سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

توصیه های یک کاربر فعال در چتباکس
Information 
سلام دوستان! 4
با توجه به خلوت شدن انجمن به نظر می رسد تمامی کنکوری ها و دانش آموزان موجود در انجمن در حال تلاش کردن برای رسیدن به رتبه ی یک کنکور و نمره ی بیست کلاس هستند1
اما در این بین، برخی از کاربران به درس توجه ای نکرده و به طور مداوم در حال چت کردن در انجمن هستند که این عمل نه تنها باعث مردود شدن،بلکه موجب بدبختی میشود22
بنابراین به مهمان ها توصیه میشود که در صورت عضویت در انجمن به چت کردن در آن وابسته نشوند.زیرا تنها به درس و کنکور خود لطمه می زنند.
و در نهایت افرادی که مردود میشوند،آنها را در تلوزیون با تصویراسلوموشن شطرنجی در حال زجه زدن نشان می دهند،به همراه آهنگ غمگین2
اما اگر مثل بعضی از کاربران درس بخوانید احتمالا آنها و شما را در صفحه ی بهترین رتبه ی کنکور قرار خواهند داد.22
اما کسانی که به درس توجه ای نمیکنند،بعد از کنکور و امتحانات آخر سال وقتی از در خانه بیرون بروند،صورتشان شطرنجی میشود.اما در آینده ممکن است رئیس همان شاگرد اول ها بشوند.2221
حالا برای شما قسمتی از مصاحبه با رتبه ی یک کنکور قرار می دهم:
خبرنگار:راز موفقیت شما در کنکور چه بود و چه توصیه ای به افرادی که در انجمن و فضاهای مجازی هستند،دارید؟!؟
رتبه1 کنکور:من هم اول در انجمن بودم،ولی بعد با ترک چت تونستم به رتبه ی یک دست پیدا کنم!

نتیجه:عاقبت حضور در انجمن و چت ببینید و عبرت بگیرید 22 4 19 

"با تشکر ویژه از:Gema Moriarty 1 "

پی نوشت:دوستان این تاپیک جنبه ی طنز داره.واصلا منظورم به شخص خاصی و یا اینجا نیست 4
پی نوشت2:من کنکوری نیستم 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Mobina.N ، Gema Moriarty ، Am.A ، jimmoriarty ، M.M ، Captive ، .Yasaman. ، BLUE CLOUD 15 ، آرتا ، شرل ، Mahdy_nvs ، Milad ، لوک خوش شانس ، Ice girl ، sherlock.s
خوب بود ولی حضور درسته نه حظور  4
شما کنکور میخوای اول شی اول بهتره املات تقویت شه  24
بعضیا خواستن مارو بزنن زمین ، ولی نمیدونستن بزنن زمین هوا میره...
SeyMon
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
(2017/04/23، 09:27 PM)Moein نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب بود ولی حضور درسته نه حظور  4
شما کنکور میخوای اول شی اول بهتره املات تقویت شه  24

من کنکوری نیستم 4
مدرسه میرم
پاسخ
 سپاس شده توسط Anderson ، .Yasaman.
باحال بود 21
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
(2017/04/24، 06:00 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باحال بود 21

ممنون 4
پاسخ
عالی بود...مرسی اه
I am Sherlocked
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
(2017/04/25، 12:14 AM)Viliam Sherlock Scott holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عالی بود...مرسی اه

خواهش میکنم 4
پاسخ
ژالب بود ....21
ولی اینکه ب چت باکس معتاد میشی رو قبول دارم22
 و البته گام بعدیش اعتیاد ب تلگرامه:/
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
اااااا.... خوندمش مرسی اه
I am Sherlocked
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
(2017/04/25، 11:06 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ژالب بود ....21
ولی اینکه ب چت باکس معتاد میشی رو قبول دارم22
 و البته گام بعدیش اعتیاد ب تلگرامه:/
ممنون 4 
چه عجب!
آره واقعا! 22
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد