سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

ویژگی های کاربران در انجمن!
(2017/06/29، 12:00 AM)Molly Hooper نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/04/25، 09:11 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان!
همینطوری داشتم تو انجمن تاپیک هارو میخوندم که یه دفعه یه چیزی به ذهنم رسید 4
توی انجمن
بهترین دوستتون: 8 فازیییییی و سوفی
باحالترین: 16 بادیییی و آقا میلاد و آقا مهدی
فعالترین:41 صد درصد رند
مهربون ترین: 25 آیدا و فازیییی
بی حوصله ترین: 37 مینا و ؟؟؟؟؟؟
 و درسخون ترین:26 نگین و نگار 
چه کسانی هستند ؟! 4
منتظر نظراتتون هستم!1

من مهربون4مرسی8تو مهربون تری1
پاسخ
(2017/07/01، 08:03 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/06/29، 12:00 AM)Molly Hooper نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/04/25، 09:11 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان!
همینطوری داشتم تو انجمن تاپیک هارو میخوندم که یه دفعه یه چیزی به ذهنم رسید 4
توی انجمن
بهترین دوستتون: 8 فازیییییی و سوفی
باحالترین: 16 بادیییی و آقا میلاد و آقا مهدی
فعالترین:41 صد درصد رند
مهربون ترین: 25 آیدا و فازیییی
بی حوصله ترین: 37 مینا و ؟؟؟؟؟؟
 و درسخون ترین:26 نگین و نگار 
چه کسانی هستند ؟! 4
منتظر نظراتتون هستم!1

من مهربون4مرسی8تو مهربون تری1

مهربونی از خودتونه1
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
آقا بحث نکنید اصلا من از هردوتاتون مهربون ترم  18   ( الکی  مثلا من خیلی مهربونم  123 )
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
به قول اندرسون  37
شرلوک شرلوک شرلوک  شرلو ..شرل..شر ش ش ش ش ش 32

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، آرتا
باحالترین: 16 مدیر بخش خوبمون میلاد خیلی باحالن.جنبه ی طنز خیییییلی خوبی دارن!4!!!!(اون موقع نمیشناختمشون الان به این نتیجه رسیدم22)

درسخون: 26 همه22از همه بیشتر مینا که گذاشت و رفت2222
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، شرل
(2017/07/02، 09:05 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
20 20 (اشک شوق) 
مراقب پریز برق سه فاز باشید که مثل من جوگیر نشید 21
ممنونم مولی 1 باحالی از خوته 4

چرا من تو رو یادم رفته بود22
مالی راست میگه منم باهاش موافقم21
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
این تاپیک رو انگار ده قرن پیش نوشتن 
اوی فینگ هزار چنجد
resim
بعد سوار وانت سم شدیم. پاتریک این بار رانندگی می کرد وقتی نزدیک تونل فورت پیت شدیم سم از پاتریک خواست بزنه کنار . نفهمیدم جریان چیه ، بعد سم رفت پشت وانت سوار شد . به پاتریک گفت که برونه و یه لبخندی تو صورت پاتریک نشست . حدس می زنم این کارو قبلا هم انجام دادن . به هر حال پاتریک شروع به رانندگی با سرعت زیاد ، و قبل از این که به تونل برسیم سم سر پا ایستاد ، وقتی وارد تونل شدیم همه صدا ها به خلا کشیده شد و آهنگی از پخش ماشین جایگزینشون شد . یه اهنگ خیلی قشنگ به اسم سراشیبی . وقتی از تونل بیرون اومدیم سم جیغی کشید ، جیغی از خوشی واقعی و همین طور هم بود . سم نشست و شروع کرد به خندیدن . پاتریک شروع کرد به خندیدن و منم شروع کردم به خندیدن . و تو اون لحظه ، قسم می خورم که بینهایت بودیم . 
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
بهترین دوستتون: گلدن . آرتا
باحالترین: آرتا . Dr.hr
فعالترین: ؟؟؟؟
مهربون ترین:  فاطیما
بی حوصله ترین: هیچ ایده ای ندارم
 و درسخون ترین: شرل 4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط golden heart ، آرتا ، Seven ، Dr.HR
توی انجمن
بهترین دوستتون: 8 عارف...سحر...مرده21 ...کریستین...فازی...مهدی... BAUDELAIRES ...شرلوک اس...فاطیما...دزیره...سوفی...امیکو...مارش...ایدا...شرل...نیلا...لستراد...کریستوفر...ریحانه...صفورا...هانی...وای خیلی زیادن میترسم کسی رو از قلم بندازم ولی اینایی گفتم باهاشون خیلی صمیمی ام و واقعا همه شونو دوس دارم 1 
باحالترین: 16 عارف...سحر...مرده اگین 21 ...مهدی
فعالترین:41خودم 22 21 ...عارف 4 پشت کنکوریه فعال-_-...مهدی خیلی بود ولی تکلیفش با خودش معلوم نیس ی هفته شبانه روز انلاینه یهو میره پنج ماه دیگه میاد 12 21 ...سوفی جدیدا...جوکر هم کمابیش
مهربون ترین: 25 خودم 12 21 واقعن خودم 21 اصا هیچکی ب ذهنم نمیرسه 21 ....عارف 26 ...فازی 1 ...ریحانه هم تا حدودی 4
بی حوصله ترین: 37 گلن 22 ...اندرسون 21 ...خودم کمی تا حدودی 21
 و درسخون ترین:26 خودم هیچ کدومتون مث من درس نمیخونین حاضرم شرط ببندم 13 22 21 البته تا پارسال شاید الان فقط تلاشمو میکنم 12 ...نیلا ام هس
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Sonia:/ ، آرتا ، Seven ، کارآگاه مرده ، Dr.HR ، sherlock.s
بهترین دوستتون: فاطیما، Seven، دزیره، آرتا، نارومی، شرل، مرده، کریستن، یاسمن، جوکر، امیکو و تقریبا همه
باحالترین: نارومی، شلغشاهشرلوک، دزیره، مرده و آرتا
فعالترین: از نظر تاپیک و خلاقیت رند و ؟؟؟؟ Mehdy_nvsو از نظر آنلاین بودن آرتا و گلدن
مهربون ترین: فاطیما و بعدشم همه
بی حوصله ترین: خودم
 و درسخون ترین: نمیدونم
پاسخ
 سپاس شده توسط Sonia:/ ، Seven ، کارآگاه مرده ، کارآگاه مرده ، Dr.HR

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد