سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

ویژگی های کاربران در انجمن!
(2017/04/26، 11:24 PM)Viliam Sherlock Scott holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه شوخیه اساسینی بود به دل نگیر... 
نظرم عوض شد... 
یکی دیگر از مهربون ترین ها:بانوبوردالملوک بورد بوردها مینا....
22 22 به دل نگرفتم دارم شوخی میکنم  22 22 

تازه دیگه برا نظر عوض شدن دیره  19 هیولای درونم تازه بیدار شده و دنبال انتقامه   19 22 اولین قربانیشم توی  19 

22 21 21 24 24 جوگیری هم نعمتیه   4 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
(2017/04/26، 11:14 PM)Viliam Sherlock Scott holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/04/25، 09:11 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان!
همینطوری داشتم تو انجمن تاپیک هارو میخوندم که یه دفعه یه چیزی به ذهنم رسید 4
توی انجمن... بانام های جدید
بهترین دوستتون: 8 همه ولی.... اولین وبهترین:لردجیم کبیر... ورند... بوردکوچک خان... بانوبوردالملوک... 
باحالترین: 16 میلاد.دونات،e23,m1f9...لردمکث کبیر یه اروپایی الاصل... 
فعالترین:41bingوgoogleولی راستش رند
مهربون ترین: 25بوردموچک خان،ولردجیم کبیر
بی حوصله ترین: 37 خودم وبیشتربوردالملوک
 و درسخون ترین:26 همه 
چه کسانی هستند ؟! 4گفتم دیگه... 
منتظر نظراتتون هستم!خب چی کار کنم... 
ویه دونه هن باید اضافه میکردی... 
بدجنس ترین: 19  وبازهم بوردالملوک..... 

(2017/04/26، 11:14 PM)Viliam Sherlock Scott holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/04/25، 09:11 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان!
توی انجمن... بانام های جدید
بهترین دوستتون: 8 همه ولی.... اولین وبهترین:لردجیم کبیر... ورند... بوردکوچک خان... بانوبوردالملوک... 
باحالترین: 16 میلاد.دونات،e23,m1f9...لردمکث کبیر یه اروپایی الاصل... 
مهربون ترین: 25بوردموچک خان،ولردجیم کبیر
بی حوصله ترین: 37 خودم وبیشتربوردالملوک
بدجنس ترین: 19  وبازهم بوردالملوک..... 
I am Sherlocked
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Aida
دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
22 آیدا خسته نباشی واقعا  22
راستی مهربونترین هیچکی جواب نمیده چرا ؟ 22 
اصلا مهربونترین هلنا 
شرلوک شرلوک شرلوک  شرلو ..شرل..شر ش ش ش ش ش 32

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
 سپاس شده توسط هلنا ، .:شرل:. ، Aida
سلام دوستان!
توی انجمن
بهترین دوستتون: 8 خب جزو بچه های فعال انجمن نیست،ولی عضو انجمنه،پرنیان4 با بقیه هم دوستم دیگه4 
باحالترین: 16 خب همه باحالن!نمیدونم!!
فعالترین:41 فعالم همه فعالن!ولی فککنم رند بیشترین باشه!4 
مهربون ترین: 25 همه مهربونن22 21 ولی بنظر منم هلنا خیلی مهربونه،اصلا یجوری انگار یه مهربونیو معصومیت خاصی داره4 فازیم هست،فازی ری هم خیلی مهربونه
بی حوصله ترین: 37 بورد الملوک باید باشه دیگه4 ام ام،البته هرکی شرلوکیه بی حوصلس4 :/ 
 و درسخون ترین:26 اونم ازونجایی که همه الان غایبن میشه همه!ولی فککنم مستر بندیکت از همه درسخون تر باشه4 
چه کسانی هستند ؟! 4
منتظر نظراتتون هستم!
تاپیکت باحال بود4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط هلنا
سلام دوستان!
توی انجمن
بهترین دوستتون: 8 همه ولی.... اولین وبهترین:جیم جان یاگلسا یاcriminal... بعدش بهترین ترین ها خخخخ چی شد:آیدا، مینا،رند،جماهم بچه خوبیه درحالی که خوشش نمی از با من خرف بزنه...
باحالترین: 16 میلاد،e23,m1f9
مهربون ترین: 25آیدا،وجیم جان
بی حوصله ترین: 37 خودم وبیشترمینا
بدجنس ترین: 19  مینا

عی جونم ممنونم تو هم بهترینی  8
 عخی  تازه دیدم مهربون ترین هم منو گفتی 13  8 8 8 

سلام دوستان!
توی انجمن
بهترین دوستتون: 8  من همرو دوست دارم اما اولین کسی باهاش صمیمی شدم دوست جمجمه ای عزیزمه 8  که عاشقشم بعدش مالی مهربون .و بعد ویلی (بقیه تو تلگرام باهاشون صمیمی شدم 22  تلگرامیا بیشتر فهیمن و ستاره 22 )
باحالترین: 16  از نظر من دوست جمجمه ایه.با اینک خودش معتقده نیست 22  
فعالترین:41  یروزی خودم فعال ترین بودم ولی الان سه تفنگ دار و ویلی باشن
مهربون ترین: 25 احتمالا اکثر کسایی که تاپیکو و این متنو موافقن که مهربون ترین فرد این انجمن مالیه و تمام 8 8
بی حوصله ترین: 37  ویلی
 و درسخون ترین:26  بن ،فازی
شرور ترین هم خودمم  19 19

چه کسانی هستند ؟! 4
منتظر نظراتتون هستم!
i dont make trouble 1
19 I AM THE TROUBLE 

پاسخ
(2017/04/27، 03:25 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان!
توی انجمن
بهترین دوستتون: 8 خب جزو بچه های فعال انجمن نیست،ولی عضو انجمنه،پرنیان4 با بقیه هم دوستم دیگه4 
باحالترین: 16 خب همه باحالن!نمیدونم!!
فعالترین:41 فعالم همه فعالن!ولی فککنم رند بیشترین باشه!4 
مهربون ترین: 25 همه مهربونن22 21 ولی بنظر منم هلنا خیلی مهربونه،اصلا یجوری انگار یه مهربونیو معصومیت خاصی داره4 فازیم هست،فازی ری هم خیلی مهربونه
بی حوصله ترین: 37 بورد الملوک باید باشه دیگه4 ام ام،البته هرکی شرلوکیه بی حوصلس4 :/ 
 و درسخون ترین:26 اونم ازونجایی که همه الان غایبن میشه همه!ولی فککنم مستر بندیکت از همه درسخون تر باشه4 
چه کسانی هستند ؟! 4
منتظر نظراتتون هستم!
تاپیکت باحال بود4
ممنون 4

(2017/04/27، 01:10 AM)Gema Moriarty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
22 آیدا خسته نباشی واقعا  22
راستی مهربونترین هیچکی جواب نمیده چرا ؟ 22 
اصلا مهربونترین هلنا 
4 22 
آره موافقم هلنا مهربونترینه 1
پاسخ
 سپاس شده توسط هلنا
(2017/04/29، 04:53 PM)The Consulting Criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان!
توی انجمن
بهترین دوستتون: 8 همه ولی.... اولین وبهترین:جیم جان یاگلسا یاcriminal... بعدش بهترین ترین ها خخخخ چی شد:آیدا، مینا،رند،جماهم بچه خوبیه درحالی که خوشش نمی از با من خرف بزنه...
باحالترین: 16 میلاد،e23,m1f9
مهربون ترین: 25آیدا،وجیم جان
بی حوصله ترین: 37 خودم وبیشترمینا
بدجنس ترین: 19  مینا

عی جونم ممنونم تو هم بهترینی  8
 عخی  تازه دیدم مهربون ترین هم منو گفتی 13  8 8 8 

سلام دوستان!
توی انجمن
بهترین دوستتون: 8  من همرو دوست دارم اما اولین کسی باهاش صمیمی شدم دوست جمجمه ای عزیزمه 8  که عاشقشم بعدش مالی مهربون .و بعد ویلی (بقیه تو تلگرام باهاشون صمیمی شدم 22  تلگرامیا بیشتر فهیمن و ستاره 22 )
باحالترین: 16  از نظر من دوست جمجمه ایه.با اینک خودش معتقده نیست 22  
فعالترین:41  یروزی خودم فعال ترین بودم ولی الان سه تفنگ دار و ویلی باشن
مهربون ترین: 25 احتمالا اکثر کسایی که تاپیکو و این متنو موافقن که مهربون ترین فرد این انجمن مالیه و تمام 8 8
بی حوصله ترین: 37  ویلی
 و درسخون ترین:26  بن ،فازی
شرور ترین هم خودمم  19 19

چه کسانی هستند ؟! 4
منتظر نظراتتون هستم!

چاکریم خخخخخخخ...my criminalخخخخخ
I am Sherlocked
پاسخ
(2017/04/27، 12:01 AM)Rend نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

21
تو نظری نداری22¿؟
پاسخ
نه توضیح واضحات میشه
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد