سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

خواب های شرلوکی
(2017/06/28، 03:50 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/06/28، 03:48 PM)Molly Hooper نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/06/28، 03:39 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه ماه انجمن نبودم1
ولی تو این یه ماه چندتا خواب شرلوکی دیدم4
یه شب خواب فازی رو دیدم21
یه شب دیگه هم خواب همه رو،دیدم مستر بندیکت و MMو Gemaو رند و ویلی و همه(تعداد اسم ها زیاده نمیتونم همه رو بگم1  ).دور هم جمع شده بودیم.خیلی خوب بود1

چه باحال2121منم بودم؟

آره4اتفاقا تو کنار فازی بودی21
من همیشه کنار مامانم میشینم212124
پاسخ
(2017/06/28، 03:56 PM)Molly Hooper نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/06/28، 03:50 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/06/28، 03:48 PM)Molly Hooper نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/06/28، 03:39 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه ماه انجمن نبودم1
یه شب دیگه هم خواب همه رو،دیدم مستر بندیکت و MMو Gemaو رند و ویلی و همه(تعداد اسم ها زیاده نمیتونم همه رو بگم1  ).دور هم جمع شده بودیم.خیلی خوب بود1

چه باحال2121منم بودم؟

آره4اتفاقا تو کنار فازی بودی21
من همیشه کنار مامانم میشینم212124

4آره21
پاسخ
(2017/03/30، 06:32 PM)Rend نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیشب خواب میدیدم وسط یه ماجرای هیجان انگیز شرلوک ام  ! شرلوک و موریارتی با هم قرار داشتن . رفتن پشت یه میز تو یه مهمونی نشستن ، شرلوک یه یادداشت برای موریارتی گذاشت رو میز ، جیم اومد برش داشت تازه میخواستم ببینم جریان چیه یهو بیدارم کردن  22 دوباره خوابیدم داستان زیان اصلی شد 22 22 و خنده دارترین قسمت ماجرا اینکه زیرنویس داشت (زیرنویس انگلیسی سفید)  22  21  بعد تو خواب داشتم تو کامپیوتر دنبال زیرنویس فارسی میگشتم که بذارم روش  22 22 که این دفعه کاملا بیدارم کردن !!  22  21 
نتیجه اخلاقی شام سبک نخورید  22 بله درست خوندید شام سبک نخورید توهم زاست  22

21

فک نکم مشکل از شام سبک باشه
 شوما دقت کن کنار شام چی زدی 21

خواب دیدم
جان دست منو گرفته برده خواستگاری ولی خانواده اش نبودن ما هم بر گشتیم
بیدار شدم دوباره خوابیدم
تو ی فضای جنگ زده با سلاح های عجیب همراه شرلوکو جانو مری داشتیم دمبال عروس اینده میگشتیم ک دزدیده بودنش
جزئیاتشو یادم نی
ولی همین دو خواب جمعا ۱۴ ساعت شد
شهر پُرِ از مَرداى عَزَب 
كه رحم نكردن حتى به درياى خزر
////////////
پروانه شده پاره از پيله ، تو بازار هرچى كاره تعطيله

همه وِزِّه ، بِزَن در رو ، پرچم ، نه پایه داره نه ميله
///////////
پُرِ اَشكه حمّامه ما ، دروغ رفت زيرِ عَمّامه‌ها

بَدَل زد معما به ما ، نمیندازیم حتى به فردا نگاه

resim

کمک!
پاسخ
 سپاس شده توسط Hasan
من یه ماه انجمن نبودم1

من چه شکلی بودم ؟  4 7
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
(2017/06/28، 08:35 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه ماه انجمن نبودم1

من چه شکلی بودم ؟  4 7

7قد بلند بودی.لاغر بودی22دیگه خیلی یادم نمیاد21
پاسخ
(2017/06/28، 08:42 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/06/28، 08:35 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه ماه انجمن نبودم1

من چه شکلی بودم ؟  4 7

مگه من نردبونم  3 12
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
(2017/06/28، 08:45 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/06/28، 08:42 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه ماه انجمن نبودم1

من چه شکلی بودم ؟  4 7

مگه من نردبونم  3 12

چرا بودی ولی این خواب مال یه ماه پیشه21
پاسخ
آیا خوابت مهم شد21
بی زحمت جزئیات،اتفاقات،حاضرآن و ظاهر ها را کاملا توضیح دهید 4
پاسخ
باشه4

نمیدونم چطوری من وارد یه خونه شدم.و درست مستر بندیکت رو دیدم.بعد جما اومد سلام و احوال پرسی کردیم4

بعد فازی و مالی رو دیدم کنار هم رو مبل نشسته بودین1

محمد 221 و مهدی داشتن باهم حرف میزدن. 22

ناگهان مینا وارد شد21من رفتم پیشش سلام کردم کلی باهاش حرف زدم.4

اندکی بعد رند هم اومد1اونم نشست پیشمون کلی حرف زدیم4

همه دور هم جمع بودیم که مستر بندیکت گفت اعضای یه گروه خلافکار دارن میان21

هیچی دیگه ما تا خواستیم جمع کنیم بریم اومدن22

منم دست مینا رو گرفته بودم21همه کنار هم ایستاده بودیم22
هیچی دیگه یه دفعه از خواب بیدار شدم.نفهمیدم آخرش چی شد2022
پاسخ
 سپاس شده توسط M.M ، Mahdy_nvs
(2017/06/28، 11:59 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشه4

نمیدونم چطوری من وارد یه خونه شدم.و درست مستر بندیکت رو دیدم.بعد جما اومد سلام و احوال پرسی کردیم4

بعد فازی و مالی رو دیدم کنار هم رو مبل نشسته بودین1

محمد 221 و مهدی داشتن باهم حرف میزدن. 22

ناگهان مینا وارد شد21من رفتم پیشش سلام کردم کلی باهاش حرف زدم.4

اندکی بعد رند هم اومد1اونم نشست پیشمون کلی حرف زدیم4

همه دور هم جمع بودیم که مستر بندیکت گفت اعضای یه گروه خلافکار دارن میان21

هیچی دیگه ما تا خواستیم جمع کنیم بریم اومدن22

منم دست مینا رو گرفته بودم21همه کنار هم ایستاده بودیم22
هیچی دیگه یه دفعه از خواب بیدار شدم.نفهمیدم آخرش چی شد2022
212112424خداوندا این خواب ها را به واقعیت تبدیل کن!
چقدر هم خوب هم رو می شناختیم 21حالا تو از کجا فهمیدی مثلا من مالیم؟چه شکلی بودم؟ 
جمع شده بودیم خونه مدیر2121
حیف شد از خواب پریدی22این جور وقتاست که بچه ها هنرشون رو نشون میدن2121
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد