سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اگر شخصیت های فیلم شرلوک معلم بودن...
با توجه به معلم های خودم : 
شرلوک : ریاضی ... ( ببخشید آقا اجازه ؟ _ نه خفه شو _ اما ... _ میدونم میخای بری دستشویی... کلاس میره رو هوا ) 
جان : پیام ها ( 21 )
مری : ورزش ( هی تو درست نرمش کن ... _ خانوم از زنگ قبل خسته ایم ... مری اسلحشو میکشه بیرون و تو پای دانش اموز شلیک میکنه 21 )
مطالعات : مایکرافت ( ببینید مردم کلا دو دستن : بدرد بخور و بدرد نخور ... _ آقا ما تو کدوم دسته ایم ؟ _ بچه ها انسان محسوب نمیشن 21 )
مایکرافت : عربی 
مایکرافت : زبان ( اینطوری باشه ما یکشنبه ها کلااااا با مایکرافت کلاس داریم 21 )
داناوان : پرورشی ( همون تفکر و چرت و پرت )(ببینید کلا به هیچکس اعتماد نکنید _ حتی به شما خانوم ؟ _ خفه شو !)
مالی : علوم (کلا کلاس رو هواست )
مگنوسن : ادبیات ( 22)
مایکرافت : قران ( همش چرت و پرته بشینید میخام سیاست بهتون درس بدم )
رزی : (هنر در اینده 21 )
اندرسون : فناوری ( همه سر کلاس خوابن )
بحث من یه خطر جدیه که پیشه رومونه 
نفوذ یه جنون که میکنه ریشه تو جونت

سکوت مرگباری که حس میشه تو خونت
وقتی هم خون تو شیشست
هم شیشه تو خونت
پاسخ
جان معلم آمادگی دفاعی و زیست باشه بهتره
هرکس تخصص خودش
به قول یکی دیگه آیرین معلم دینی یا تنظیم خانواده
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
(2017/10/08، 11:09 PM)miss.Rahimi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شرلوک : ریاضی ... ( ببخشید آقا اجازه ؟ _ نه خفه شو _ اما ... _ میدونم میخای بری دستشویی... کلاس میره رو هوا ) 
مری : ورزش ( هی تو درست نرمش کن ... _ خانوم از زنگ قبل خسته ایم ... مری اسلحشو میکشه بیرون و تو پای دانش اموز شلیک میکنه 21 )
مطالعات : مایکرافت ( ببینید مردم کلا دو دستن : بدرد بخور و بدرد نخور ... _ آقا ما تو کدوم دسته ایم ؟ _ بچه ها انسان محسوب نمیشن 21 )
داناوان : پرورشی ( همون تفکر و چرت و پرت )(ببینید کلا به هیچکس اعتماد نکنید _ حتی به شما خانوم ؟ _ خفه شو !)

دیگه به قرآن چیکار دارین ؟ با این چیزا شوخی نکنید درست نیست .
به نظر شما برای ساخت میلیارد ها نوع از تصویر زیر چقدر قدرت لازمه ؟ 
resim
پاسخ
(2017/10/10، 12:07 AM)هلنا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/10/08، 11:09 PM)miss.Rahimi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه به قرآن چیکار دارین ؟ با این چیزا شوخی نکنید درست نیست .
22 فک نمی کنم شوخی بدی کرده باشم 22 و شوخی کردن هم حد و مرزی نداره ( حداقل برای من )
بحث من یه خطر جدیه که پیشه رومونه 
نفوذ یه جنون که میکنه ریشه تو جونت

سکوت مرگباری که حس میشه تو خونت
وقتی هم خون تو شیشست
هم شیشه تو خونت
پاسخ
(2017/05/15، 10:56 PM)FΛƬƐMƐ.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب این یه نمونه شغل هایی که به شخصیت های فیلم دادن که از یه سایتی گرفتم.
resim
موریارتی: فیزیک
جان: روانشناسی
شرلوک: شیمی
خانوم هادسون: مدیر
ایرین ادلر:... 4
مولی: زیست
مگنسن: علوم اقتصادی
لستراد: ریاضی
مایکرافت: علوم سیاسی
.
.
.
ولی ما میخوایم خودمون بنویسیم. اگه شخصیت های فیلم شرلوک معلم بودن چه معلمی میشدن.
ببینم چه میکنین.
جیمز موریارتی: ریاضی...اخه خباثتش بیش از فیزیکه
شرلوک هلمز:فیزیک. استنتاجاش خوراک فیزیکه. یا شایدم فلسفه...
جان واتسن:زیست
خانوم هادسون:حرفه و فن یا خیاطی ...پرورشی
ایرین ادلر:مبانی کامپیوتر
مولی هوپر:شیمی
مگنسن:اقتصاد یا سیاست یا یه همچین چیزی
گرگ لستراد: ناظم
مایکرافت هلمز:مدیر
I don't care if no one likes me...
I wasn't created in this world to entertain every one....
پاسخ
مسئله این نیست که کدوم مال کدوم درس می شند مهم اینه که کدوم معلم بهتری میشه!؟
resim
پاسخ
من رشتم انسانیه طبق معلمای خودم میگم
به تخصصشون کار ندارم از لحاظ جذابیت

شرلوک فلسفه منطق
یوروس ریاضی آمار
مایکرافت ادبیات  و مشتقات
مول تاریخ
جان دینی
مری ورزش 
مگنوسن مدیر 
خانم هادسون کارآفرینی
ایرین ادلر   جامعه شناسی
اندرسون  روانشناسی
داناوان  جغرافیا
لستراد  ناظم
اگر کسی  
در مراسم درگذشت من
 گریه کند 
دیگر با او
صحبت نخواهم کرد
پاسخ
موریارتی(ریاضی): یکبار دیگه براتون توضیح میدم، اگه بازهم اهمیت ندادید ویادش نگرفتید، مطمئن باشید سر امتحان پوووستتون را مییییکنم....(یکی اساتید گروه ریاضی وقتی سر کلاس گوشی دست بچه ها بود ، دقیقا همچین تهدیدی کرد که پوستمون را میکنه به انضمام اینکه کاری میکنه مرغهای اسمون به حالمون گریه کنند و افراد مذکور را با -2- انداخت 22)
شرلوک(فیزیک): من به طیف این عنصر یا اون عنصر اهمیتی نمیدم. مغز مثل یه هارد دیسکه و فقط باید اطلاعات به درد بخور را توش ریخت. تا وقتی بقیه ی اطلاعات را میشه از روی کتاب دید، چرا باید حفظشون کنید؟ از همین الان بگم بهتون، نیازی به حفظ فرمولها نیست، خودم سر امتحان بهتون برگه فرمول میدم، در عوض تغییر فرکانس ها در یکی از قطعه های موتسارت یا حرکات چند سیاره ی واقعی را بررسی میکنیم. هر چند که اهمیتی نداره این خورشیده که دور ما میگرده یا ما دور خورشید میگردیم، یا همه دور هم میگردیم، چیزی که مهمه علت این گردشه! گرانش...معما یی که هنوز هم حل نشده. من از معما متنفرم و ایده ی گراویتون( 4) جور در میاد...
بگذریم ،من اصلا با تشکیل کلاس و اینطور چیزها موافق نیستم، کلاس اومدن فقط وقت تلف کردنه. هر چند که مجبورم این کلاس هارا تشکیل بدم، ولی شما خودتون مباحث را میخونید و در عوض در مورد اشکالات و موضوعات جذاب تری بحث میکنیم. هی اندرسون خفه شو!! بغل دستیت نیازی به شنیدن نظرات تو درمورد من نداره،بلند حرف نزن، خودت به تنهایی چهار نمره میانگین بهره ی هوشی کلاس را میاری پایین.
مالی هوپر( زیست): (در حالیکه مغز را در دست گرفته و همه با فاصله ی بیشتر از یک متر از او ایستاده اند،یک برش عمودی میزند) 
+خانم! این بخش از مغزش چرا اینطوری شده؟ ضربه یا اسیب دیده؟؟
_ احتمالا داشته به این فکر میکرده که آقای هلمز جشن تقدیر از معلمان را چطور اداره میکنه...
مایکرافت هلمز( مدیر مدرسه): بهت گفته بودم شرلوک، تو حق نداری از دانش آموزهای احمق برای نشون دادن دوران و چرخش به باهوشها استفاده کنی، اولیای دانش آموزان بر علیهت یک درخواست امضا کردن که تو را اخراج کنم، میدونی که احساسات خانوادگی اصلا برام اهمیتی نداره، درمورد قبلی هم همین کار را کردم...در ضمن به خاطر مدرس برتر شدن به خودت غره نشو، هر چی هم که باشه، برادرم، ریش قرمز را که به یاد داری؟؟
I don't care if no one likes me...
I wasn't created in this world to entertain every one....
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، RFmohammadi ، Naromi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد