سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

وااااااااااااای بر جوگیران
Big Grin 
میدونم تا حالا صد بار همتون جوگیر با دیدن فیلمها و سریال های متعددی جوگیر شدید.
حالا میخوام بدونم بیشتر با چ فیلمها سریال ها یا حتی بازی هایی جو گیر شدید و چطوری دیگران رو اذیت کردید؟؟؟

خودم بشخصه بعد از هر بار دیدن دزدان دریایی کاراییب مست میشدم 22 21 و کج و کوله مثل خودت جک اسپارو راه میرفتم 22 24 24اصلا ناخوداگاهه
شرلوک هم مشخصا  ولی خب ترجیحا شرلوک نگید چون توی ی تاپیک دیگه بهش میپردازیم 22
و با بازی مورتال کمبت و اساسین کرید خیلی جو گیر شدم بیشتر کمبت خدا میدونه هنوزم تو خونه راه کمبت بازی میکنم و لگد میزنم به در رو دیوار
برای اونجرز هم جو گیر شدم بطوری که پتو گرفتم دستم گفتممن کاپیتان امریکام.داداشم گوشتکوب برداشت و گفت منم تورم میخوام باهات بجنگم 22 21 21

منتظر نظراتتون هستم
i dont make trouble 1
19 I AM THE TROUBLE 

پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A ، Mobina.N ، Milad ، .Yasaman.
من کلت با فیلم زبان اصلی جوگیر میشم 22
تا یه ماه بعدش انگلیسی میحرفم تو خونه :/

I am #sherollied

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A ، Milad ، شرل
(2017/04/09، 04:10 PM)Zahra_molly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کلت با فیلم زبان اصلی جوگیر میشم 22
تا یه ماه بعدش انگلیسی میحرفم تو خونه :/
وااااای نگو! منم همینطور 24 24
i dont make trouble 1
19 I AM THE TROUBLE 

پاسخ
من بااساسین... اصلایه کارایی میکنمایه تیرکمون ساچمه ای ساخته بودم ویه هیدن بلیدبااونااذیت میکنم مثلاازاون ساچمه هابه دوستام میزنم  21
با است رنج هم همین طور یه پتونیندازم رودوشم قرمزبعدش ادای استرنجودرمیارم هی دریچه ی زمان باز می کنم زمانوبرمیپردونم مثلا... دست ام و به حالت دو انگشت وسط واشاره بالا و بقیه جمع شده ودوانگشت کناری انگشت کوچک و انگشت اشاره را بالا و بقیه جمع شده به این حالت عکس هم میگیرم... بعد به انگشترو گردنبند هم درست کردم استرنجی... دیگه تا اینجا تواوج حوصله داشتن نوشتم... دیگهbooooored
I am Sherlocked
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
(2017/04/09، 05:49 PM)Viliam Sherlock Scott holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من بااساسین... اصلایه کارایی میکنمایه تیرکمون ساچمه ای ساخته بودم ویه هیدن بلیدبااونااذیت میکنم مثلاازاون ساچمه هابه دوستام میزنم  21
با است رنج هم همین طور یه پتونیندازم رودوشم قرمزبعدش ادای استرنجودرمیارم هی دریچه ی زمان باز می کنم زمانوبرمیپردونم مثلا... دست ام و به حالت دو انگشت وسط واشاره بالا و بقیه جمع شده ودوانگشت کناری انگشت کوچک و انگشت اشاره را بالا و بقیه جمع شده به این حالت عکس هم میگیرم... بعد به انگشترو گردنبند هم درست کردم استرنجی... دیگه تا اینجا تواوج حوصله داشتن نوشتم... دیگهbooooored

هنوز افتخاردیدن اسنترج رو نداشتم ولی  یه شنل قرمز دارم میندازم رو دوشم میگم من ایوی فرایم 21
همزمان میتونم به عنوان چزاره ازش استفاده کنم 22 24
و همزمان با کاغذ پنجه بوکس درست کردم  22 21 21
کلا ادم جوگیریم
i dont make trouble 1
19 I AM THE TROUBLE 

پاسخ
 سپاس شده توسط Viliam Sherlock Scott holmes
من با ماموریت غیر ممکن جوگیر میشم از در و دیوار بالا میرم . قبلا هم دکتر هو نگامیکردم هی با خودم میگفتم من ماشین زمان دارم تو مدرسه هم همش میگفتم اگه پای پارادوکس در میون نبود از تاریخ حذفت میکردم . اونجرو هم ک نگو کلا جوگیریه . دزدان کارائیبو دیدنی هم رو پام بند نمیشم . حالا که فک میکنم من کلا در حال جوگیر شدنم. 22 4
من همیشه گفتم من آدم نیستم . 22  من انسانم .  16
پاسخ
 سپاس شده توسط Viliam Sherlock Scott holmes
(2017/04/09، 08:09 PM)The Consulting Criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/04/09، 05:49 PM)Viliam Sherlock Scott holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنوز افتخاردیدن اسنترج رو نداشتم ولی  یه شنل قرمز دارم میندازم رو دوشم میگم من ایوی فرایم 21
همزمان میتونم به عنوان چزاره ازش استفاده کنم 22 24
و همزمان با کاغذ پنجه بوکس درست کردم  22 21 21
کلا ادم جوگیریم
جیم جان منم همین طور یم 1 21 کلاجوگیربودن حال میده....استرنجوببین خیلی باحاله مطمئنم جوگیرمیشی  24 ....

(2017/04/09، 10:26 PM)ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با ماموریت غیر ممکن جوگیر میشم از در و دیوار بالا میرم . قبلا هم دکتر هو نگامیکردم هی با خودم میگفتم من ماشین زمان دارم تو مدرسه هم همش میگفتم اگه پای پارادوکس در میون نبود از تاریخ حذفت میکردم . اونجرو هم ک نگو کلا جوگیریه . دزدان کارائیبو دیدنی هم رو پام بند نمیشم . حالا که فک میکنم من کلا در حال جوگیر شدنم. 22

دکترهوروخوب اومدی 24 21 21 24
I am Sherlocked
پاسخ
من از همون اول انسان جوگیری بودم.
وقتی بچه بودم فن هری پاتر بودم و برای خودم و خواهرم و دوستم چوبدستی درست کرده بودم و هری پاتر بازی میکردیم
سکانس محبوبمون هم برای بازی جنگ ولدمورت و هری و دامبلدور تو آخر محفل ققنوس بود
معمولا هم من چوبدستیمو پرت میکردم به دوستام و هی میخورد به در و دیوار.
بعدشم که پرسی جکسون میخوندم یه شمشیر درست کرده بودم میخواستم تمرین کنم که برم کمپ نیمه خدا ها.
یه مدتم بچه های بدشانس میخوندم و فکر میکردم V.F.D واقعیه و همش میخواستم یه راهی پیدا کنم وارد گروهشون بشم وکلا من هر فیلم یا کتابی میخونم یه مدت از این داستان ها داریم ولی رکورد طولای ترین مدت جوگیری من برای هری پاتره فعلا 4
درس گرفتن از اشتباهات خودت هوشمندانه است ولی درس گرفتن از اشتباهات دیگران هوشمندانه تره. 3
پاسخ
(2017/04/10، 01:26 AM)Mobina2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از همون اول انسان جوگیری بودم.
وقتی بچه بودم فن هری پاتر بودم و برای خودم و خواهرم و دوستم چوبدستی درست کرده بودم و هری پاتر بازی میکردیم
سکانس محبوبمون هم برای بازی جنگ ولدمورت و هری و دامبلدور تو آخر محفل ققنوس بود
معمولا هم من چوبدستیمو پرت میکردم به دوستام و هی میخورد به در و دیوار.
بعدشم که پرسی جکسون میخوندم یه شمشیر درست کرده بودم میخواستم تمرین کنم که برم کمپ نیمه خدا ها.
یه مدتم بچه های بدشانس میخوندم و فکر میکردم V.F.D واقعیه و همش میخواستم یه راهی پیدا کنم وارد گروهشون بشم وکلا من هر فیلم یا کتابی میخونم یه مدت از این داستان ها داریم ولی رکورد طولای ترین مدت جوگیری من برای هری پاتره فعلا 4

22 21 21 21
i dont make trouble 1
19 I AM THE TROUBLE 

پاسخ
من زیاد بروز نمیدم،مثلا بازی نمیکنم،تو خودم یا رو دوستام بروز میدم 4
عادت دارم با خودم حرف بزنم،زبان اصلی میبینم انگلیسی حرف میزنم یا کافیه یه اصطلاح جدید یاد بگیرم،انقدر میگم که... 4 اگرم تو فیلمی داستانی چیزی موضوع جدیدی ببینم انقددددر سرچ میکنم که... 4 4 یا یه مدت رفته بودم تو خط نقاشی وایییی 109 واسه تولدا که هیچی انقدر میگمو تدارک میبینم طرف از زندگیش سیرشه!داستانو رمانو شعرم مینویسم،کافیه بدم یکی بخونه... 4 4اهان،وقتیم چشم غره تازه یاد گرفته بودم تا عصبی میشم چشم غره میرفتم!!عصبیم زیاد میشم 22 4 4
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد