سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

خواب های شرلوکی
Rainbow 
همه ما قطعا تا به حال 1500 تا خواب شرلوکی دیدیم. 
که حتما آون هم آثار دوره مجدد سریال یا انتظار برای فصل جدید بوده! 
اینجا می تونیم خواب های شرلوکیمون رو برای هم تبریک کنیم 3

بزارین خودم شروع کنم1
یک هفته بعد از طلاق مارتین و آماندا بود2 
خواب دیدم که همه بچه های انجمن (منظورم کساییه که قدیمی تر و فعال ترن  ) .مثلا یادمه من بودم و فازی و بادی و مدیر و آقا میلاد و آقا محمد رقیه و بلو و کارآگاه مرده و سوفی و یک عده دیگر که الان یادم نمیاد. دو تا اتاق بود. یکی کوچیک و آون یکی بزرگ. توی اتاق بزرگ بچه های انجمن بودن و توی بزرگه مارتین و آماندا. خلاصه، دم به دقیقه بچه های انجمن من و بلو رو می فرستادن تو تا با مارتین و آماندا صحبت کنیم تا قانع بشن که طلاق بگیرن 21 از من اصرار و از آماندا انکار و از مارتین اشک و آه و زاری. یادمه یکی هم بود دم در وایمیساد من و بلو رو مسخره می کرد 24
خلاصه یه وضعی 2124
پاسخ
 سپاس شده توسط M.M ، Rend ، Baudelaires ، Hasan ، Nila ، Milad
چه خواب جالبی  4
والا من که سالی یه بار هم خواب نمی بینم  22 پس چیزی برای تعریف ندارم  22
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
دیشب خواب میدیدم وسط یه ماجرای هیجان انگیز شرلوک ام  ! شرلوک و موریارتی با هم قرار داشتن . رفتن پشت یه میز تو یه مهمونی نشستن ، شرلوک یه یادداشت برای موریارتی گذاشت رو میز ، جیم اومد برش داشت تازه میخواستم ببینم جریان چیه یهو بیدارم کردن  22 دوباره خوابیدم داستان زیان اصلی شد 22 22 و خنده دارترین قسمت ماجرا اینکه زیرنویس داشت (زیرنویس انگلیسی سفید)  22  21  بعد تو خواب داشتم تو کامپیوتر دنبال زیرنویس فارسی میگشتم که بذارم روش  22 22 که این دفعه کاملا بیدارم کردن !!  22  21 
نتیجه اخلاقی شام سبک نخورید  22 بله درست خوندید شام سبک نخورید توهم زاست  22 21
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط Baudelaires ، Hasan
من دیشب خواب دیدم که رفتم کنسرت بعد اونجا بهمون گفتم که کسایی که طرفدار شرلوکین بعد کنسرت شرلوک قراره بیاد.
هیچی دیگه چند نفر اونجا بودن بعد شرلوک اومدو قرعه کشی شد من برنده شدم.با شرلوک رفتیم بیرون.کلاهشو گرفتم ازشو و اینا 4
سال قبل هم خواب دیدم که شرلوک اومده مدرسه مون یه نفر هم جای من نشسته بود ولی نمیدونستم که اون کیه.شرلوکم بهم کمک میکرد.
قبل از اینکه فصل چهارم بیاد.خواب فصل چهار شرلوکو دیدم 4 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Baudelaires ، Hasan
دیشب انگار روح کانن دویل تو ایران میگشته  22 21
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط اشوزدنگهه ، Hasan
واسه چی؟
I am Sherlocked
پاسخ
(2017/03/30، 07:24 PM)Rend نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیشب انگار روح کانن دویل تو ایران میگشته  22 21
آره واقعا!1
پاسخ
من یه ماه انجمن نبودم1
ولی تو این یه ماه چندتا خواب شرلوکی دیدم4
یه شب خواب فازی رو دیدم21
یه شب دیگه هم خواب همه رو،دیدم مستر بندیکت و MMو Gemaو رند و ویلی و همه(تعداد اسم ها زیاده نمیتونم همه رو بگم1  ).دور هم جمع شده بودیم.خیلی خوب بود1
پاسخ
(2017/06/28، 03:39 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه ماه انجمن نبودم1
یه شب دیگه هم خواب همه رو،دیدم مستر بندیکت و MMو Gemaو رند و ویلی و همه(تعداد اسم ها زیاده نمیتونم همه رو بگم1  ).دور هم جمع شده بودیم.خیلی خوب بود1

چه باحال2121منم بودم؟
پاسخ
(2017/06/28، 03:48 PM)Molly Hooper نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/06/28، 03:39 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه ماه انجمن نبودم1

چه باحال2121منم بودم؟

آره4اتفاقا تو کنار فازی بودی21
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد