سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

یاداوری خاطرا ت مدرسه
جان:شرلوک وقتی تو به مدرسه می رفتی چه گونه دانش اموزی بودی؟
شرلوک:چرا این سوال رو می پرسی نکنه می خواهی اینو هم بگذاری توی وبلاگت.
جان:نه خودم می خوام بدونم.
شرلوک:من دانش اموز باهوشی بودم خیلی خیلی باهوش.اون قدر که باور ابعاد ذهنی من در ذهن هیچ کسی نمی گنجید.معلم ها هم چون نمی خواستند بقیه بچه ها احساس حقارت شدیدی کنند از من خواهش می کردند که کلاس را ترک کنم.
جان:یعنی بیرونت می کردند.
شرلوک:نه من به خواهش اون ها ... خوب باشه جان این قدر چپ چپ نگاه نکن منو از کلاس بیرون می نداختند.تازه بقیه بچه ها مجموع ای کیوشون از ای کیو جلبک ولوکس کمتربود.اه جان روز منو با یاداوری اون روزها خراب کردی.جان اون روز ها خیلی بد ومسخره بود.احساس درک نشدن و فهمیده نشدن.احساس این که بقیه فکر کنند تو مشکل داری. من یقین دارم که مغز اون ها دست نخورده مونده بود البته نه کاملا دست نخورده چون یک مشت اطلاعات به دردنخور و مسخره توش می ریختند.بعدش اون معلم ها از اون اطلاعات مسخره امتحان می گرفتند و اگر جواب سوالاتشون را با چیزی غیر از اون اطلاعات مسخره می دادی ازت نمره کم می کردند و می گفتند شاید جوابت درست باشه اما شما باید کتاب رو بلد باشید.تازه معلم ها فکر می کردند ما یک سری ادم های احمقیم و ان ها پروفسور های بخت برگشته ای که باید به یک سری کودن درس بدهند.
شرلوک از عصبانیت چند بار به دیوار شلیک می کند.
جان:شرلوک دوستی هم توی مدرسه داشتی؟
شرلوک به جان خیره می شود.
جان:خوب باشه چرا می زنی؟کنجکاوم که بدونم اگر من باهات همکلاسی بودم چه نظری درباره ات پیدا می کردم؟
شرلوک:خوب این طوری اون موقع زودتر دیدت نسبت به مسائل تغییر می کرد و از مغزت استفاده بیش تری می کردی.من هم کمتر با جمجمه حرف می زدم.تازه فکر کنم زود تر هم مشهور می شدم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Zahra_molly ، Safoura ، Milad ، Mobina.N ، M.M ، هلنا ، Fawtimah ، Aida ، اشوزدنگهه ، جین مارپل
خیلی قشنگ بود،میتونی ادامشم بدی و به ویکتور مرتبطش کنی 4
resim
Save
پاسخ
(2017/04/13، 06:28 PM)hanaha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شرلوک:من دانش اموز باهوشی بودم خیلی خیلی باهوش.اون قدر که باور ابعاد ذهنی من در ذهن هیچ کسی نمی گنجید.معلم ها هم چون نمی خواستند بقیه بچه ها احساس حقارت شدیدی کنند از من خواهش می کردند که کلاس را ترک کنم.
شرلوک:نه من به خواهش اون ها ... خوب باشه جان این قدر چپ چپ نگاه نکن منو از کلاس بیرون می نداختند.تازه بقیه بچه ها مجموع ای کیوشون از ای کیو جلبک ولوکس کمتربود.اه جان روز منو با یاداوری اون روزها خراب کردی.جان اون روز ها خیلی بد ومسخره بود.احساس درک نشدن و فهمیده نشدن.احساس این که بقیه فکر کنند تو مشکل داری. من یقین دارم که مغز اون ها دست نخورده مونده بود البته نه کاملا دست نخورده چون یک مشت اطلاعات به دردنخور و مسخره توش می ریختند.بعدش اون معلم ها از اون اطلاعات مسخره امتحان می گرفتند و اگر جواب سوالاتشون را با چیزی غیر از اون اطلاعات مسخره می دادی ازت نمره کم می کردند و می گفتند شاید جوابت درست باشه اما شما باید کتاب رو بلد باشید.تازه معلم ها فکر می کردند ما یک سری ادم های احمقیم و ان ها پروفسور های بخت برگشته ای که باید به یک سری کودن درس بدهند.
جان:خوب باشه چرا می زنی؟کنجکاوم که بدونم اگر من باهات همکلاسی بودم چه نظری درباره ات پیدا می کردم؟
شرلوک:خوب این طوری اون موقع زودتر دیدت نسبت به مسائل تغییر می کرد و از مغزت استفاده بیش تری می کردی.من هم کمتر با جمجمه حرف می زدم.تازه فکر کنم زود تر هم مشهور می شدم.

خیلی بانمک بود  21
بازم بنویس البته مثل این کوتاه و هر بار در مورد یه چیز  3
دوش دیدم که  پلیسان در این خانه(ب۲۲۱ بیکر استریت)زدند
شرلوکی را بگرفتند و سرش شانه زدندresim

ادر جسدا و انظر ها(جسد را بیاور و به ان نگاه کن)

که عشق(عشق به شرلوک)اسان بود اول 

ولی افتاد آیرین ها 
پاسخ
(2017/04/13، 06:28 PM)hanaha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاد دوران مدرسه ی خودم افتادم  اولین باره که در مورد موضوعی با شرلوک انقدر هم عقیده ام احساس درک نشدن فهمیده نشدن احساس اینکه بقیه فکر می کنن تو مشکل داری  الان دلم می خواد گریه کنم  20  هر چند که این داستان خیالیه
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد