سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: ایا از این موضوع راضی بودید ؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

ارزو های شرلوکی
(2017/05/14، 09:49 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرزو میکمنم شرلوک واقعی بود نه یه شخصیت خیالی  22 4
و این که دیگه شرلوک رو از اینی که هست بد ترش نکنن و دیگه فصل دیگه ی نسازس  22 من تحمل سقوط یکی دیگه از چیزای که بهش علاقه دارم رو ندارم  22 ( یوبی جان خیلی لطف کرد اساسین کرید رو خیلی شیک از عرش به فرش آورد از بس کشش داد  22 دلم نمیخواد ببینم شرلوکم این بلا سرش بیاد  2 )
به نظر من بهتره هر چیزی در اوج تموم بشه تا این که گندش در بیاد  22

چه تفکری!!!!!!

22 4 خب هر کس یه نظری داره دیگه  1 من ترجیح میدم تو اوج تموم بشه  22 حاصل کش دادن یه چیزی رو که دوس داشتم  به چشم خودم دیدم و دلم نمیخواد این بلا سر شرلوک بیاد  2
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
درسته دقیقا همین طوره
صبرم از کاسه دگر لبریز است
 اگر این جمعه نیاید چه کنم ؟!
 آنقدر من خجل از کار خودم
 اگر این جمعه بیاید چه کنم ؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط M.M
دلم میخاد برم انگلیس و ب و اندرو رو از نزدیک ببینم
با کانل دویل حوودا بیامرز ملاقات داشته باشم و راجع به شرلوک مدرن باهاش حرف بزنم
بشدت میخام ببینم واکنشش چیه 4
resim
پاسخ
بندیکت رو ببینم
شرلوکم واقعی باشه
بتونم استنتاج کنم و قصر ذهن داشته باشم
(البته دارم روشون کار می کنم حداقل درسم بهترشده.)
شرلوک تا وقتی که زبونم لال بندیکت بمیره ادامه داشته باشه
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
(2017/02/17، 04:32 PM)مایکرافت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در مرحله اول مثل شرلوک و بعد مثل مایکرافت بشم ودر آخر هر دو تاشون رو شکست بدم

اصولا جاه طلبم و نمی تونم تحمل کنم کسی توی محدودم از من بهتر باشه

منم متاسفانه به یک امپراطور در اقلیمی نگنجد معتقدم
(2017/05/14، 04:57 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من آرزو میکنم شرلوک به خوبی و خوشی تموم بشه22
اگه میخوان فصل جدید بسازن موریارتی زنده باشه1
برم لندن بندیکت و آندرو و مارتین رو ببینم 4
و در آخر اینکه یه روزی با همه ی بچه های انجمن یه جا جمع بشیم ،همدیگه رو ببینیم و راجب شرلوک حرف بزنیم 1

این که همو ببینیم همچین دور از ذهن نیست مثلا نمایشگاه بعدی یه میتینگ بذاریم یا همین تابستون هم می شه
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
اولین آرزوم اینه که مثل فن فیکشنی که دکتر لئو و چند نفر دیگه نوشتن «شرلوک در ایران» یه کافه بیکری وجود داشته باشه تا همه برابچ انجمن اونجا جمع بشیم و راجع به شرلوک و بیکر و اینا از هر دری بحث کنیم...راه بیفتیم تو خیابون ملتو استنتاج کنیم...سر راه هم همش به پلیسای بیچاره بگیم احمق!!!
دومین آرزوم اینه که قبل از اینکه فصل پنج شروع بشه من یه بازیگر بشم و برم لندن تو شرلوک بازی کنم و همه بازیگرا رو از نزدیک ببینم خدایااااااا 20 20 20 20 20 20
سومین آرزومم اینه که اگه بازیگر نشدم و نرفتم لندن حداقل انقدر توانایی های شرلوکیمو تقویت کنم که یا بتونم مثل شرلوک یه کارآگاه مشاور بشم یا برم تو اداره پلیس یه کارآگاه بشم.
چهارمیشم برنده شدن توی مسابقات دای_دو جوکوی مرداد ماهه 20 20 20 20 20 20
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل
اول این که همیشه طرفدار شرلوک بمونم8
دوم این که استنتاجم خوب بشه2
سوم این که همه طرفدار شرلوک بشن
چهارم این که این انجمنمون فرا مرزی بشه إن شاء الله!
و یه آرزو که امیدوارم برآورده نشه این که شرلوک یه روز واقعی بشه...
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ
فرامرزی رو من پایه ام ها22
فقط کافیه مدیرا ی حرکتی بزنن ک دیگه لازم نباشه ما واس خارجیا اکانت بزنیم22تاپیک ها هم ترجمه بشه لااقل فقط ب زبان انگلیسی اگه این کارا رو اوکی کنن من خودم پیش قدم میشم (با نارومی21)
خودتونم میدونین ک این کارو کردم فقط مشکل اینجاست ک انجمن هیچ کاربردی ب غیر از چت باکس برای اون بنده خدا نداره22
resim
پاسخ
اوليش اين كه يه چيزي رو بفهمم
دوميش اينكه بدونم بالاخره ميخوام مجري بشم يا دانشمند يا بازيگر
سوميش اين كه بتونم تو لندن ادامه تحصيل بدم(اگه خواستم دانشمند بشم)
پ ن اصلا تكليفم با خودم روشن نيس
3 Always the best 
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد