سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

یادداشت های یک موریارتی
وقتی یکی از آدمهایی که به ظاهر میشناسدت آرزو میکنه جای تو باشه ...
و فرشته ها از شدت حیرت و خنده به حماقت اون بدبخت غش میکنند روی عرش ...
و خدا بهشون میگه نشنیده بگیرید ! این احمق اونقدرها هم گناهکار نیست که اینجوری مجازات بشه !!!
و ...
شرلوک شرلوک شرلوک  شرلو ..شرل..شر ش ش ش ش ش 32

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
(2017/12/04، 08:51 PM)?Я.R؟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب من شخصا ترجیح می دم وارد بحث دو تا نوجوون احساساتی نشم اما وقتی لازمه باید اقدام کرد !
با اجازه من باید برم پای منبر !

اول برای هر تبهکاری یه بحث پیش میاد بین مردم که چرا خلاف کار شده ؟!
اولین چیزی که به ذهن افراد کوته فکر می رسه اینه که ذاتش اینجوریه که کاملا اشتباهه !چون برای مثال چرا دو برادر دوقلو به دنیا میان اما یکی خلافکار میشه و یکی دکتر مهندس و...   پس ذاتی وجود نداره !

دومین احتمال عقده ای بودنه ! البته منظور از اون نظر نیست بلکه به کودکی فرد و مشکلاتش در اون دوران برمی گرده که در صورتی درباره ی موریارتی  درسته که زندگی نامه ی کاملشو داشته باشی !... البته احتمالش هست!

سوم: اون انسان منقی ای بوده و همین باعث ممکنه شده باشه ! چون وقتی زیاد فکر می کنیم درصد اشتباه و گمراهی ما وجود داره برای مثال اگه شد فیلم روم ایت  رو قرار می دم تا متوجه حرفم بشید

چهارم : همه ی ما انسان ها گرگ درونی داریم که ازاد کردنش دست خودمونه
موریارتی گرگو ازاد کرد و زمانی که ازاد شد موریارتی رو هم درید به همین دلیل جیم چیزی برای از دست دادن نداشت !

با تحقیق بیش تر باز خواهم گشت 22

ب قول جما نوجون احساساتی خودتی کچل(با عرض معذرت 1 )
دوما گرگ درون ؟!....گرگ درون؟!....حالا نمیشه سگ باشه یا خفاش درون؟!(خفاش دوست دارم دیه چه کنم 22 4 )
سوما درست میگی ....خوشم آمد ولی آخه این چه ادبیاتیه ...زمانی ک موریاتی گرگ رو آزاد کرد اونو هم درید
اصن با عقل جور در نمیاد.....چون موریاتی ادمی نبود ک بخواد اختیار خودشو احساساتش رو از دست بده ...منظورم اینه موریاتی کسی نبود ک بخواد خفاش شب درونش  4 را  از کنترل خودش خارج کنید...و شما از احساسات و درون موریاتی چه خبری داشتی ک اینو گفتی ....
آره خب جیم نه چیزی برای ب دست آوردن داشت نه چیزی برای از دست دادن....
ولی کلا با حرفات موافقم داداچ...
برگرد ب زودی.... 4

آه راستی یادم رفت از صاحب این موضوع جما موریاتی عذر میخواهم و امیدوارم  ک این تا پیک رو ادامه بدین...
نه ب خاطر این ک حرفام اشتباه بوده....فقط ب خاطر این ک گند زدم تو تاپیک قشنگت.....البته بحث کردن هم خعلی لذت داره ها....باور کنید!
ولی این جا سه ماهی میشه ک دست نخورده مونده
پس بیاین راجع ب شخصیت موریاتی بحث کنین...
مثلا راجع ب اینکه اون چه جور بچه ای بوده....
یا در مورد اعماق شخصیتش....
بحث کنید
پاسخ
عاقا موریارتی و شرلوک یه آدم بودن مث منو شما ولشون کنین دیگه بدبخت ها رو!
تاپیک چی بود چی شد!
بسه دیگه 22 22 22 22 22 22 22 22
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
بابا اینهمه موریارتی و شرلوک داریم تو این دنیا چرا گیر دادین به این دوتا ( قافیه رو حال کردین 16 16 16 )
بعدشم به نظرم هرکسی میتونه زندگی خودشو بسازه درسته هیچکس به موریارتی توجه نمیکرد و همه مسخرش میکردند ولی اون میتونست تمام اینا رو نشنیده بگیره و اونقدر قوی بشه که به تموم اون ادما ثابت کنه که میتونه نه اینکه تازه تبدیل بشه به یه جنایتکار که میخواد انتقام بگیره
ذات همه ادما خوبه این مایم که با کارامون ذاتمون رو خراب میکنیم و گرنه مایکرافت هم شرلوک رو مسخره میکرد پس شرلوک بیاد
و جنایتکار بشه؟؟
در مورد جان هم شاید کاراش منطقی نباشه ولی وقتی یکی رو دوست داشته باشی و بدونی که هیچ کاری رو بدون دلیل انجام نمیده اون وقت اگه ازش ناراحت هم  باشی زود فراموش میکنی تازه این دوتا مکمل هم اند هردوشون به هم نیاز دارند پس برای نگه داشتن هم حتی جونشونو به خطر میندازند هنوز مرام و معرفت دوستی های ناب و بدون توقع تو این دنیا نمرده که بعضیا دوستی جان و شرلوک رو خیال میدونند 1 1
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ
خیلی راحت میگن: خب جلوی سیل مصیبتها و دردها می ایستاد و قهرمان میشد   76
درد نمیدونید چیه  1
اگه میدونستید نمیگفتید
شرلوک شرلوک شرلوک  شرلو ..شرل..شر ش ش ش ش ش 32

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
ادم وقتی میمیره تازه میفهمه کل زندگیش خواب بوده  37 37 37 25 25

کل زندگیه کسل کنندش 37 2 2

اگع معمولی نمی بود و حرس نمی خورد الان واسع اینکع خوابیده بود حرس نمی خورد  2 2
بعضی از آهنگا جورین کــه دوست داری بری به خواننده بگی من کـــی اینــارو واست تعریف کردم o_O          :-$                     (~>__<~)                   ╰_╯              (*˘︶˘*)             
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد