سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تیم شرلوک دعوت کنیم ایران
یه پیشنهاد شاید به نظرتون مسخره  ولی میگم فکر کنید 
بچه های وبلاگ و انجمن بیکراستریت از تیم سریال شرلوک دعوت کنن بیان ایران !  21 22
بعد همه بروبچه ها هم یه جا جمع شیم همدیگر ببینیم  22 13 22  24

بعد بریم استقبالشون  22 4

والا از اون یانگوم که کمتر نیستن 
نظرتون چیه؟ 22
شرلوک شرلوک شرلوک  شرلو ..شرل..شر ش ش ش ش ش 32

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
 سپاس شده توسط Mobina.N ، Ice girl
عااااااااااااااالی 4
من هستم
پاسخ
اگه هزینه جمع شدن ما رو خودت میدی منم هستم  22 4
پاسخ
(2017/03/07، 07:46 PM)Gema Moriarty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه های وبلاگ و انجمن بیکراستریت از تیم سریال شرلوک دعوت کنن بیان ایران !  21 22

نظرتون چیه؟ 22

حداقل ب چندهزار امضا و درخواست نيازه!!
درضمن كشورما هم با بي بي سي رابطه خوشي نداره خخخخ و درنتيجه نميذارن به تيم از اون شبكه بياد ايران!
بنظرم دنبال راهي باشيد ك كاري كنيم از طريق صفحه يوتيوبشون براي ايراني هاي طرفدار شرلوك پيام بذارن!
هم تو كل طرفدارها ديده ميشه و هم احتمالش بيشتره!
خدایا!
چه دارد آنکه تو را ندارد؟
و چه ندارد آنکه تو را دارد؟

(دعای عرفه امام حسین-ع-)

پاسخ
(2017/03/07، 08:16 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عااااااااااااااالی 4
من هستم

عالی که هست  1 ممنون از حمایتت

(2017/03/07، 11:54 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1

(2017/03/08، 12:54 AM)amin_holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/03/07، 07:46 PM)Gema Moriarty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرتون چیه؟ 22

درضمن كشورما هم با بي بي سي رابطه خوشي نداره خخخخ و درنتيجه نميذارن به تيم از اون شبكه بياد ايران!
بنظرم دنبال راهي باشيد ك كاري كنيم از طريق صفحه يوتيوبشون براي ايراني هاي طرفدار شرلوك پيام بذارن!
چند هزار؟! 
بله دلایلتون گرچه باعث ناامیدی ولی منطقی و خوب و قابل قبول  و اگر این پاسخ شماست آدم موفق میشید چون راه حل عملی پیشنهاد میدید حتی برای یه فرضیه ظاهرا غیرممکن ! 1
اینم اضافه کنم مدیونید اگه درخواست ویدیو بدید و از اولین پیشنهاد دهنده - من- یاد نکنید  22 21

(2017/03/08، 12:55 AM)Mr. No A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب قند پلیز 13

1

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
 سپاس شده توسط amin_holmes
Gema Moriarty 
الان این لبخند ملیح یعنی خودت هزینشو میدی ؟ 4 4
پاسخ
(2017/03/08، 04:45 AM)Gema Moriarty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/03/07، 08:16 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عااااااااااااااالی 4
من هستم

عالی که هست  1 ممنون از حمایتت

(2017/03/07، 11:54 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1

(2017/03/08، 12:54 AM)amin_holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرتون چیه؟ 22

چند هزار؟! 
بله دلایلتون گرچه باعث ناامیدی ولی منطقی و خوب و قابل قبول  و اگر این پاسخ شماست آدم موفق میشید چون راه حل عملی پیشنهاد میدید حتی برای یه فرضیه ظاهرا غیرممکن ! 1
اینم اضافه کنم مدیونید اگه درخواست ویدیو بدید و از اولین پیشنهاد دهنده - من- یاد نکنید  22 21

(2017/03/08، 12:55 AM)Mr. No A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب قند پلیز 13

1

باشه اگه ب مرحله اجرا رسید 4 4 4
خدایا!
چه دارد آنکه تو را ندارد؟
و چه ندارد آنکه تو را دارد؟

(دعای عرفه امام حسین-ع-)

پاسخ
باشه خلاصه مدیونید  22 4

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
باید خیلی سیریش بشیم 
: یک حرکت جدید یک گروه چند نفره(حداقل 25 نفر) میشیم هفته ای یک نامه براشون مینویسیم
مگه چقدر میتونن نادیدمون بگیرن؟
resim
پاسخ
نظر خوبیه ولی شتر در خواب بیند پنبه دانه 21 21 21  عمرا از انگلیس بیان اینجا اونم با این وضعی که ما داریم 22 22 
ما شرلوکی ها این ارزو را به گور میبریم 2 2 2
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد