سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اگه یکی جلوت وایسه وبه بندیکت وشرلوک بدوبیرا بگه چیکارمیکنی؟؟؟!!!!!
ادامه بدیدهمتون لایک دارید...
I am Sherlocked
پاسخ
هلنا منم کارتون میبینم اصلا چیز عجیبی نیست(البته برای من) 3
من با ابن مشکل مواجه شدم اگر حوصله داشته باشم شخصیت مورد علاقه ی طرف رو مسخره میکنم.
اگر هم که نه بهش میگم Shut up و بعد مکات رو ترک میکنم 4
البته بیشتر مورد دوم رو انجام دادم.ولی اگه خیلی بد و بیرا بگه دیگه کنترلم رو از دست میدم.
پاسخ
 سپاس شده توسط هلنا ، Viliam Sherlock Scott holmes
(2017/03/14، 06:08 AM)هلنا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتفاقا من و خواهر کوچیکم سر یه برنامه دیگه همین مشکل رو داشتیم خواهرم میگفت چرا تو از فلان کارتون خوشت میاد مگه پسری ؟ منم میگفتم مگه تو باب اسفنجی می بینی پسری مگه تو فلان کارتون رو می‌بینی پسری ؟ خلاصه انقدر سر این موضوع با هم بحث کردیم که خواهرم راضی شد بیاد چند قسمت از اون برنامه رو با من ببینه . البته مامانم میگه من خیلی یه دنده و لجباز و حاضرجوابم ولی خودم میگم اگر من همین یه سلاح ( زبونم رو میگم ) نداشتم که میشدم یه تیکه گوشت بی ارزش . راستی به کارتون نگاه کردن من نخندین من کودک درونم فعاله اون کارتون ها هم قشنگن  3

یه چیزی یادم رفت بگم خواهرم هشت سال ازم کوچیکتره !
به نظر شما برای ساخت میلیارد ها نوع از تصویر زیر چقدر قدرت لازمه ؟ 
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Viliam Sherlock Scott holmes
(2017/03/14، 03:19 AM)ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ابتدا میگویم : خداحافظ اندرسون . قیافه ی خود را اینگونه 4 ساخته و رد میشوم . والاااا به من چه کی به کی بدو بیراه میگه من تو کار خودم موندم . انشالله خودش سر عقل میاد من حوصله ی درگیر شدن به خاطر کسی دیگه رو ندارم بندیک مشکل داره خودش بیاد یقشو بگیره . 22 4

21
شرلوک شرلوک شرلوک  شرلو ..شرل..شر ش ش ش ش ش 32

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
به قول امام علی (علیه السلام ) در برابر جاهلان زبان نگه دار !
واقعا اگه این کارو نکنیم ممکنه اتفاقات ناخوشایندی بیافتد 22
صبرم از کاسه دگر لبریز است
 اگر این جمعه نیاید چه کنم ؟!
 آنقدر من خجل از کار خودم
 اگر این جمعه بیاید چه کنم ؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط هلنا ، اشوزدنگهه
کارتون دیدن که به سن نیست  22
خیلی از کارتون ها برای همه سنین هستن 
من پدرم عاشق کارتون shaun the sheep هستش و مادرم عاشق باب اسفنجی  4 والا  22
خودمم که خوره انیمیشن  4
اصلا به سن ربط نداره 
مهم اینه که از چیزی که میبینی لذت ببری  4 همین
پاسخ
 سپاس شده توسط r.borhani.p ، اشوزدنگهه
(2017/03/16، 11:07 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کارتون دیدن که به سن نیست  22
خیلی از کارتون ها برای همه سنین هستن 
من پدرم عاشق کارتون shaun the sheep هستش و مادرم عاشق باب اسفنجی  4 والا  22
خودمم که خوره انیمیشن  4
اصلا به سن ربط نداره 
مهم اینه که از چیزی که میبینی لذت ببری  4 همین

افرین دقیقا من ومامانم هر شب ساعت 7  میشنیم آن شرلی می بینیم کلی هم دوست داریم کارتونهای قدیمی هم خیلی می بینیم 1
 آنقدر من خجل از کار خودم
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend
ازموضوع اصلی خارج نشید...
I am Sherlocked
پاسخ
(2017/03/16، 11:57 PM)Viliam Sherlock Scott holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازموضوع اصلی خارج نشید...

خب شرمنده

بریم سر اصل موضوع اگه یکی جلومن وایسه وچرند وپرند بگه وایمیستم حرفشو گوش می کنم شاید بد بخت راست می گه خب 22
ولی اگه حرفش منطق نداشت دست و پاش می بندم مینشونمش پای کاراگاه دوروغگو تا روش کم شه
 آنقدر من خجل از کار خودم
پاسخ
 سپاس شده توسط Viliam Sherlock Scott holmes
این عالی بود... اختیاردارید
I am Sherlocked
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد