درد بعد از خودزنی عذاب آوره ولی از عذاب و کلافگی مشکلاتشون بهتره و فکرشون رو هم مشغول میکنه پس میرن سراغش.
درس گرفتن از اشتباهات خودت هوشمندانه است ولی درس گرفتن از اشتباهات دیگران هوشمندانه تره. 3
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، RFmohammadi
فارغ از اینکه ارتباط موضوع با شرلوک چی و چقدر ؟! 
و فیث کیه؟ 22 4
این تد شاید جالب باشه 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
resim
پاسخ
(2017/05/20، 04:49 PM)Mobina.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی همه انسان ها یه میل به زندگی هست که خلافش عمل کردن جرات و توانایی زیادی رو میخواد و معمولا حتی بعد از انجام اون کار هم یه عذاب وجدانی سراغ ادم میاد که به شدت اعصاب آدمو به هم میریزه و اون فرد گاهی برای پرت کردن حواس خودش دوباره میره سراغ خودزنی چون اون درد بعدش همه حواس رو به خودش معطوف میکنه و نمیذاره فرد به عذاب وجدانی که داره فکر کنه بنابرین خیلی اوقات خودزنی باز هم خودزنی میاره.
و اینکه توی دسته اول یه سری ها هم هستن که به درد معتادند چون همونطور که گفتم درد باعث میشه که فرد دیگه به بقیه مشکلاتش فکر نکنه و فقط به اون درد فکر کنه. در واقع به نظر خیلی افراد با وجود اینکه درد بعد از خودزنی عذاب آوره ولی از عذاب و کلافگی مشکلاتشون بهتره و فکرشون رو هم مشغول میکنه پس میرن سراغش.

کاملا باهات موافقم،و اون اعتیاد به دردیم که گفتی هم درسته،در واقع به مسکنی که بدن برای تسکین درد ترشح میکنه هم معتادن

(2017/05/20، 08:01 PM)Rend نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فارغ از اینکه ارتباط موضوع با شرلوک چی و چقدر ؟! 
و فیث کیه؟ 22 4
این تد شاید جالب باشه 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارتباط با شرلوک اینکه بیماری های روانی مربوط به یه جانیه روانیه عاشق قتل نمیشه؟فیث هم همون دختر اون مرده بود که یوروس خودشو جاش جا زده بود4
resim
Save
پاسخ
سوالت نفهمیدم 
آها! خب اون فرق داشت انقدر دارو بهش داده بودن کلا هنگ بود!
resim
پاسخ
اینکه رو با اینه که جابه جا کن22
اره دیگه،اون واسه برگشتن حافظش اینکارو میکرد4
resim
Save
پاسخ
البته جدای از همه این ها درد باعث کمی لذت برای بعضی افراد هم میشه
بحث من یه خطر جدیه که پیشه رومونه 
نفوذ یه جنون که میکنه ریشه تو جونت

سکوت مرگباری که حس میشه تو خونت
وقتی هم خون تو شیشست
هم شیشه تو خونت
پاسخ
من یکیو می شناسم که این طوریه....خیلی باهوشه ولی خب به خاطر گذشتش مواد مصرف می کنه.........(یکی از رفیقامه).........و خوب بعضی موقع ها با تیغ دستشو می زنه....به حدی که شاید قاتلای بی رحم هم آدمو اینطوری نزنن.........گاهی اوقات هم خودشو می زنه.........یه بار ازش پرسیدم:چرا؟؟؟؟واقعا چرا اینکارو می کنی؟؟؟؟؟؟
خندید..........گفت ::نمی دونی چه دردیه که از درد کشیدن لذت ببری!!!!!
گفت:منم نمی فهمم چمه.........اما انگار اگه درد نکشم زندگی معنی نداره........از بچگیم این کارو شروع کردم.......یعنی من ........خب!من هیچ دوستی نداشتم......و هیچ کس هم نبود ازم حمایت کنه........از اون به بعد بود که این حس لعنتی توی من به وجود اومد......از اون موقع بود که وقتی تنها میشدم با یه چاقو می افتادم به جون پوست دستم و پاره پورش می کردم........."
همینجوری که می گفت اشکاش سرازیر میشدن........تاحالا انقد دلم واسه کسی نسوخته بود........یعنی میشه از درد کشیدن لذت برد؟؟؟
نمی فهمم!!!!.....اصلا نمیفهمم...........ولی خب هستن....اینجور آدما هستن......ادمایی هم هستن که دوست دارن یکی بهشون توجه کنه واسه همینم خودشونو می زنن..........
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
ربطی به هوش نداره ...
بحث من یه خطر جدیه که پیشه رومونه 
نفوذ یه جنون که میکنه ریشه تو جونت

سکوت مرگباری که حس میشه تو خونت
وقتی هم خون تو شیشست
هم شیشه تو خونت
پاسخ
منم وقتی استرس میگیرم یا می ترسم یا دسته گل بدی به آب میدم شروع می کنم خودمو چنگول انداختن و پوست خودمو کندن...212124 بعد آخرش بعد چند دقیقه به خودم میگم...ابلههههههه212124
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد