سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جنگ رپی بتمن و شرلوک هلمز...
اسم دیگه معلومه دیگه 22
از کلمات نامناسب هم استفاده میکنن22

خیلی هم باحاله 21
حالشو ببرید
نظرتونم بگید
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، Viliam Sherlock Scott holmes ، Mobina.N ، Milad ، .Yasaman. ، Am.A ، RON!N ، شرل
هر جور شده فقط میخوای یه تاپیک باشه حالا هر چی بود الان چیکار کنیم گلی؟!
I am Sherlocked
پاسخ
کار خاصی نباید بکنیم 22خیلیم عالیه 4اصن یه قانونی هس که یه شرلوکی نباید تحت هیچ شرایطی از تاپیک گذاری دریغ کنه،این تاپیکام که محشره4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط RON!N
باحال بودحخخخخخ
I am Sherlocked
پاسخ
تازه دیدید ؟؟؟؟؟؟
متاسفم براتون 22
resim
پاسخ
شرمنده اگه ناراحت میشی ولی من زیاد خوشم نیومد  2
شاید دیگران بیشتر پسندیده باشند 3 3 3
صبرم از کاسه دگر لبریز است
 اگر این جمعه نیاید چه کنم ؟!
 آنقدر من خجل از کار خودم
 اگر این جمعه بیاید چه کنم ؟!
پاسخ
من دوس داشتم 25 4
resim
پاسخ
آخ.....این چه سمی بود؟
(ترجمه : باحال.....)
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد