سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

بهترین دانشمند یا بهترین اختراع یا بهترین کشفی که دیدید چیست؟؟؟
قطططعا ارسطو و افلاطون بهتر از همه هستن
اگه اونا نبودن بشر اصلا نمیدونست فک کردن ینی چی22
درواقع اول باید سئوالی باشه تا کسی دنبال جوابش بره و اونا مسیریو شروع کردن ک انسان بپرسه«چرا» .کسایی مثل نیوتن،داروین،فروید،تسلا،انیشتین و الن تورینگ هم جزو بهترینان...
Don't become a ghost without no colour
Cause u r the best paint life ever made
پاسخ
 سپاس شده توسط Mobina.N ، اشوزدنگهه
من نظرمو راجع به بهترین اختراع و اینا گفتم فقط اومدم یه نقل قولی از پیر کوری همسر ماری کوری در مراسم اهدای نوبل فیزیک بگم: آیا گشایش رموز طبیعت کاری درست است یا خیر؟ اکتشاف نوبل از مواد منفجره ما را به شک می اندازد. اینک مواد منفجره در دست جنایت کاران است و باعث جنگ بین دولت ها میشود. با این وجود من با نوبل هم عقیده ام که گشایش رموز طبیعت روی همرفته به نفع بشریت تمام می شود.
نظر شما چیه؟ 1
درس گرفتن از اشتباهات خودت هوشمندانه است ولی درس گرفتن از اشتباهات دیگران هوشمندانه تره. 3
پاسخ
(2017/04/02، 08:56 PM).yasaman. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخه نابغه ها بهترین اختراع برقه اگر ادیسون برق واختراع نمیکرد شما ها چه جوری از کامپوتر استفاده میکردید 30
اولا برق کشف شده بعدشم ادیسون برقو کشف نکرده چطوری ولتا که قبل ادیسون بوده تونسته با برقی که هنوز کشف نشده آزمایش انجام بده؟
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، joker
به نظرم بهترین اکتشاف جاذبه یا برق بوده
بهترین اختراع هم اهرم بوده
چون اگه این ها نبودند که پایه های علم تشکیل نمی شد !
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
(2017/04/23، 11:06 PM)Mobina.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نظرمو راجع به بهترین اختراع و اینا گفتم فقط اومدم یه نقل قولی از پیر کوری همسر ماری کوری در مراسم اهدای نوبل فیزیک بگم: آیا گشایش رموز طبیعت کاری درست است یا خیر؟ اکتشاف نوبل از مواد منفجره ما را به شک می اندازد. اینک مواد منفجره در دست جنایت کاران است و باعث جنگ بین دولت ها میشود. با این وجود من با نوبل هم عقیده ام که گشایش رموز طبیعت روی همرفته به نفع بشریت تمام می شود.
نظر شما چیه؟ 1

خود علم عاری از هرگونه ضعفه...در اصل علم یعنی همون اطلاعاتی که از شناخت جهان به دست میان...ولی این خود ما انسان ها هستیم که میتونیم این اطلاعات را ابزار ادم کشی بکنیم یا فرشته ی نجات...
من فکرمیکنم انسان به خاطر این از بقیه ی موجودات متمایزه که  علم در دستانشه...این که هیچ موجود دیگه ای مثل دکارت و افلاطون ارسطو نمیتونه به مبدا خودش فکر کنه...اگه مثل بعضی افراد بخوایم همه چیز را تقصیر علم بدونیم احمقانس...

به نظرم بهترین دانشمندا: ریچارد فاینمن(نمیدونم چرا این بشر را اینقدر دوست دارم). گاوس. انیشتین. و نیکلا تسلا(یه الگوی همیشگی). ابن سینا. غیاث الدین جمشید کاشانی.
بهترین اختراع ها :هوش مصنوعی. چاپگر سه بعدی.ریاضیات.
بهترین اکتشافات: ژن. الکل. نسبیت. اعداد مختلط و ریاضیات هامیلتونی.

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط اشوزدنگهه
گراوینتون اگه بخوای یه چیز رو بگی بالاخره کدومو انتخاب می کنی؟
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
(2018/02/18، 11:44 PM)Reynard. Bas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گراوینتون اگه بخوای یه چیز رو بگی بالاخره کدومو انتخاب می کنی

چقدر سخت...اخه هرکدوم از یه جنبه ای خوبن و انقلابی به پا کردن...من درحدی نیستم دیگه بیش ازین انتخاب کنم. ولی به نظرم ریچارد و نیکلا.
ریاضیات
ژن 

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط اشوزدنگهه
بع نظرم بهترین اختراع بشر پنیر پیتزا بوده و بس 21
انسان زمانی که دیگر آرزو نمی کند ،پیر شده است...
پاسخ
به نظر من هم نیوتون مهم ترین وتاثیر گذار ترین دانشمند است .(اگه قوانین نیوتون ودیگر کشفیات نیوتون نبود اغلب چیز هایی که با نیرو سرکار داره ساخته نمیشد.)و مهم ترین اختراع بشر دوربین فیلم برداری ۲۴ فریم بر ثانیه و فیبر نوری و شیشه است. 1
پاسخ
اهرم ها  از هر شکلی مهمترین تأثیر رو در زندگی ما گذاشتند. چرخ هم در زندگی واقعا مهم بوده و هست

21 13  78
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد