سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

وااااااااااااای بر جوگیران
منم با دیدن قلعه متحرک هاول احساس میکردم یه جادوگرم ومیتونم تو هوا را برم 22
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTfESlw5efFGbqLIiPk7pu...otBSVQHOCg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend ، شرل
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم و به نستعین
جو ستریانی-->جو موسیقی راک-->ادای گیتار زدن درآوردن--> نگاه‌های عجیب مردم 
البته الآن این تب فروکش کرده ولی خوب بازم گاهی تو کوچه خیابون خلوت باشه یه حرکتایی می‌زنم! 
یه بار سه تا پسر بودن با هم منو دیدن ادای منو درآوردن منم با نگاهی عاقل اندر سفیه بهشون به راهم ادامه دادم 22 22
"چگونه جوگیر شدم!" از مهدی نوسانساز جلد سوم ص 221  21
resim
پاسخ
منم فیلم کاراته ای میبینم تا چند روز فاز کاراته کاران دارم هری پاتر که دیگه هیچی...!
بخندیم ولی سرمایه خنده ما گریه دیگری نباشد. 1
پاسخ
من هری پاتر میدیدم یه مدت افسرده بودم که چرا من ماگلم 24 بعد منطقی فکر کردم دیدم اگه جادو میدونستم جادوگر سیاه میشدم پس همون بهتر که ماگل باشم...
,The fact is when some thing is wrong with me, theyblame the computer. But when some thing is wrong with the computer, they blame me...
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend ، شرل ، .Yasaman.
فک کنم همه یکی یه چوبدستی بعد دیدن هری پاتر واس خودشون درست کردن 21 21 21
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman.
من دوستم با دیدن هری پاتر جو گیر میشه میاد تو کلاس چراغارو خاموش میکنه بعد با خودکار به چراغا اشاره میکنه میگه لوموس ماکسیما بعد چراغارو روشن میکنه و ذوق میکنه 21
 تو خونه اي كه يه دَم جنگ و طوفان
بعد همه خسته شدن و پدر رفته تو هال 
جا انداخت و خوابيد خونه پادگانه
فردا مامان زَجه زنان توي دادگاهه
صداش گرفته دل شكسته حنجره خشك
طلاق اين كلمه روحِ بچه رو كُشت
پاسخ
 سپاس شده توسط RFmohammadi ، شرل ، .Yasaman.
خب من معمولا اونقدرا جو گیر نمی شم بیش تر نیم ساعت بعد یه کتاب یا فیلم تو خلسه فرو می رم بعد بلند میشم با سرعت نور نقدش می کنم و نماد ها و لایه هاشو می شکافم همون هفته هم با چند تا از دوستان بوک ورم و مووی گور قرار می ذارم نقدش کنیم و در باره ی اث حرف بزنیم معمولا
resim
پاسخ
دهن سرویسا ی جوری از هیچ فیلمنامه میسازن و اجرا میکنن ک ملکه ذهن آدم میشه

اونوخت ما با هزاران بیت شاهنامه انیمیشنی ساختیم ک بزرگترین ظلم در حق سیاوخش بود بدتر از همه ی سختی و بدبختیاش

سیاوش و بن تن 5 23

آرزومه ی روزی حق سیاوشو پس بگیرم
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون ، شرل ، .Yasaman.
آره من کلا کل فیلم داشتم تو افق مهو می شدم! 
فهرست مقدس از نظر فنی. بهتر بود اما فیلم نامه اش رو نپسندیدم.  
کلا کل فیلمی ایرانی این که دوست داشتم تو جدایی نادر از سیمین و درباره ی الی و فروشنده و اون یکی که یادم نیست و به خصوص نفس خلاصه میشه وگرنه بقیشون رو به خدا میسپارم و به کارگردان اشاره می کنم که خدا قوت پهلوان خسته نباشی دلاور
resim
پاسخ
من با خوندن رمان کابوک اثر جاش ملرمن و بازیکن شماره یک آماده اثر ارنست کلاین (این یکی فیلمش سی مارس اکران میشه)
هر کدومو حداقل  دوبار خوابشو دیدم
 تمام موزیک ویدیو و آهنگ هایی که توشون ویولون داره
آهنگ های چارتار موزیک ویدیو آسمان هم زمین میخورد که فوق العادسسسسس
دیگه
 خیر سرم گیمرم
اساسینز کرید 4
و تمامی بازی هایی که مرا در این مجموعه یاری نمودند ( از جمله شرلوک هلمز دختر شیطان که بعد از این بازی هنوز هم که هنوزه دادر تو دهنم نمیچرخه میگم دوته  یا مستر رو میگم مِسته یا اسک رو میگفتم آسک 22
پ.ن:ر رو تلفظ نمیکنن خو)
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد