سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرسنجی: رند صندلی داغ شرکت کنه آیا آیا آیا؟
بله صد البته
نه
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
WHO am i ?!!
(2020/08/22، 02:05 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال خوبی پرسیدی 11 رند همونطور که از یوزرنیمش پیداست فردی رنده که با این صندلی داغ 2 سال داره ملتو سرکار میذاره :/ وی عامل بسیاری از حرکات محیرالعقولیه که تو انجمن انجام شده 25  الانم دیگه فقط ما نیستیم بلکه ارگان های حامی برابری حقوق 12( @میلاد بزرگوار یک اسم برای این جنبش میذاشتی) از خارج تز کشور دارن مارو حمایت میکنن که رندو به صندلی داغ ببندیم 11

عالیهههه  21 21

خدایی عجب آدمیه  سوالم بخاطر این بود یکی از ایالات متحده زنگ زد تحقیقات درمورد رند 21
resim
پاسخ
19 16 نگاه کنید به : 
واکنش من به شرل شدن ادمین
چرا میلاد رفته 
تولد۴ سالگی انجمن
و فهرست تاپیکهام 15
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
فقط تا سوم شهریور برای برد جایزه یک میلیونی مهلت دارید 7
یا
آب قندها و سوالاتتان را آماده کنید  25
resim

پاسخ
 سپاس شده توسط Darkle ، The Consulting Criminal ، شرل ، کارآگاه مرده
(2017/05/19، 12:31 AM)Rend نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب همه میدونیم تو فضای مجازی که چشم کمتر چشم میبینه  22 و با وجود آواتارها و چیزهای دیگه، هویت آدم ها پشت این گزینه ها پنهان هستند. 
خود من گاهی ناخودآگاه شماها ر به صورت آواتارهاتون تصور میکنم  22 21

تو این مدت آنالیزها و حدس های جالبی در مورد خودم اینجا دیدم بنابراین تصمیم گرفتم این تاپیک بذارم  (خدا بهم رحم کنه 22 4 ) تا ببینم نظرتون و تصورتون از من چیه؟

برای راهنمایی چند تا سوال زیر میذارم دوست داشتید مواردی که فکر میکنید درست و جالب اضافه کنید  1

1- سن موجودی باستانی...آنقدر باستانی که حساب تاپیک هایی که گذاشته و ارسال هایی که کرده سرمان را در می آورد...
400000000000000 سال قبل دوره غارنشینان [بیکر استریت]:
توجه: زمان بندی دقیق نیست!
رند : اوگا بوگا اوگا بوگا... (مترجم ما مطمئن نیست که او چه میگوید،ولی معلوم است که دارد اولین تاپیک خود را مینویسد)
2- جنس فکر نمیکنم موجودات باستانی جنسیت داشته باشن؟
3- تحصیلات دیپلمای جاودانگی از دانشگاه هاوراد،فوق دکترای آناتومی بدن گربه ها از آکسفورد و فووووووق پروفسوریِ عکس پروفایل گزاری از دانشگاه اندلس کبیر  4
4- شهر هاگزمید 1
5- هدف از حضور در انجمن پیدا کردن عده ی کمی از لایق ترین اعضا،گزیدن آنها (مثل خون آشاما :22  ) و تبدیل کردنشون به موجودات فراطبیغی و به دست اوردن مدیریت کل،با یک شورش.  4
22 4  منتظر نظراتتون هستم 

شاید این پست برای دیگران هم بذارم  19
در کافه،کنار هیولاهای خدانما و خدایان هیولانما بشین...
و از سفارشت لذت ببر!
پاسخ
 سپاس شده توسط EndLessCreations ، Darkle ، :)):| ، Zhuge liang ، Milad
و سر انجام...
انتظار ها به پایان رسید ...
پس از تظاهرات فراوان از سرتاسر جهان اعتراضات فراوان از سوی حکومت های مختلف  22 22 کاهش قیمت بورس و...(برای دونستن بقه بدبختی ها به مطلب ملودی در همین تایپیک مراجعه کنید)Rend  روی صندلیییی داغ نشست 13 13
بریم واسه جشن 19 19
از همه دوستان خواهشمندیم که تمام تلاش  خود را برای جزغاله کردن این ملت سر کار گذار بکنند 22 21(ملت سر کارگذار اصطلاح جدیده)

خببب متاسم مثل اینکه شادی هایمان بی فایده بوده و این ملت سر کارگذار باز هم در کارمان گذاشته آه آه
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Darkle ، :)):|
1- سن 14
2- جنس دختر
3- تحصیلات فوق تخصص غاشیه از دانشگاه P.A.M غاشیه  4
4- شهر اصفهان
5- هدف از حضور در انجمن گذران وقت در کنار شرلوکیان
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Darkle ، :)):| ، Milad
13 چرا من این کامنت ندیده بودم؟!
41 آفرین حدست درست بود
22 شماره حساب بده جایزه رو بریزم به حسابت
29 اونم تو این بی پولی وسط ماه
25 میشه به جاش هففته ای ده تومن شارژ ایرانسل بدم؟ 22 4
یا همراه اول؟
رایتل؟ 37
23 واستا ببینم از کوجا منو شناختی؟!ها
هاهاها؟! 39

دروغ سیزده
resim

پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، Lili Stark

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد