سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تیم شرلوک دعوت کنیم ایران
آخه یه مسئله ای هم هست، مگه به کشور های دیگه هم رفتند که بیان ایران؟ اگه کسان دیگه ای اومدند ایران دعوت رسمی ازشون شده. توی کشور ما هم که ماشاء الله این چیزها براشون خیلی مهمه22و حتما دعوت رسمی از شرلوک "بی بی سی" میکنند. اون زمان که تاپ گیر برای بی بی سی بود تا مرز ایران اومدند(توی خود فیلمش هم نشون داد) ولی چون مال بی بی سی بودند اجازه ورود ندادند بهشون
پاسخ
(2018/10/06، 09:12 PM)منطق سرد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر خوبیه ولی شتر در خواب بیند پنبه دانه 21 21 21  عمرا از انگلیس بیان اینجا اونم با این وضعی که ما داریم 22 22 
ما شرلوکی ها این ارزو را به گور میبریم 2 2 2

خوب یک بلیطی چیزی بدن که ما بریم اونجا  2 22
(2018/10/07، 06:56 PM)Warrior نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه یه مسئله ای هم هست، مگه به کشور های دیگه هم رفتند که بیان ایران؟ اگه کسان دیگه ای اومدند ایران دعوت رسمی ازشون شده. توی کشور ما هم که ماشاء الله این چیزها براشون خیلی مهمه22و حتما دعوت رسمی از شرلوک "بی بی سی" میکنند. اون زمان که تاپ گیر برای بی بی سی بود تا مرز ایران اومدند(توی خود فیلمش هم نشون داد) ولی چون مال بی بی سی بودند اجازه ورود ندادند بهشون

1. بقیه ی کشور ها فن ها هفته ای 25 تا درخواست ندادن 
2. این یک برنامه ی بلند مدته حدود 6ماه تا 18 ماه ممکنه طول بکشه
3. خوب مگه تلوزیون ایران دوبله نکرد و پخش نکرد . bbc نمیتونه بیاد 
بازیگراش که دیگه باید بتونن بیان
resim
پاسخ
حالا اگه شرایط رو هم در نظر نگیریم خود بن و بازیگر هایی هم سطح اون فکر نکنم تمایل به اومدن داشته باشند مگر اینکه فن ها دیگه اونقدر درخواست بدن که کلافه بشه و بیاد  4 4
البته من با نظر بلیط هم موافقم اگه یکی هزینه رو تقبل کنه پایم نافرم البته به همراه یه بلیط مجانی دعوت به خونه شرلوک که الان موزه شده 16 16
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ
هفته ای نفری دو تا نامه مینویسیم میشه 50 تا در هفته و 
200 تا در ماه.
مگه چقدر میتونن مقاومت کنن ؟
resim
پاسخ
فقط نامه ها با سلام شروع نشه چون معمولا اون هایی رو که با سلام شروع میشه رو نمیخونه 4 4
پاسخ
چرا نمیخونن؟! ... خوب پس میگیم hello
resim
پاسخ
میگم این ایده رو از رستگاری در شاوشنک نگرفتید؟:/
Try to be mature
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend ، کارآگاه مرده
(2018/10/08، 07:57 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگم این ایده رو از رستگاری در شاوشنک نگرفتید؟:/

ایده نگرفتم ...دقیقا ایده ی همونو دارم اجرا میکنم 22 4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend
(2018/10/08، 07:29 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا نمیخونن؟! ... خوب پس میگیم hello
یادت باشه شرلوک همیشه میگفت نامه هایی رو که با سلام شروع بشه رو نمیخونه 4 4
پاسخ
من ی مشت فن می شناسم پایه این کاران-_-از این کارا هم کردن-_-
واقعا اگه این کارو نتونیم بکنیم فن بودنمون هیچچچچچ معنی نداره22
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد