سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اگه یکی جلوت وایسه وبه بندیکت وشرلوک بدوبیرا بگه چیکارمیکنی؟؟؟!!!!!
مي ندازمش توي محفظه تنگ وكاملا تاريك و زير اون رو با اتيش روشن ميكنم تا زنده زنده بپزه و بعد ميارم بيرون ودر حالي كه داره اخرين لحضات عمرش رو ميبينه ميگم :

حالا كي مزخرفه! 19 19 19 19 19 19 19 19
پاسخ
(2018/03/28، 04:04 PM)I AM SHERLOC نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه شب که خونه تنهاست و خوابه اول بیهوشش میکنم بعد میبرمش تو یه اتاق از پا سر و ته آویزونش می کنم با چاقو همونجوری که آویزونه بدنش و دو شقه می کنم 4
جذاب و دخترونه 19 19 19

آمممم خب خوبه از بقیه خشن تری 21

(2018/03/28، 07:10 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من حال این کارا را ندارم. فقط شاید کامپیوترش را هک کردم و با اطلاعاتش ازش اخاذی کنم. اگرم اطلاعات خاصی نداشت میذارمش سر کار. اره از نقطه ضعفش استفاده میکنم و میذارمش سر کار. باحاله...

هک نه فکر کنم بهتره با دیپ وب آشناش کنی یا دارک 19 21

(2018/03/28، 07:29 PM)معما گو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مي ندازمش توي محفظه تنگ وكاملا تاريك و زير اون رو با اتيش روشن ميكنم تا زنده زنده بپزه و بعد ميارم بيرون ودر حالي كه داره اخرين لحضات عمرش رو ميبينه ميگم :

این راست میگه 24

(2018/03/28، 07:29 PM)معما گو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این راست میگه 24

(2018/03/28، 07:10 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من حال این کارا را ندارم. فقط شاید کامپیوترش را هک کردم و با اطلاعاتش ازش اخاذی کنم. اگرم اطلاعات خاصی نداشت میذارمش سر کار. اره از نقطه ضعفش استفاده میکنم و میذارمش سر کار. باحاله...

(2018/03/28، 04:04 PM)I AM SHERLOC نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه شب که خونه تنهاست و خوابه اول بیهوشش میکنم بعد میبرمش تو یه اتاق از پا سر و ته آویزونش می کنم با چاقو همونجوری که آویزونه بدنش و دو شقه می کنم 4
جذاب و دخترونه 19 19 19

I am Sherlocked
پاسخ
(2018/03/29، 02:42 PM)Viliam Sherlock Scott holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جذاب و دخترونه 19 19 19

این راست میگه 24

این راست میگه 24

جذاب و دخترونه 19 19 19

این ارسال چرا یه دور از اول تا آخر رفته بعد دوباره از اخر به اول برگشته؟ 22
resim
پاسخ
سکوت بهترین راهه22
سکوت میکنم چون داره واسه خودش حرف میزنه21
جواب ابلهان هم خاموشی است422
پاسخ
از دو راه عمل میکنم اول مینشونمش پای سریال بعد دوساعت تمام باهاش راجب بازی فوق العاده بندیکت و شخصیت بی نظیر شرلوک حرف میزنم اگه قانع نشد ( غلط کرده قانع نشه والا 14 14  ) اونوقت یک روی دیگه منو میبینه بعلههههه خشم اژدها اول با چاقو تیکه تیکش میکنم بعد اون مغز نخودیشو له میکنم بعد میندازمش تو دیگ اسید بعد که کامل محو شد دیگ اسید و میفرستم واسه خونوادش تا بفهمند بقیه بچه هاشونو درست تربیت کنند (ما همچین ادمای خشنی هستیم 16 16  ) البته خدا رو شکر اطراف ما همچین ادمی پیدا نمیشه
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ
خیلی حوصله جر و بحث ندارم. بهش میگم آره آره تو راست میگی دقیقا با این حالت 76
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ
(2018/08/31، 12:52 PM)منطق سرد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دو راه عمل میکنم اول مینشونمش پای سریال بعد دوساعت تمام باهاش راجب بازی فوق العاده بندیکت و شخصیت بی نظیر شرلوک حرف میزنم اگه قانع نشد ( غلط کرده قانع نشه والا 14 14  ) اونوقت یک روی دیگه منو میبینه بعلههههه خشم اژدها اول با چاقو تیکه تیکش میکنم بعد اون مغز نخودیشو له میکنم بعد میندازمش تو دیگ اسید بعد که کامل محو شد دیگ اسید و میفرستم واسه خونوادش تا بفهمند بقیه بچه هاشونو درست تربیت کنند (ما همچین ادمای خشنی هستیم 16 16  ) البته خدا رو شکر اطراف ما همچین ادمی پیدا نمیشه

وای اره راه اولو من کردم با همه دوستام21
اینقدر براشون قسمتای مختلف شرلوک رو تعریف کردم ک بالاخره کنجکاو شدن ببینن+-+
دوستم اولین بار ک دید22:این طوری ک تو تعریف میکردی-_-شرلوک واقعا اینقدر را هم خوشکل نیستا22ولی فیلمش باحاله انصافن25
من:حالا میبینمت بزار چن قسمت دیگه هم ببینی 16
و دیدن همانا فن شرلوک شدن همان^^
دو تا از دوستامو فن کردم+-+
فصل چهار رو دیده بودن اینقدر اسکل بازی در میاوردن برا شرلوک از من بدتر22
وایییییییی راسی داییمو یادتونه؟؟؟21
اونم فصل چهار رو ک دید ی مدت بعد اومد ازم پرسید ک فصل پنجو ساختن؟؟؟
اینقدر ذوق کرده بودم ک^^(گفته بودم از شرلوک بدش میاد؟!!!!!!!!)

منم جا فصل پنج بش شرلوک نومز دادم ببینه2124
resim
پاسخ
بلند حرف نزن ای کیو ی کل محل رو پایین میاری
resim
پاسخ
ابشار رایشن باخ رو روش بدون نجات اجرا میکنم 14 14 14 14 14 4 4 4 4 4
سیاهی هم قشنگع ولی خوب سلیقه میخاد ⁦◼️⁩⬛⚫
پاسخ
میگم گلدن تو شرلوک نومز رو دیدی؟؟؟ من که رقبت نمیکنم ببینمش هی یه حسی درونم میگه برو ببین ولی وقتی فکر میکنم شرلوک رو به خیار و جان رو به گوجه تشبیه کردند خونم به جوش میاد رگ شرلوکیم باد میکنه  کلا بیخیال میشم 22
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد