سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

خواب های شرلوکی
خودمم نمیدونم یه جورایی انگار میدونستم4

میلاد رو جا انداختم.کنار مستر بندیکت نشسته بود21
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad
(2017/06/28، 11:59 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشه4

نمیدونم چطوری من وارد یه خونه شدم.و درست مستر بندیکت رو دیدم.بعد جما اومد سلام و احوال پرسی کردیم4

بعد فازی و مالی رو دیدم کنار هم رو مبل نشسته بودین1

محمد 221 و مهدی داشتن باهم حرف میزدن. 22

ناگهان مینا وارد شد21من رفتم پیشش سلام کردم کلی باهاش حرف زدم.4

اندکی بعد رند هم اومد1اونم نشست پیشمون کلی حرف زدیم4

همه دور هم جمع بودیم که مستر بندیکت گفت اعضای یه گروه خلافکار دارن میان21

هیچی دیگه ما تا خواستیم جمع کنیم بریم اومدن22

منم دست مینا رو گرفته بودم21همه کنار هم ایستاده بودیم22
هیچی دیگه یه دفعه از خواب بیدار شدم.نفهمیدم آخرش چی شد2022
22 21 21 21 24 24 24 24 
چه جالب بوده  4 
حالا بقیه چه شکلی بودن ؟  4 7
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
(2017/06/29، 12:24 AM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودمم نمیدونم یه جورایی انگار میدونستم4

میلاد رو جا انداختم.کنار مستر بندیکت نشسته بود21

بعد ما هی میگیم پسرخاله مدیره انکار می کنه212124
پاسخ
 سپاس شده توسط M.M ، Milad
(2017/06/28، 04:21 PM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/03/30، 06:32 PM)Rend نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیشب خواب میدیدم وسط یه ماجرای هیجان انگیز شرلوک ام  ! شرلوک و موریارتی با هم قرار داشتن . رفتن پشت یه میز تو یه مهمونی نشستن ، شرلوک یه یادداشت برای موریارتی گذاشت رو میز ، جیم اومد برش داشت تازه میخواستم ببینم جریان چیه یهو بیدارم کردن  22 دوباره خوابیدم داستان زیان اصلی شد 22 22 و خنده دارترین قسمت ماجرا اینکه زیرنویس داشت (زیرنویس انگلیسی سفید)  22  21  بعد تو خواب داشتم تو کامپیوتر دنبال زیرنویس فارسی میگشتم که بذارم روش  22 22 که این دفعه کاملا بیدارم کردن !!  22  21 
نتیجه اخلاقی شام سبک نخورید  22 بله درست خوندید شام سبک نخورید توهم زاست  22

21

فک نکم مشکل از شام سبک باشه
 شوما دقت کن کنار شام چی زدی 21

خواب دیدم
جان دست منو گرفته برده خواستگاری ولی خانواده اش نبودن ما هم بر گشتیم
بیدار شدم دوباره خوابیدم
تو ی فضای جنگ زده با سلاح های عجیب همراه شرلوکو جانو مری داشتیم دمبال عروس اینده میگشتیم ک دزدیده بودنش
جزئیاتشو یادم نی
ولی همین دو خواب جمعا ۱۴ ساعت شد

الان به این میگن چوب خدا  22 21 4
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
من همین دیشب خواب شرلوک و جان رو دیدم ولی مسئله اصلی خواب جان بود
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
من دیشب خواب مهدی و مینا رو میدیدم که اومدن انجمن202020
پاسخ
 سپاس شده توسط Molly Hooper ، Mahdy_nvs
خوبه !
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
(2017/09/10، 05:12 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

24 24 و هنگامی که خواب آیدا تعبیر می‌شود! تو خوابت هم لابد کچل بودم و یه گیتارم دستم بود نه؟(حتما هم برند آیبانز مدل JS) 24 24
منظورم تو اون یکی خوابته! 4
حالا بی شوخی چه شکلی بودم؟
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، گرد آفرید
من چیزی که زیاد می بینم خوابه
اما خب هنوز انقدر تو انجمن نبودم که خواب شما ها رو ببینم !

(2017/11/29، 07:22 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/09/10، 05:12 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

24 24 و هنگامی که خواب آیدا تعبیر می‌شود! تو خوابت هم لابد کچل بودم و یه گیتارم دستم بود نه؟(حتما هم برند آیبانز مدل JS) 24 24

مهدی خیلی گیر دادی به کچل بودن ها
ناراحتی خودم بلند میشم میام کچلت می کنم راحت شیم ! 24
ما از جنس دختران سلاخ و پسران هیولاییم 
پاسخ
(2017/11/30، 06:28 PM)?R.B? نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من چیزی که زیاد می بینم خوابه
اما خب هنوز انقدر تو انجمن نبودم که خواب شما ها رو ببینم !

(2017/11/29، 07:22 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهدی خیلی گیر دادی به کچل بودن ها
ناراحتی خودم بلند میشم میام کچلت می کنم راحت شیم ! 24

مستر آر اند بی این قصه سر دراز دارد!‌ شما که گیتاریستی باید جو ستریانی رو بشناسی! عکس ایشون رو پروفایلم بود غافل از اینکه همه فکر می‌کردن منم مثل اون کچلم!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
 سپاس شده توسط گرد آفرید

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد