سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

توصیه های یک کاربر فعال در چتباکس
22 آیدا که ز درس به چت بود یک سال ... دیدی که چگونه درس چتباکس گرفت؟! 
شرلوک شرلوک شرلوک  شرلو ..شرل..شر ش ش ش ش ش 32

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، SH.B.N ، آرتا
(2017/10/05، 11:18 PM)Gema Moriarty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
22 آیدا که ز درس به چت بود یک سال ... دیدی که چگونه درس چتباکس گرفت؟! 

2122
چه کنم22
پاسخ
احیانا خودت کنکوری هستی ؟؟
ایف یو دونت چی می گی !!
به هر صورت دوست داشتم !
ما از جنس دختران سلاخ و پسران هیولاییم 
پاسخ
(2017/11/20، 12:43 AM)?R.B? نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احیانا خودت کنکوری هستی ؟؟
ایف یو دونت چی می گی !!
به هر صورت دوست داشتم !

نه من مدرسه میرم!22
422
پاسخ
نمره بيست کلاسو نميخوام... 22بهترين هوش و حواسو نميخوام 22دختر خوشگل شهر پريا،اون که جاش تو قصه هاستو نميخوام 2224
انجمن که چيزی نيست يه هفته ای ترک ميشه 22من معتاد اينستا بودم 22خيليييي بده لامصب 22ولی به ياری خدا و حمايت خانوادم الان سه ماهه پاکم 22ولی کنکورو بدم فقططططط اينستا ميخوام خفه کنم خودمو  22
پاسخ
 سپاس شده توسط Dr.HR
من سال قبل که چت باکس نمیومدم 1 تجدید آوردم
اما امسال که تازه چت باکس پیدا کردم تجدید که نیاوردم هیچ سطح نمرات خیلی بالاتر رفته(جدی)
میدونم شبیه تبلیغات های تلوزیون شده
پاسخ
 سپاس شده توسط Dr.HR ، آرتا
(2018/09/08، 11:34 AM)جوکر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من سال قبل که چت باکس نمیومدم 1 تجدید آوردم
اما امسال که تازه چت باکس پیدا کردم تجدید که نیاوردم هیچ سطح نمرات خیلی بالاتر رفته(جدی)
میدونم شبیه تبلیغات های تلوزیون شده

واقعا توصیه هات مفید و ثمر بخشه از این به بعد رویه شما رو دنبال میکنیم 4
Mood
resim
پاسخ
من یکی که هدایت شده و صراط مستقیم را در پیش خواهم گرفت باشد که در اینده رتبه یک کنکور شوم 4 4 
پ.ن : من یه بچه مدرسه ای بیش نیستم و ۳، ۴ سال مونده تا کنکورم پس بیکر فعلا میتواند پاتوق من و امثال من باشد 21 21
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد