سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: شما این موضوع را دوست دارید؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

چجوری وارد این انجمن شدید ؟
از نظراتتون ممنونم
صبرم از کاسه دگر لبریز است
 اگر این جمعه نیاید چه کنم ؟!
 آنقدر من خجل از کار خودم
 اگر این جمعه بیاید چه کنم ؟!
پاسخ
هزار سال پیش اول با وبلاگ پوارو اشنا شدم، همون موقه ای بود ک م نوتو داشت فصل آخر پوارو پخش میکرد. بعدش از لینکی که تو پست ثابتش هست رفتم بیکر. بعد یه مدتم انجمن زدن بچه ها مام حمله کردیم 21 یادش بخیر اولین انجمنی ک من دیدم قالبش مشکی بود
قالب الانمون خوشگل تره البته 4
(اینکه چطور با شرلوک آشنا شدم بحثش جداس. ولی اون زمانی که توی وب پوارو نویسنده شدم،هنوز علاقه ی خاصی نداشتم ب شرلوک...درواقع فن نبودم هنوز4 بعد یه مدت که با بچه ها آشنا شدم شدیدا شرلوکی هم شدم)
 Who I am is where I stand. Where I stand is where I fall
Download this: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(2017/01/08، 05:16 PM)r.borhani.p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه بار مثل همیشه داشتم توی گوگولی (معادل فارسی کلمه google' از فرهنگ سرای من و دایی هام 4 ) درباره جملات چرت وپرت و تلگرام واین جور چیزا مطلب می خوندم (وبهتره بگم که من اون موقع شرلوک رو در حد یه فیلم می دیدم ) ویه دفعه دیدم که در حاشیه ی صفحه نوشته می خواهید قصر ذهن داشته باشید منم که از خودام بود وارد شدم دیدم که نوشته باید برای خواندن ادامه مطلب داخل این انجمن عضو شوید منم تو دلم گفتم بربا (معادل فارسی کلمه برو بابا دلت خوشه' از فرهنگ سرای من و دایی هام 4 ) و از گوگولی رفتم بیرون  ...
ادامه دارد...

بعد از چند ماه توی نمایش شرلوک رو دیدم ولی بازم دست وپا شکسته وبعد از اونجایی که یکی از معلمام بهم گفته بود همه ی فیلما رو قبل از دیدن نقدشون رو حتما بخونم ...
بعد رفتم تو گوگولی و سایت بیکر رو دیدم بعد وارد شدم و الان در خدمت شمام...
 آنقدر من خجل از کار خودم
پاسخ
من چهار ساله وبلاگ بیکر استریت رو چک میکنم.یبارم رفتم دیدم زده انجمن عضو شدم.اما انجمن یه هفته بعد پاک شد.تقریبا نه ماه بعد دیدم باز انجمن هست.اومدم عضو شدم و دیدم نفر چهارمم...
هیچوقت یادم نمیره که بنی مدیر وب خندید توی چت باکس گفت یکی دیگم اومد 4

جز غم که یکدم از دل من دست بر نداشت
دیگر کسی ز حال دل من خبر نداشت!

پارسای تویسرکانی

پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Benedict ، r.borhani.p ، G.House
مثل بیشتر اعضای انجمن از دوستان آشنایان و رفقای مبینا هستم و و بنده طبق میل خودم نیامدم و فقط فقط زوری بود آمدنم

تنها مرگ است که دروغ نمیگوید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Benedict ، .Yasaman.
دقیقا منم r.r.b رو به زور اوردم مگه می اومد ؟

وای پدرم در اومد تا اوردمش توانجمن
نشد کاربر فعال ولی خب ....
 آنقدر من خجل از کار خودم
پاسخ
وبلاگ.
از همون روزای اول وبلاگو میدیدم بعد دیدم زده انجمن گفتیم بیخیال کی حال انجمن رفتن داره؟!21
بعدتر ها دیدم تو تایم امتحانا که میشه دیگه (همون وقتا که شرلوک میاد) بخصوص الان ها هی اهالی کمتری سریالو سر وقت میبینن و برای شیر کردن نظراتم چند روز باید صبر کنم گفتم حالا وقتشه بریم انجمن  عضو شیم. 4 4
بعد دیدم جمع جالبیه و متنوع تر از چیزیه که فکر میکردم 3
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Benedict ، r.borhani.p
چند سال پیش شرلوک هولمز رو از شبکه 3 تماشا می کردم بعدش اومدم نت سایت بیکر استریت رو دیدم بعدش رفتم یکم بخش مخا رو خوندم تا اینکه بعد از چند سال دیدم ( سید ) اومد گفت یه سایت به اسم بیکر استریت انجمن زده  22 منم اومدم عضو شدم
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Benedict
واییی مستر بندیکت ب همه اینا سپاس داده چرا عاخه؟!22
عاقا این ی اسپم واقعیه جهت دریافت سپاس از مستر بندیکت22
والا22
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل
إ... چرا من این تاپیک رو تا حالا ندیده بودم؟؟!
بگذریم. اوایل آشنایی با شرلوک بود که داشتم دنبال سایتهای مختلف میگشتم. مثل همه سایتها وارد این سایت شدم و اولین بار داشتم تاپیک موریارتی مقایسه، نقد و تحلیل و همین طور شرلوک مقایسه، نقد و تحلیل که متأسفانه یادم نیست تاپیک چه کسی بود رو میخوندم که بعد متوجه شدم چه سایت باحالیه! گروه های مختلف کاربری و مجموعه های مختلف در موضوعات مختلف و نویسندگی و همه و همه عواملی بودند که باعث عضویتم توی این سایت شدند.
(وی هرگز سابقه عضویت در هیچ انجمنی را تا کنون نداشته و همچنین از حضور و اعتیاد به این انجمن پشیمان نشده و حتی تبلیغ برای انجمن را آغاز کرده و با قدرت ادامه میدهد 22 4 21 )
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، sherlock.s

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد