سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

خواب های شرلوکی
(2017/12/01، 03:02 AM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/11/30، 06:28 PM)?R.B? نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من چیزی که زیاد می بینم خوابه
اما خب هنوز انقدر تو انجمن نبودم که خواب شما ها رو ببینم !

(2017/11/29، 07:22 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/09/10، 05:12 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیشب خواب مهدی و مینا رو میدیدم که اومدن انجمن202020

24 24 و هنگامی که خواب آیدا تعبیر می‌شود! تو خوابت هم لابد کچل بودم و یه گیتارم دستم بود نه؟(حتما هم برند آیبانز مدل JS) 24 24
منظورم تو اون یکی خوابته! 4
حالا بی شوخی چه شکلی بودم؟

مهدی خیلی گیر دادی به کچل بودن ها
ناراحتی خودم بلند میشم میام کچلت می کنم راحت شیم ! 24

مستر آر اند بی این قصه سر دراز دارد!‌ شما که گیتاریستی باید جو ستریانی رو بشناسی! عکس ایشون رو پروفایلم بود غافل از اینکه همه فکر می‌کردن منم مثل اون کچلم!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هاهاها 24 24
چجوری فک کردن تویی خدا عالمه! 24 24
راستی گیتار الکتیریکی می زنی ؟
ما از جنس دختران سلاخ و پسران هیولاییم 
پاسخ
من دیشب با اینکه ساعت 2 خوابم برد و ساعت5 بیدار شدم ولی یه خواب خییلی خوب دیدم!422
که امروز وسط کلاس بلند گفتم وای دیشب خیلی خوابم خوب بود.معلمم هم با حالت پوکر نگام کرد22
من دیشب خواب انجمن رو دیدم.همه خوشحال و خندان دور هم جمع بودیم.همه مون آنلاین بودیم خیلی باحال بود4
یه دفعه MM میاد میگه من برگشتم دلتون برام تنگ شده بود224
و در اینجا من از عکس العملم رو نمینویسم فقط در همین حد22
و ..........(جای خالی را پر کنید22)
ولی خیلی خوب بود.همه مون بودیم4
تعبیر:MMبرمیگرده و فهرست آنلاین سرسبز خواهد شد22
پاسخ
در خواب بدم مرا خردمندی گفت
کز خواب کسی را گل شادی نشکفت 21
[تصویر:  -tee-shirt-la-linea-osvaldo-cavandoli-rouge.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
(2017/12/09، 10:22 PM)Mr Line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاعر شدی  21
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
ای آقا درس پس می‌دیم پیش شما 4
[تصویر:  -tee-shirt-la-linea-osvaldo-cavandoli-rouge.jpg]
پاسخ
من همین دیشب خواب دیدم همه بچه های انجمنیم نشستیم تویه کافه که کاغذ دیواری هاش مثل کاغذ دیواری بیکر بود شرلوک و جان و...خلاصه همه شخصیت های فیلم بودن می گفتیم میخندیدیم شوخی می کردیم...
خیییییییییلللیییییییییییی عالیییییییییی بوددددددد 8 8 8
جالب بود این کافه هه انگار از تخیلات خوندن شرلوک در ایران به خوابم اومده 22 21
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend
(2017/12/10، 02:19 AM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/12/09، 10:22 PM)Mr Line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاعر شدی  21
18 18 18 24
شهر پُرِ از مَرداى عَزَب 
كه رحم نكردن حتى به درياى خزر
////////////
پروانه شده پاره از پيله ، تو بازار هرچى كاره تعطيله

همه وِزِّه ، بِزَن در رو ، پرچم ، نه پایه داره نه ميله
///////////
پُرِ اَشكه حمّامه ما ، دروغ رفت زيرِ عَمّامه‌ها

بَدَل زد معما به ما ، نمیندازیم حتى به فردا نگاه

resim

کمک!
پاسخ
من ی بار خواب مهدی سه بار خواب فازی چن بار هم خوابای شرلوکی دیدم

بعدا تعریف میکنم
resim
پاسخ
متاسفانه با این که شرلوک تقریبا ۸۰ درصد زندگی منه تا حالا خوابشو ندیدم  22
وای مامانم چن روز پیش گفت که دیشب خواب شرلوکو دیدم هااا  22 از بس هی میای برام تعریف میکنی ازش  21
The problems of my past 

Are my business 

But the problems of my future 

22  are my businessn too
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد