سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اگه یکی جلوت وایسه وبه بندیکت وشرلوک بدوبیرا بگه چیکارمیکنی؟؟؟!!!!!
Big Grin 
خوب این نظر سنجی رو راه انداختم تابدونم دقیقاوقتی یکی به شخصیت ومنطق و هر چی اصلا.... کلا شرلوک و بندیکتو مسخره میکنه اگه جلوت وایساده باشه چیکارش میکنی؟؟؟؟!!!!  14 14
لطفا جواب بدیدقشنگ میشه....  8
I am Sherlocked
پاسخ
 سپاس شده توسط amin_holmes
خخخخخ خيلي پيش اومده!!
كلي ميخندم بش…هرچي هم بگم اونا ميگن نه ولمون كن و حرف خودشون خخخ
خدایا!
چه دارد آنکه تو را ندارد؟
و چه ندارد آنکه تو را دارد؟

(دعای عرفه امام حسین-ع-)

پاسخ
 سپاس شده توسط Viliam Sherlock Scott holmes
7 1 37 و میرم  21
شرلوک شرلوک شرلوک  شرلو ..شرل..شر ش ش ش ش ش 32

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
داداچ داری اشتباه .... 22
21 نهایت تلاش 21
پاسخ
(2017/02/21، 08:04 PM)Bluebell نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداچ داری اشتباه .... 22
21 نهایت تلاش 21

زیاده  22 21
شرلوک شرلوک شرلوک  شرلو ..شرل..شر ش ش ش ش ش 32

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
خیلی واسم پیش اومده بهش توجی نکردم و رفتم
مردم عادین دیگه خنگن
جان:بازی تموم شد
شرلوک: بازی هیچ وقت تموم نمیشه جان،ولی ممکنه بازیکنای جدیدی وارد بازی بشن که این اشکالی نداره به هر حال باد شرقی همه چیزو درست می کنه

John:I play ended
Sherlock: The game does not end john, but a new Kenai play the game might not hear that junk anyway east wind set things right with him
پاسخ
خب ببین به طرف مقابل بستگی داره  
اگه با طرف مشکلی نداشته باشم از راه مسالمت آمیز جوابشو میدم  یعنی به طرف یه نگاه  پوکر فیس میکنم و بعد بدون اینکه چیزی بگم میرم  
چون از قدیم گفتن جواب ابلهان خاموشیست  22
ولی اگر دنبال دعوا باشم  و زیاد از طرف خوشم نیاد میگم " طرافدار بن و مارتین (یا شرلوک) بودن لیاقت میخواد که تو ظاهرا این لیاقت رو نداری ، تو همون بهتر بری طرفداری -اسم شخصیت مورد علاقه طرف - جونت باشی ، دلم براش میسوزه که طرفداری مثل تو داره "   25
یعنی عملا طرف رو با خاک یکسان میکنم  12 
تا دفعه دیگه از این حرفا نزنه  4 22
پاسخ
من باهاش همراهی میکنم 4 4 21
 I AM
PRINCESS 
WHO DOES NOT  NEED A PRINCE 
BECAUSE
 MY FATHER IS 
A KING
پاسخ
 سپاس شده توسط Viliam Sherlock Scott holmes ، اشوزدنگهه
ابتدا میگویم : خداحافظ اندرسون . قیافه ی خود را اینگونه 4 ساخته و رد میشوم . والاااا به من چه کی به کی بدو بیراه میگه من تو کار خودم موندم . انشالله خودش سر عقل میاد من حوصله ی درگیر شدن به خاطر کسی دیگه رو ندارم بندیک مشکل داره خودش بیاد یقشو بگیره . 22 4
من همیشه گفتم من آدم نیستم . 22  من انسانم .  16
پاسخ
 سپاس شده توسط Viliam Sherlock Scott holmes ، اشوزدنگهه
اتفاقا من و خواهر کوچیکم سر یه برنامه دیگه همین مشکل رو داشتیم خواهرم میگفت چرا تو از فلان کارتون خوشت میاد مگه پسری ؟ منم میگفتم مگه تو باب اسفنجی می بینی پسری مگه تو فلان کارتون رو می‌بینی پسری ؟ خلاصه انقدر سر این موضوع با هم بحث کردیم که خواهرم راضی شد بیاد چند قسمت از اون برنامه رو با من ببینه . البته مامانم میگه من خیلی یه دنده و لجباز و حاضرجوابم ولی خودم میگم اگر من همین یه سلاح ( زبونم رو میگم ) نداشتم که میشدم یه تیکه گوشت بی ارزش . راستی به کارتون نگاه کردن من نخندین من کودک درونم فعاله اون کارتون ها هم قشنگن  3
به نظر شما برای ساخت میلیارد ها نوع از تصویر زیر چقدر قدرت لازمه ؟ 
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Viliam Sherlock Scott holmes ، Gema Moriarty

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد