سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: ایا از این موضوع راضی بودید ؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

ارزو های شرلوکی
من آرزوم اینه اخلاقم که نصفش شبیه شرلوکه نصف دیگشم شبیه اون بشه دیوونه معتادروانی هههه... بعدتولندن برم موزه شرلوک بندیکتوببینم همونجا خونه داشته باشم یه دوستم دارم عین واتسونه ههههه... بقیه چیزای شرلوک مثل اسکل هایی مثل لستراد و اندرسون و.... قصرذهنم دارم... استنتاجم انشاالله دارم تمرین میکنم... کاراگاهی هم شایددرسشوتوخارج ازکشوربخونم... Sherlock is my life

I am Sherlocked
پاسخ
چه ارزو های باحالی  21
صبرم از کاسه دگر لبریز است
 اگر این جمعه نیاید چه کنم ؟!
 آنقدر من خجل از کار خودم
 اگر این جمعه بیاید چه کنم ؟!
پاسخ
در مرحله اول مثل شرلوک و بعد مثل مایکرافت بشم ودر آخر هر دو تاشون رو شکست بدم

اصولا جاه طلبم و نمی تونم تحمل کنم کسی توی محدودم از من بهتر باشه
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

پس بیایید لذت ببریم 4 4 4
پاسخ
مثل شرلوک شغلی که میخوام بسازم و توش موفق باشم  22
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط آرتا
کلا تموم نشه ??
۴۰۰ فصل بسازن ازش?
تو فصل بعدی با مولی سروسامون بگیرن‌??

I am #sherollied

resim
پاسخ
من آرزو میکنم که شرلوک هیچوقتِ هیچوقتِ هیچوقت تمام نشود و دوستی شرلوک و جان از اونی که هست بیشترِ بیشتر بشه
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
من آرزو میکنم شرلوک به خوبی و خوشی تموم بشه22
اگه میخوان فصل جدید بسازن موریارتی زنده باشه1
برم لندن بندیکت و آندرو و مارتین رو ببینم 4
و در آخر اینکه یه روزی با همه ی بچه های انجمن یه جا جمع بشیم ،همدیگه رو ببینیم و راجب شرلوک حرف بزنیم 1
پاسخ
آرزو میکمنم شرلوک واقعی بود نه یه شخصیت خیالی  22 4
و این که دیگه شرلوک رو از اینی که هست بد ترش نکنن و دیگه فصل دیگه ی نسازس  22 من تحمل سقوط یکی دیگه از چیزای که بهش علاقه دارم رو ندارم  22 ( یوبی جان خیلی لطف کرد اساسین کرید رو خیلی شیک از عرش به فرش آورد از بس کشش داد  22 دلم نمیخواد ببینم شرلوکم این بلا سرش بیاد  2 )
به نظر من بهتره هر چیزی در اوج تموم بشه تا این که گندش در بیاد  22
پاسخ
آرزوی من اینه که یه نفر با ویژگی های هوشی مشابه یا حد وقل نزدیک به شرلوک هلمز متولد بشه و من بتونم اون فرد رو ببینم1
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
(2017/05/14، 04:57 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من آرزو میکنم شرلوک به خوبی و خوشی تموم بشه22
اگه میخوان فصل جدید بسازن موریارتی زنده باشه1
برم لندن بندیکت و آندرو و مارتین رو ببینم 4
و در آخر اینکه یه روزی با همه ی بچه های انجمن یه جا جمع بشیم ،همدیگه رو ببینیم و راجب شرلوک حرف بزنیم 1

وای اره منم این ارزو رو دارم 8 8 8

یه غلط املایی ازت بگیرم راجب نیست راجع درسته
راجع ..... رجوع ....... مرجع

(2017/05/14، 09:49 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرزو میکمنم شرلوک واقعی بود نه یه شخصیت خیالی  22 4
و این که دیگه شرلوک رو از اینی که هست بد ترش نکنن و دیگه فصل دیگه ی نسازس  22 من تحمل سقوط یکی دیگه از چیزای که بهش علاقه دارم رو ندارم  22 ( یوبی جان خیلی لطف کرد اساسین کرید رو خیلی شیک از عرش به فرش آورد از بس کشش داد  22 دلم نمیخواد ببینم شرلوکم این بلا سرش بیاد  2 )
به نظر من بهتره هر چیزی در اوج تموم بشه تا این که گندش در بیاد  22

چه تفکری!!!!!!

(2017/05/20، 01:59 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرزوی من اینه که یه نفر با ویژگی های هوشی مشابه یا حد وقل نزدیک به شرلوک هلمز متولد بشه و من بتونم اون فرد رو ببینم1

اصل جنس که بهتره!!!!!!!!!!!!!
صبرم از کاسه دگر لبریز است
 اگر این جمعه نیاید چه کنم ؟!
 آنقدر من خجل از کار خودم
 اگر این جمعه بیاید چه کنم ؟!
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد