سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

بهترین دانشمند یا بهترین اختراع یا بهترین کشفی که دیدید چیست؟؟؟
(2017/04/02، 08:56 PM)yasaman -h نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخه نابغه ها بهترین اختراع برقه اگر ادیسون برق واختراع نمیکرد شما ها چه جوری از کامپوتر استفاده میکردید 30

اختراع برق شهری یعنی جریان متناوب کار نیکولا تسلا بود نه ادیسون ،ادیسون فرد ثروتمندی بود که آزمایشگاهی بزرگ داشت که بزرگ ترین مهندسان جهان در آن کار می کردند و توماس ادیسون در اکثر موارد اختراع های اون هارو به اسم خودش میزد ویا تحقیقات اونارو کامل میکرد و به اسم خودش میزد ،تسلا هم یکی از همین افراد بود که از ادیسون جدا شد و به آزمایشگاه رقیب ادیسون یعنی جرج وستینگهاوس رفت و در آنجا اختراع خودش رو که جریان متناوب بود به اتمام رساند
[تصویر:  tbt_images.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، کارآگاه مرده ، .Yasaman.
(2017/04/02، 09:28 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/04/02، 09:27 PM)yasaman -h نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/04/02، 09:21 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمترین اختراعات بشر که چرخم توش هست  4 22
حالا من جو گیر شدم گفتم تنها اختراع مهم  22 منظورم یکی از مهم ترین اختراعات بود  :
مرسی خیلی عالی بود

خواهش  4
من فکر میکردم سرم هم جزو اختراعات مهمه
بخندیم ولی سرمایه خنده ما گریه دیگری نباشد. 1
پاسخ
به نظر من بهترین دانشمند انیشتین بوده (اصلا من یه ارادت خاصی به این بشر دارم  1 )
یکی از مهم ترین اختراع ها هم اینترنته.
خیلی هم عالی 4
درس گرفتن از اشتباهات خودت هوشمندانه است ولی درس گرفتن از اشتباهات دیگران هوشمندانه تره. 3
پاسخ
اصلا بهترین اختراع انسانها یعنی اکتشافه آفرینشه خودساختس اتفاقیه نمیدونم شما هرکی به یه چیزی اعتقاد داره ولی بهترین چیزانسانه...
I am Sherlocked
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman.
بهترین دانشمند دکارت 
بهترین اختراع برق 
قابل توجهتون کامپیوتر با برق کار میکنه 4
چرخ گردون می چرخه و هیچ چیز عوض نمیشه!
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
(2017/04/02، 09:30 PM).yasaman. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/04/02، 09:28 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/04/02، 09:27 PM)yasaman -h نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/04/02، 09:21 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا من جو گیر شدم گفتم تنها اختراع مهم  22 منظورم یکی از مهم ترین اختراعات بود  :
مرسی خیلی عالی بود

خواهش  4

سرم مگه اختراع شد؟؟؟ 22
resim
پاسخ
(2017/04/05، 01:06 AM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/04/02، 09:30 PM).yasaman. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی خیلی عالی بود

خواهش  4

سرم مگه اختراع شد؟؟؟ 22
نه خیر سرم کشف شد 4
بخندیم ولی سرمایه خنده ما گریه دیگری نباشد. 1
پاسخ
(2017/04/12، 11:09 PM).yasaman. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/04/05، 01:06 AM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی خیلی عالی بود

خواهش  4

سرم مگه اختراع شد؟؟؟ 22
نه خیر سرم کشف شد 4

دقیقا چجوری کشف شد ؟؟؟ 22
resim
پاسخ
بهترین چیزایی که‌ کشف شدن 

صبحونه 
ناهار 
شام 
22
22

نخندین بدون اینا میمردیم  22 22 4 4 4 21
به نظر شما برای ساخت میلیارد ها نوع از تصویر زیر چقدر قدرت لازمه ؟ 
resim
پاسخ
ما یه معلم فیزیک داریم همیشه میگه بهترین و اولین اختراع بشر "چرخ" هستش
نقل قول ازش: انسان از همون اول بوسیله ی چرخ تونست جابه جایی های بزرگ رو انجام بده،وسیله های جنگی و معیشتی زیادی بسازه و کمک زیادی به پیشرفت بشر بکنه  و حتی الان هم همینطوره و بدون چرخ هواپیما و ماشین ها و کارخونه های زیادی از کار میوفتن.
درصورتی که اگر برق قطع بشه ضررش کمتره 

این نظر معلم منه که همیشه میگه ولی من خودم فکر میکنم بهترین دانشمند توماس ادیسون هست(فکر کنم با 1094 اختراع) و بهترین اختراع هم همون کامپیوتر
بعضیا خواستن مارو بزنن زمین ، ولی نمیدونستن بزنن زمین هوا میره...
SeyMon
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد