سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: نظرتون در مورد تاپیک.
خوب .
نظری ندارم.
بد.
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
در زندگی اموختم...
(2017/05/01، 12:02 AM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در زندگی آموختم...که آدمها دو دسته اند: دسته اول کسانی هستند که فکر میکنند در دنیا دو دسته آدم وجود دارد و دسته دوم کسانی اند که اینطور فکر نمیکنند!

ما نمیگیم خودت از آنچه از زندگی آموختی بگو چجوری فلکت کنیم که طبیعی به نظر برسه؟ 22 1 4
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط اشوزدنگهه ، کارآگاه مرده
یاد گرفتم که آرامش،سکوت و سکوت آرامشه...
عجب جمله سنگینی گفتم!10 دقیقه سکوت 11
پاسخ
 سپاس شده توسط amir.xi ، Emiko
اگر واقعا به چیزی اعتقاد داشته باشی حتما بهش میرسی ...  15  16
تاریکی اگر نبود ، هیچ کس معنای روشنایی را نمی دانست .
پاسخ
 سپاس شده توسط Mobina.N ، amir.xi ، اشوزدنگهه ، Nila ، Emiko
(2017/04/30، 01:12 AM)Rend نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچوقت برای فراموش کردن دنیای واقعی یه دنیای مجازی فرار نکنید  !
چون برای فراموش کردن دنیای مجازی دیگه نمیتونید برگردید به دنیای واقعی !

دوس ندارم شعار بدم ولی واقعیت اینه که دنیای واقعی بحدی دردناک هست که هیچوقت حاضر نباشم بعد فراموشش بهش برگردم.فقط اگه دیگران اجازه بدن براحتی توش غرق بشمو بهم گیر ندن چرا ساکتی،چرا تو خودتیو...
اینارو ولش،بریم سراغ درس من 4گاهی لازمه بااینکه حق باتوعه برای ارامش خودتم شده سکوت کنی،برای ارامش عزیزانت سکوت کنی،عاقا کلا سکوت کنید 21 سکوت خوبه،سکوت کنید 21
خب
یادگرفتم همیشه بیطرف باشم
یادگرفتم به کسی گیر ندم
یادگرفتم شاید ینفرو خیــــــــــــــــلی دوستم داشته باشم ولی کاراش بمن ربطی نداره(اینموردو فقط رو خواهرم نمیتونم عملی کنم 2 )بمن ربطی نداره چیکار میکنه مگه خودش بخواد بگه
یادگرفتم به همچی منطقی نگاه کنم
یادگرفتم سعی کنم به همه حق بدم
یادگرفتم نزارم کسی بفهمه تو دلم چخبره
یادگرفتم گریه نکنم
یادگرفتم شکایت نکنم
و مهم ترین جمله که همیشه میگم یادگرفتم زندگی میچرخه،ولی این انتخاب توعه که ازش بعنوان چرخو فلک استفاده کنی یا یویسله برای سرگیجه
البته،گاهی لازمه که ادم ناراحت باشه ولی باین شرط که کسیو درگیر نکنی
4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Bluebell ، Mobina.N ، Aida ، Rend ، .Yasaman. ، Mahdy_nvs ، Emiko
در زندگی آموختم برای کسی دلسوزی کنم که ارزششو داشته باشه22
یادگرفتم بی عاطفه باشم و احساسات رو بزارم کنار.1
یادگرفتم به کسی وابسته نباشم4
آموختم گریه نکنم22
22
پاسخ
 سپاس شده توسط Bluebell ، Safoura ، Mobina.N ، Emiko ، .Yasaman.
در زندگی یاد گرفتم که همیشه تا جایی که میتونم قبل از تصمیم گیری احساساتمو تخلیه کنم و بعد منطقی تر تصمیم بگیرم.
درس گرفتن از اشتباهات خودت هوشمندانه است ولی درس گرفتن از اشتباهات دیگران هوشمندانه تره. 3
پاسخ
 سپاس شده توسط اشوزدنگهه ، Nila ، Emiko ، .Yasaman.
(2017/05/05، 06:47 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/04/30، 01:12 AM)Rend نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچوقت برای فراموش کردن دنیای واقعی یه دنیای مجازی فرار نکنید  !
چون برای فراموش کردن دنیای مجازی دیگه نمیتونید برگردید به دنیای واقعی !

دوس ندارم شعار بدم ولی واقعیت اینه که دنیای واقعی بحدی دردناک هست که هیچوقت حاضر نباشم بعد فراموشش بهش برگردم.فقط اگه دیگران اجازه بدن براحتی توش غرق بشمو بهم گیر ندن چرا ساکتی،چرا تو خودتیو...
اینارو ولش،بریم سراغ درس من 4گاهی لازمه بااینکه حق باتوعه برای ارامش خودتم شده سکوت کنی،برای ارامش عزیزانت سکوت کنی،عاقا کلا سکوت کنید 21 سکوت خوبه،سکوت کنید 21
خب
یادگرفتم همیشه بیطرف باشم
یادگرفتم به کسی گیر ندم
یادگرفتم شاید ینفرو خیــــــــــــــــلی دوستم داشته باشم ولی کاراش بمن ربطی نداره(اینموردو فقط رو خواهرم نمیتونم عملی کنم 2 )بمن ربطی نداره چیکار میکنه مگه خودش بخواد بگه
یادگرفتم به همچی منطقی نگاه کنم
یادگرفتم سعی کنم به همه حق بدم
یادگرفتم نزارم کسی بفهمه تو دلم چخبره
یادگرفتم گریه نکنم
یادگرفتم شکایت نکنم
و مهم ترین جمله که همیشه میگم یادگرفتم زندگی میچرخه،ولی این انتخاب توعه که ازش بعنوان چرخو فلک استفاده کنی یا یویسله برای سرگیجه
البته،گاهی لازمه که ادم ناراحت باشه ولی باین شرط که کسیو درگیر نکنی
4

باهات موافقم! 4
پاسخ
 سپاس شده توسط آرچی ، Safoura ، Emiko ، .Yasaman.
سعی کنم کاری کنم که دوستام به حرفام گوش کنن چون اکثر اوقات از اینکه گوش ندادند پشیمون شدند و این منو خیلی ازار میده... 22
مثلا 25
لبخند بزن 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Emiko
اگه تو مدرسه تو دردسر بیفتم تو خونه وضع بدتره
لبخند بزن 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Emiko
اینو یادگرفتم هیچی موندنی نیست و هرچیزی تو این زندگی یه تاریخ انقضا داره!!‌ شاید از خیلی چیزا ناراحت بشم اما وقتی که می دونم می گذره دیگه بیش از حد خودمو درگیرش نمی کنم!
آها اینم یاد گرفتم که هرچی به زندگی سخت بگیری زندگی هم بهت سخت می گیره!
همینا مهم ترین چیزان (البته فعلا 21 )
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، Nila ، Emiko

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد