سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

وااااااااااااای بر جوگیران
من کلا به قول ارسطو تحت تاثیرم 24
با همه چیز جوگیرر شده و خود را نقش اول فرض میکنم
شرلوک و هری پاتر و سیرک عجایب و ارال استاین بیشترین میزان جوگیری رو در من دارن  4
دوش دیدم که  پلیسان در این خانه(ب۲۲۱ بیکر استریت)زدند
شرلوکی را بگرفتند و سرش شانه زدندresim

ادر جسدا و انظر ها(جسد را بیاور و به ان نگاه کن)

که عشق(عشق به شرلوک)اسان بود اول 

ولی افتاد آیرین ها 
پاسخ
(2018/07/15، 02:20 PM)Harley نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه بار تو هری پاتر 4 به بعد جو گیر شدیم 22
یه بارم توی تئاتر مدرسه مون اصن رفتم تو حس فکر کردم واقعا مامور ساواکم گرفتم بدبختو تا سرحد مرررررررگ زدم 22آخرسر هانا جلومو گرفت گفت غلط کرد عاقا ولش کن 21 21
موقعی هم که با هانا دست به یکی می کنیم یکی رو استنتاج کنیم جوووووووووووگیرررررررررررر میشیماااااااا 4 22 4 22
با آهنگای مهرابم جوگیر میشیم 22 22 22 22 22 22
بعدا بگو دختر شیطون خوبه  21
خدا به داد شوهرت برسه 21 24
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
(2018/07/15، 03:09 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/07/15، 02:20 PM)Harley نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه بار تو هری پاتر 4 به بعد جو گیر شدیم 22
یه بارم توی تئاتر مدرسه مون اصن رفتم تو حس فکر کردم واقعا مامور ساواکم گرفتم بدبختو تا سرحد مرررررررگ زدم 22آخرسر هانا جلومو گرفت گفت غلط کرد عاقا ولش کن 21 21
موقعی هم که با هانا دست به یکی می کنیم یکی رو استنتاج کنیم جوووووووووووگیرررررررررررر میشیماااااااا 4 22 4 22
با آهنگای مهرابم جوگیر میشیم 22 22 22 22 22 22
بعدا بگو دختر شیطون خوبه  21
خدا به داد شوهرت برسه 21 24
راست میگی 21 21 21 
ولی قصد ازدواج نداریم 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4

هنوزم میگم دختر باس شییییطون باشه 19 19 19 19 21 21 21
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
اخ از هری پاتر نگین یکی از دوستای منننننن دیوونه شده بود21
البته با جک فراست ک نمیدونم دقیقا کیه بیشتر:/
تا ی مدت فکر میکرد خدای آبه12
ی دفه گفت چشماتو ببند منم بستم بعد ک وا کردم دیدم رو دستانش اب ریخته میگه ببین دیدی گفتم خدای ابم22
من با دزدان دریایی کارائیب خعلی جو گیر میشدم تا ی سال مث بقیه مست میشودم24
و با ی فیلم دیگه ک واقعا فک نمیکنم بقیه باهاش جو گیر بشن:/عدا سویوکیونگو در میآوردم ی مدت:///
البته ک هر دفه پاستا رو میبینم این اتفاق ناخوداگاه برام میوفته21

resim
پاسخ
جک فراست -_- یکی از نگهبانان قصه ها ک یخو کنترل میکرد با عصاش تو انیمیشن نگهبانان قصه ها
-_- 
پاسخ
باز هری پاتر ی چیزی دیگه جک فراست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(2018/07/16، 12:37 AM)Harley نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باز هری پاتر ی چیزی دیگه جک فراست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Why not ?
خیلی از مردم با دیدن السا و جک جوگیر میشن
-_- 
پاسخ
منم بادیدن ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی ۱ودث نوت توجو مخترعد بودم میروم وتا  یه چیزی را خراب نکنم 19 (شخص؟) از جو بیروننمی یایم.
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد