سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دفتر کارآگاهان مشاور شرلوک بفرمایید
Exclamation 
خوب سلام 
در اینجا قرار هست که شما اگه پرونده ای دارید بگید تا پرونده توسط کارآگاهان مشاور فروم(خودمون دور همی با هم بحث می کنیم حل میشه یا یه راه حل پیدا میشه) بررسی و حل بشه. 
پرونده هم همه چیز میتونه باشه از خط شناسی دست خط دوسدتون تا کمک به پیدا کردن اشیاء گمشده. 
فقط قبلش چند تا قانون (البته با اجازه مدیران محترم) برای تاپیک وجود داره: 
1_ پرونده خود را تنها برای بنده ارسال کنید تا پس از نهادن نامی نیک در تاپیک قرار گیرد و از بارگزاری آن توسط خود خودداری کنید.(تنها برای ایجاد نظم)  68
2_ پرونده ها را با عکس و یا توضیح مکفی ارسال کنید. 
3_ در صورتی که پرونده خود را حل شده دیدید اعلام کنید تا مختومه شدن پرونده اعلام شود. 
4_ در صورتی که برای حقیر مشکلی پیش آمد متعاقباً اعلام میشود که مدیریت تاپیک به صورت موقت بر عهده کدام یک از بزرگواران خواهد بود. 
5_ در صورتی که پرونده محرمانه و شخصی است مطمئن باشید که اطلاعات از فیلتر مخصوص عبور و تنها با رضایت خودتان نام شما در پرونده ذکر می‌شود. 
6_ عزیزانی که در حل پرونده ها تلاش و کوشش دارند تلاششان بدون اعتبار نخواهد ماند.
میدونی اگه از خانوادم نبودی مجبور بودم بدم بچه ها دخلتو بیارن! 
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، Zahra_sherlolly ، Mobina.N ، negar-sh ، Am.A ، مایکرافت ، Warrior ، کارآگاه مرده
بهتره خودت اول یکی بزاری

اهان راستی،موضوع جالبیه 4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Parsa.SH
اگر واقعا بیل زنید (کاراگاه اید ) پیدا کنید دلیل برهوت شدن فروم را و راه زنده سازی آن را بیان نمایید ! (تشریحی با رسم نمودار ) 22
شرلوک شرلوک شرلوک  شرلو ..شرل..شر ش ش ش ش ش 32

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
 سپاس شده توسط Captive
(2017/04/21، 03:00 PM)Gema Moriarty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر واقعا بیل زنید (کاراگاه اید ) پیدا کنید دلیل برهوت شدن فروم را و راه زنده سازی آن را بیان نمایید ! (تشریحی با رسم نمودار ) 22

resim
خوب همون طور که در فیلم های شرلوک هم گاهی اوقات جان با گفتن کلمات غیر مرتبط با پرونده به شرلوک کمک می کرد اینبار هم یکی از عزیزان یه هو پرونده رو حل کرد البته در تاپیک دیگه با تشکر از آیدا خانم محترم :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میدونی اگه از خانوادم نبودی مجبور بودم بدم بچه ها دخلتو بیارن! 
resim
پاسخ
الان که دیگه درسا تموم شده
پس چرا؟؟ 7
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

پس بیایید لذت ببریم 4 4 4
پاسخ
پرونده قسمتي كه هرگز پخش نشد
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
آره این پرونده باب اسفنجی رو هل کنیم من بعضی شبا خوابم نمیبره 22 22 22
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
با صفورا موافقم بهتره برای شروع خودت یه پرونده بزاری تا ما بیشتر با روشت اشنا بشیم 4  4
ولی فعلا بیا روی این تحقیق کنیم که چه بلایی سر گیتس و موفات اومده که همت  نمیکنند شرلوک ۵ رو بسازند به نظر من که ترورشون کردند صداشو در نیاوردند که ما شرلوکیا شورش نکینم 22 22 لعنت به این بازی های سیاسی 21 21 21
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد