سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

وااااااااااااای بر جوگیران
(2018/07/15، 03:09 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/07/15، 02:20 PM)Harley نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه بار تو هری پاتر 4 به بعد جو گیر شدیم 22
یه بارم توی تئاتر مدرسه مون اصن رفتم تو حس فکر کردم واقعا مامور ساواکم گرفتم بدبختو تا سرحد مرررررررگ زدم 22آخرسر هانا جلومو گرفت گفت غلط کرد عاقا ولش کن 21 21
موقعی هم که با هانا دست به یکی می کنیم یکی رو استنتاج کنیم جوووووووووووگیرررررررررررر میشیماااااااا 4 22 4 22
با آهنگای مهرابم جوگیر میشیم 22 22 22 22 22 22
بعدا بگو دختر شیطون خوبه  21
خدا به داد شوهرت برسه 21 24
راست میگی 21 21 21 
ولی قصد ازدواج نداریم 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4

هنوزم میگم دختر باس شییییطون باشه 19 19 19 19 21 21 21
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
اخ از هری پاتر نگین یکی از دوستای منننننن دیوونه شده بود21
البته با جک فراست ک نمیدونم دقیقا کیه بیشتر:/
تا ی مدت فکر میکرد خدای آبه12
ی دفه گفت چشماتو ببند منم بستم بعد ک وا کردم دیدم رو دستانش اب ریخته میگه ببین دیدی گفتم خدای ابم22
من با دزدان دریایی کارائیب خعلی جو گیر میشدم تا ی سال مث بقیه مست میشودم24
و با ی فیلم دیگه ک واقعا فک نمیکنم بقیه باهاش جو گیر بشن:/عدا سویوکیونگو در میآوردم ی مدت:///
البته ک هر دفه پاستا رو میبینم این اتفاق ناخوداگاه برام میوفته21
resim
پاسخ
جک فراست -_- یکی از نگهبانان قصه ها ک یخو کنترل میکرد با عصاش تو انیمیشن نگهبانان قصه ها
resim
پاسخ
باز هری پاتر ی چیزی دیگه جک فراست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(2018/07/16، 12:37 AM)Harley نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باز هری پاتر ی چیزی دیگه جک فراست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Why not ?
خیلی از مردم با دیدن السا و جک جوگیر میشن
resim
پاسخ
منم بادیدن ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی ۱ودث نوت توجو مخترعد بودم میروم وتا  یه چیزی را خراب نکنم 19 (شخص؟) از جو بیروننمی یایم.
پاسخ
من شدیدترین و طولانی ترین مد جوگیریم مال همین شرلوک هلمز بود  4 آخرین باریم که جوگیر شدم یک شخصیتی مثل شرلوک هلمز بود که خیلی خفن بود 16
resim
پاسخ
هری پاترو با دیدن دوباره فصل 4 شرلوک خنثی کرم وگرنه الان اینجا نبودم 22 21
من کلا اگع از ی چی خوشم بیاد ب اونایی ک قبلا دوس داشتم فش میدم 24 4
resim
پاسخ
احتمالا مقام اول جو گیری تو انجمن رو من و چند نفر دیگه می گیریم یکی شون همین صاحب تاپیک 4
resim
 مهم نیست چه انتخابی بکنیم _چه تکی چه با هم_ نقطه پایان ما مشخص است . مهم نیست چند بار چپ و راستمان را نگاه کنیم مهم نیست به خاطر ترس به چتر بازی نرویم،هرچند به معنای ان باشد که هرگز فرصت پرواز مثل ابر قهرمان های محبوبمان را پیدا نکنیم. مهم نیست موقع عبور از کنار دار و دسته های خلاف کار در محله ای بد سرمان را پایین بگیریم .
مهم نیست چگونه زندگی کنیم،درنهایت، هردو می میریم.
پاسخ
من ك جوگير ميشم دهن بقيه رو قشنگ سرويس ميكنم
مثلا وقتي با هري پاتر جوگير شده بودم ي سري از ورداش رو حفظ كرده بودم ي چوب دستي هم درس كرده بودم گرفته بودم دستم هي همه رو جادو ميكردم
يني اين دوستام بيچاره شدن تا ا سر من افتاد

هميشه خدا هم با ي بيت شعر يا ي آهنگ جوگيرم
فعلا با امضام
هيچ جايي رو نميتوني پيدا كني ك من ننوشته باشمش
(حتي تو مدرسه)

هميشه زندگي اون جوري كه تو ميخاي پيش نميره.گاهي با اين كه هيچ اشتباهي نكردي محكومت ميكنه و زماني كه بايد محكومت كنه،بهت روي خوش نشون ميده.
تو هميشه به روش ميخندي و اونو به خاطر تلخي هاش ميبخشي،اما هر چي تو بيشتر بهش ميخندي اون پرروتر ميشه و روي زشت تري رو بهت نشون ميده.

اه!تف به اين زندگي كه خودش نميدونه با خودش چند چنده 
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد