سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: شما این موضوع را دوست دارید؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

چجوری وارد این انجمن شدید ؟
سلام به شما دوستان گرامی
همه ما یه داستان شرلوکی داریم ولی داستان اکثرمون مثل بنده از وقتی شروع شد که این انجمن رو پیدا کردیم و به صورت رسمی شدیم یه شرلوکولوژیست ...
حالا مسئله این است:
چجوری وارد این انجمن شدید ؟

22 من خودم بعدا فک می کنم جواب می دم 22
صبرم از کاسه دگر لبریز است
 اگر این جمعه نیاید چه کنم ؟!
 آنقدر من خجل از کار خودم
 اگر این جمعه بیاید چه کنم ؟!
پاسخ
من اولش شرلوک رو از شبکه نمایش دیدم.سپس انقد خوشم اومد که اومدم دنبال مرجع خوب برای دانلود گشتم و اینجا رو پیدا کردم. حدود یکی دو سالی میشه. انقد ازینجا خوشم اومد که حد نداره.البته خیلی نامحسوس پیش رفتم. تا اینک به انجمن پیوستم و خیلی محسوس به کارم (شرلوکی بودن) ادامه دادم و از کنار  شما بودن لذت میبرم قبل از اشنایی با انجمن این سایت.به علت علاقه ی زیاد  به موریارتی بهم میگفتن روانی زنجیره ای . حقیقتا تنها بودم.دوستام همه کی پاپر بودن یا درامر و منو درک نمیکردن. ولی وقتی اومدم اینجا دیدم همه مثل منن و این عالیه.دوباره جنایتکار مشاور شدم ولی این دفعه مدرسم فرق میکرد و دوستام اکثرا سلیقه هاشون مثل من بود. خلاصه خوشحال تر شدم.و اشنایی من با انجمن اینگونه بود. 
این بود انشای من 22
1
i dont make trouble 1
19 I AM THE TROUBLE 

پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A ، .Yasaman.
من یه بار مثل همیشه داشتم توی گوگولی (معادل فارسی کلمه google' از فرهنگ سرای من و دایی هام 4 ) درباره جملات چرت وپرت و تلگرام واین جور چیزا مطلب می خوندم (وبهتره بگم که من اون موقع شرلوک رو در حد یه فیلم می دیدم ) ویه دفعه دیدم که در حاشیه ی صفحه نوشته می خواهید قصر ذهن داشته باشید منم که از خودام بود وارد شدم دیدم که نوشته باید برای خواندن ادامه مطلب داخل این انجمن عضو شوید منم تو دلم گفتم بربا (معادل فارسی کلمه برو بابا دلت خوشه' از فرهنگ سرای من و دایی هام 4 ) و از گوگولی رفتم بیرون  ...
ادامه دارد...
صبرم از کاسه دگر لبریز است
 اگر این جمعه نیاید چه کنم ؟!
 آنقدر من خجل از کار خودم
 اگر این جمعه بیاید چه کنم ؟!
پاسخ
(2017/01/08، 05:16 PM)r.borhani.p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه بار مثل همیشه داشتم توی گوگولی (معادل فارسی کلمه google' از فرهنگ سرای من و دایی هام 4 ) درباره جملات چرت وپرت و تلگرام واین جور چیزا مطلب می خوندم (وبهتره بگم که من اون موقع شرلوک رو در حد یه فیلم می دیدم ) ویه دفعه دیدم که در حاشیه ی صفحه نوشته می خواهید قصر ذهن داشته باشید منم که از خودام بود وارد شدم دیدم که نوشته باید برای خواندن ادامه مطلب داخل این انجمن عضو شوید منم تو دلم گفتم بربا (معادل فارسی کلمه برو بابا دلت خوشه' از فرهنگ سرای من و دایی هام 4 ) و از گوگولی رفتم بیرون  ...
ادامه دارد...
بلهresim(به روش مرد هزار چهره)
i dont make trouble 1
19 I AM THE TROUBLE 

پاسخ
با توکل بر خدا و اراده قوی 22

اولا اینو از شبکه سه میذاشت منم چون با دقت نگاه نمیکردم از سریالش بدم میومد
چون میگفتم این شرلوکه چرا موبایل داره 22 چرا تاکسی داره 22
از موهای فرفریشم بدم میومد 21
ولی دلیل اصلیش اخر قسمت سوم بود چون تو استخر فیلم تموم میشد بدم میومد منم نمیدونستم ادامه داره فک میکردم همینجا تموم میشه
یبار پارسال فک کنم مهر همه قسمتاشو گذاشت منم با دقت دیدم 
دیدم بدم نیستا  22جالبه بعدشم چون فقط چند تا سایت و وبلاگ بیشتر درباره شرلوک نیستن و بیکر از همشون بهتر بود از بیکر پیگیریش کردم تا انجمن اومد و من اینجام 22
راستی جنایتکار مشاور منم دوستام کی پاپرن 22
بگم شرلوک میگن شرلوک چیه باوا بیا چارتا میکس ببینیم یا فلان اهنگ خیلی قشنگه
رو اعصابن  14 خیلی 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
من یه روز طبق معمول شبکه هارو بالا پایین میکردم ناگهان شبکه نمایش اومد که داشت شرلوک نشان میداد منم گفتم چیزی نداره حداقل بزار این ببینم بعد از گذشت چند دقیقه گفتم این همونیه که میخواستم و بعدها طرفدار شرلوک شدم و برای کسب اطلاعات بیشتر توی اینترنت که جستجو کردم اینجارو پیدا کردم و حالا هم که در خدمت شما هستیم.از اتاق فرمان اشاره میکنن که تیتراژ داره میره پس جمله اخر بگم که از بیننده های عزیز درخواست میکنم حتما شرلوک ببینند.
[تصویر:  tbt_images.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Soheila
جالبه برعکس همه من اول با انجمن آشنا شدم بعدش سایت  22 4
داشتم دنبال لینک دانلود فیلم شرلوک میگشتم که با اینجا آشنا شدم  10
پاسخ
خیلی سادس....black mass ـو دیدم...بعد بندیکت....بعد از بیکاری حین گشتن دنبال یه فیلم چن قسمتی شرلوکو دیدم....و این دست گرم تقدیر بود که ب اینجا راه یافتم21
Don't become a ghost without no colour
Cause u r the best paint life ever made
پاسخ
:/ با نام و یاد خدا و تسلیت فوت دوست عزیز ( جناب رفسنجانی )  22
من با نیت پاک :/ دیدم بینتون ادم نیس :/ ( الکی نثلا همتون فرشته این )
گفتم بیام ادم دار شید  14
من امضا بلد نیستم  37 انگشت میزنم  22
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Soheila ، .Yasaman.
از تلوزیون دیدم . برای دانلود به سایت مراجعه کردم . با انجمن آشنا شدم . دست و پا شکسته و الکی مثلا استنتاج یاد گرفتم  . بقیه رو دیوونه کردم . کوتاه و مختصر  4
من همیشه گفتم من آدم نیستم . 22  من انسانم .  16
پاسخ
 سپاس شده توسط Soheila

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد