سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

THE END
Wink 
فصل چهار هم که مدت ها منتظرش بودیم بالاخره با خیر و خوشی به پایان رسید. البته این پایان خوب،برای شرلکولوژیست های سراسر جهان خبر خوبی نبود.چون نشون میده که شایعه ها به حقیقت می پیونده و واقعا استیون و مادک تصمیم گرفتن پرونده های شرلوک رو ببندن. حالا ازتون می خوام که اشک و آهتون رو تموم کنید و به 2 تا سوال من پاسخ بدین :
1:اگر به جای استیون و مارک بودین 10 و بندیکت و  مارتین می ریختن سرتون که ما کار و زندگی داریم این شرلوک رو جمش کن،چطور فصل رو به پایان می رسوندید؟ 
2:اگر شما جای استیون و مارک بودین 10 و بندیکت و مارتین می گفتن هیچ کارگردانی به ما کار نمیده جون سرآرتور کانن دویل شرلوک بساز، اونوقت چطوری فصل رو به پایان می رسوندید؟ 
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Fawtimah ، golden heart ، کارآگاه مرده
1-یوروس دوباره خونه رو آتیش می زد و شرلوک هم داخلش می سوخت ولی آخرش نشون می ده که یوروس و شرلوک دارن یه جا تنهایی بازی می کنن و The end

2-یه دفعه موریاتی در هوا می اومد و یوروسو می برد 22
رسا هستم.
عاشق شرلوک
خیلی هم شبیهشم.البته یه ذره از اون fun ترم.
کارآگاه مشاور
لقب:رسا ولف (بهم اصلاً نمی گن رسا ولف 22.از خودم الکی برای خودم لقب گذاشتم)
دوست دارم:
شرلوک (خودشم اصلاً)
معما
کارآگاهی
کلاً هر چی مربوط به شرلوک می شه (غیر از اندرسون 21 )

دوست دارم که براتون مفید باشم

امیدوارم آدم با شعور و خوب و مفیدی تو انجمن باشم (اولیه رو هستم)

شاید باورتون نشه ولی حس بویایی ندارم 22(جدی می گم)
پاسخ
1 ایرین بر میگشت اینبار جالب میشد مالی و ایرین 22 21
2 یوروس با ایرین دست به یکی میکردن 22
بزرگ ترین دارایی انسان دانایی اوست 1 1
پاسخ
1-همه میمردن!
2-جونشون تو خطر بیافته!
4 4 4 4 4
resim
پاسخ
1- ادامه میدادم با دو بازیگر جدید و مشتاق و نه سوپراستار های از خود راضی 
2- داستان تموم نمیکردم
پاسخ
1.نشون میدادم که آیرین مرده و این جیم بوده که به شرلوک اس ام اس میداده!جیم همون ویکتور بوده.آخر جان و رزی خونشون آتیش میگرفت میمردن.مالی هم با یه خلافکار ازدواج میکرد میرفت پی کارش.و در آخر جیم به خودش یه بمب میبست و خودشو و شرلوک باهم میرفت هوا 4
2.جان و مالی باهم ازدواج میکردن. شرلوک هم میرفت تا آخر عمرش پرونده حل میکرد. 1
پاسخ
حتما ایرین رو بر میگردوندم (اون طوری نگاه نکنید  22  درسته ایرین نقش جالبی نداشت ولی برا فصل جدید حضورش لازمه تا یه کم فیلم هیجانی شه21
برا مالی یه شوهر گیر میوردم بیچاره عین ارسطو تو پایتخت خیلی ازدواجی بود 21 و هیچ کس باش اردواج نمیکرد
بعدشم جیم رو میوردم چون بوون اون فیلم مزه نداره
اون وسطا هم اون جنی رو انقدووور میزدم انققققدر میزدم و بعدش انقدرررر کتکش میزدم که ادم شه
یه حالی هم به گرگ میدادم و با دوناوان کاپل میکردمشون 24
انسان زمانی که دیگر آرزو نمی کند ،پیر شده است...
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد