سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اگه یکی جلوت وایسه وبه بندیکت وشرلوک بدوبیرا بگه چیکارمیکنی؟؟؟!!!!!
ببخشید از بحث اصلی خارج شدیم  1

راستی من یادم رفت بگم راهکاری که من شرح دادم ( چه رسمی شدم یه دفعه  22 جوگیری بود جدی نگیرید ) امتحان شدس 

من هر دو روش رو برای یه فرد امتحان کردم ( البته روش دوم رو بعد از چندین بار جواب ندادن روش اول اجرا کردم 22  ) و در آخر اون شخص از روی لجبازی و برای این که خلاف حرف من رو ثابت کنه قبول کرد شرلوک رو ببینه و الان از طرفداران شرلوک هستش  4
پاسخ
(2017/03/18، 12:10 AM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید از بحث اصلی خارج شدیم  1

راستی من یادم رفت بگم راهکاری که من شرح دادم ( چه رسمی شدم یه دفعه  22 جوگیری بود جدی نگیرید ) امتحان شدس 

من هر دو روش رو برای یه فرد امتحان کردم ( البته روش دوم رو بعد از چندین بار جواب ندادن روش اول اجرا کردم 22  ) و در آخر اون شخص از روی لجبازی و برای این که خلاف حرف من رو ثابت کنه قبول کرد شرلوک رو ببینه و الان از طرفداران شرلوک هستش  4

اختیار دارید... آره راه کارت خوب بود ولی یه راه کار کامل تر می خوام... 
ادامه بدید...
I am Sherlocked
پاسخ
یا چشم غره میرم بهش یا هیچ چیزی نمیگم و یا اینکه له قدری قانعش میکنم که بشه  فن شرلوک و بندیکت(البته اگ غیر از خانواده باشه4)
بدون تو احساسات دیروز مثل برف امروز ناپدید میشن
"Amelie"
پاسخ
یه نگاه خیلی جدی عاقل اندر سفیه بش میندازم،پارچه سر شونمو با دست تمیز میکنم و در مواردی تو چشم طرف فوتش میکنم،بعد در افق محو میشم...باشد که عاقل بشه 4
روزی میرسد،
که خواهمش یافت...
آن چیز را میگویم،
همان دیگر!
همان که جای خالیش در دلم قلقلکم میدهد! ...

پاسخ
 سپاس شده توسط Viliam Sherlock Scott holmes
باحال بود.... خخخخ
I am Sherlocked
پاسخ
میگم
برات متاسفم
22
این شرلوک کیست که همه عالم دیوانه اوست؟
این شرلوک کیست که دل من ویرانه ای از اوست؟
پاسخ
خب من عموما خودم رو برای دفاع از یه بازیگر به آب و آتیش نمی زنم چون اونی که داره در موردش اینو می گه از کل زندگی اون خبر نداره منم اگه ازش دفاع کنم درواقع زود قضاوت کردم پس هیچی نمی گم حالا اگه به لئوناردو داوینچی حرف بزنه یا به بوعلی یا ابوریحان و انیشتین و... شاید بشینم ازش دفاع کنم چون اطلاعات بیشتری راجبشون دارم
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون ، اشوزدنگهه
دفعه اول..............یه نگاه.
دفعه دوم..............جواب های قانع کننده.
دفعه سوم.............به عبارتی سر و ته ش می کنم جررررررررررررررررررررشششششششش میدممممممممممممممم!
بی فرهنگ شصت بار براش توضیح میدم باز ساز خودشو میزنه! 14 14 14 14 14 14 14
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(2017/03/14، 06:08 AM)هلنا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتفاقا من و خواهر کوچیکم سر یه برنامه دیگه همین مشکل رو داشتیم خواهرم میگفت چرا تو از فلان کارتون خوشت میاد مگه پسری ؟ منم میگفتم مگه تو باب اسفنجی می بینی پسری مگه تو فلان کارتون رو می‌بینی پسری ؟ خلاصه انقدر سر این موضوع با هم بحث کردیم که خواهرم راضی شد بیاد چند قسمت از اون برنامه رو با من ببینه . البته مامانم میگه من خیلی یه دنده و لجباز و حاضرجوابم ولی خودم میگم اگر من همین یه سلاح ( زبونم رو میگم ) نداشتم که میشدم یه تیکه گوشت بی ارزش . راستی به کارتون نگاه کردن من نخندین من کودک درونم فعاله اون کارتون ها هم قشنگن  3

من 16 سالمه و باب اسفنجی واندای کونگ فو کار نیگا میکنم اصلا هم مسخره کردن نداره
خواستم بگم تنها نیستی 3

در مورد جواب کسی که به شرلوک بد و بیراه بگه
اصلا کسی نمیدونه من شرلوک میبینم پس در نتیجه چیزی نمیگه اگه هم کسی بیاد بگه خیلی راحت میگم به ت چ توکه نمیبینی پس حرف نزن و میرم دنبال کارم
پاسخ
بهش میگم بندیکت بازیگر خوبیه ولی بازم نظر ها شخصیه....ولی اگه از شرلوک بدت میاد حتی این قدر" . " کتاب نمیخونی یا اهل فیلم نیستی چون یکی از بهترین شخصیت پردازی ها مال شرلوکه. بعدا یه پوزخند میزنم و سری تکون میدم و تو افق گم میشم...
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSls99yII4BxSCqFL_TghG...fnJK8iY-eQ]

پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد