سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

استفاده از فايل هاي پيوست به صورت نامحدود
بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

کاراگاه ویلیام مرداک
ویلیام مرداک٬ کاراگاه ادراه پلیس تورنتو٬ مرزهای علوم جنایی دوران ویکتوریا را در می‌نوردد تا به شیوه‌ای هوشمندانه و جذاب پرده از اسرار قتلهای مرموز بردارد. سری جدید این مجموعه٬ پلیس خوش قلب را در برابر یک خون‌آشام٬ یک قاتل و جنایتکاران بی‌رحم قرار می‌دهد؛ عملی که او را به استفاده از روشهای نوین در مبارزه با جرم و جنایت تشویق می‌کند.وی ا استفاده از روش‌های بنیادی پزشکی قانونی٬ مانند شواهد انگشت‌نگاری و ردیابی آثار جرم٬ برای حل وحشتناک‌ترین پرونده‌های قتل شهر خود تلاش می‌کند. اگرچه شیوه غیرمتعارف او تمسخر همکاران و شک و تردید افسران مافوق خود را بدنبال دارد، ولی بیشتر اوقات مرداک تنها کسی است که می‌تواند پرده از راز پرونده قتل‌ها بردارد
resim
keep calm I am moriarty.... 15
پاسخ
 سپاس شده توسط Sherlin ، Mr.Benedict ، Bluebell ، Slaughter_ryh ، G.Sherlock ، Captive ، Milad
اسمشو فک کنم شنیده بودم
فک کنم یه بار دوستم گفت خیلی باحاله و جالب تر از شرلوکه(!!)
شایدم از لج من میگفت21
در هر حال ممنون از معرفیتون
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
مرداک با توجه به علم و این چیزا مجرما رو کشف میکنه ولی باحال تر از شرلوک نیست
دوستت خواسته اذیتت کنه
پاسخ
سلام همگی.... دوستان مرداک هم مثل شرلوک رمان داره؟؟
resimresim
پاسخ
(2016/08/09، 12:05 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسمشو فک کنم شنیده بودم
فک کنم یه بار دوستم گفت خیلی باحاله و جالب تر از شرلوکه(!!)
شایدم از لج من میگفت21
در هر حال ممنون از معرفیتون

(2016/10/29، 04:03 PM)barzin holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام همگی.... دوستان مرداک هم مثل شرلوک رمان داره؟؟

رمان به اونصورت نداره چون نوشته قرن معاصره البته بعضی ها هم میگن واقعا ی همچین آدمی وجود داشته پس کتاب نمیتونه داشته باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط barzin holmes
(2016/08/09، 12:12 PM)consulting criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرداک با توجه به علم و این چیزا مجرما رو کشف میکنه ولی باحال تر از شرلوک نیست
دوستت خواسته اذیتت کنه

میدونم21
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
اتافاقاتی که باهاشون سرکار داره معمولتر و روشها هم دم دست تره...
طبق قانونم پیش میره،زیادی طبق قانونه دیگه 4
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد