سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

وقت بازی!
(2017/01/26، 04:05 PM)black wolf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/01/26، 04:01 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/01/26، 03:30 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جحم:1.26 گیگ 13 1322 22 22

12 
والا من از بس بازی های با حجم بالای 60 و 50 گیگابایتی کردم ، این ارقام به نظرم خیلی کم میاد  11

13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13

سرعت اینترنتتون چند گیگ در ثانیست؟ 22 22 22

این بازی ها 60 ، 70 گیگی رو که از اینترنت نمیگیرم  22 22 22 
از بازی فروشی ها میخرم 

ولی خوب پیش اومده که بازی های کم حجم تر در حد یک یا دو گیگ رو از اینترنت گرفته باشم
پاسخ
 سپاس شده توسط J.M
Star 
خب خب...دوتا بازی کم حجم و بسیـــار زیبا

1. بازی Limbo

یکی از زیباترین بازی هایی که تابحال افتخار اشنایی باهاش رو داشتم. این بازی ترکیبی از معما و هیجانه(البته کمی صحنه خشن هم توش داره12). توی مراحل مختلف، بازی کاری میکنه که آدرنالین خونِ تون به اوج خودش برسه و در این موقع مطمئنا سریع از روی صندلیتون بلند میشید و در حالی که صورتتون از هیجان و خشم داره منفجر میشه، با صورت به صفحه مانیتور میکوبید! و به عنکبوتی که دست از سرتون برنمیداره حرفهای خوب خوب بزنید. بازی فضای تیره و تار و مرموزی داره که این خودش لذت بردن ازش رو دوبرابر میکنه. داستان همونطور که از اسمش هم برمیاد بین خواب و بیداری میگذره (دقیقا مثل سری بازی های Deep Sleep) و پسری که ناگهان از خواب بیدار میشه و خودش رو توی دنیایی عجیب پیدا میکنه.
[تصویر:  spi_20161104190744.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجم: 71 مگابایت
2. سری بازی Samorost

[تصویر:  samorost2-002.jpg]

دقیقا عکس بازی Limbo، این بازی فضایی خیلی زیبا و دلپذیری داره و توش به موجودات و مناظری فوق العاده ای برمیخورید. امکان داره ساعت ها از وقتتون رو پای مراحلش بگذرونید و بخندید حسابی لذت ببرید. این بازی در سه سری ساخته شده و هر نسخه ش نسبت به قبلی برتری داره.داستان سری اول از این قراره که شخصیت اصلی داستان که توی یک سیاره عجیب زندگی میکنه، روزی متوجه میشه که سیاره ی دیگه ای درحال نزدیک شدن به اونه و هر لحظه امکان داره تا برخوردی شدید بوجود بیاد. همین میشه که سفر میکنه تا جلوی اون رو بگیره و این وظیفه ی شماست که معماهایی که در راه با اون روبرو میشه رو حل کنید. در نسخه دوم دوتا موجود عجیب به همین سیاره میان ولی در حین یک درگیری با سگِ شخصیت اصلی اون رو میدزدند و... لذتش رو ببرید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجم نسخه اول:9.3 مگابیت

حجم نسخه دوم: 88 مگابایت
[تصویر:  17.3.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، EndLessCreations ، Mahdy_nvs ، M.M ، .:شرل:. ، فازی - ری ، RFmohammadi
(2017/06/16، 10:16 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب خب...دوتا بازی کم حجم و بسیـــار زیبا

1. بازی Limbo

یکی از زیباترین بازی هایی که تابحال افتخار اشنایی باهاش رو داشتم. این بازی ترکیبی از معما و هیجانه(البته کمی صحنه خشن هم توش داره12). توی مراحل مختلف، بازی کاری میکنه که آدرنالین خونِ تون به اوج خودش برسه و در این موقع مطمئنا سریع از روی صندلیتون بلند میشید و در حالی که صورتتون از هیجان و خشم داره منفجر میشه، با صورت به صفحه مانیتور میکوبید! و به عنکبوتی که دست از سرتون برنمیداره حرفهای خوب خوب بزنید. بازی فضای تیره و تار و مرموزی داره که این خودش لذت بردن ازش رو دوبرابر میکنه. داستان همونطور که از اسمش هم برمیاد بین خواب و بیداری میگذره (دقیقا مثل سری بازی های Deep Sleep) و پسری که ناگهان از خواب بیدار میشه و خودش رو توی دنیایی عجیب پیدا میکنه.
[تصویر:  spi_20161104190744.jpg]

حجم: 71 مگابایت
2. سری بازی Samorost

[تصویر:  samorost2-002.jpg]

دقیقا عکس بازی Limbo، این بازی فضایی خیلی زیبا و دلپذیری داره و توش به موجودات و مناظری فوق العاده ای برمیخورید. امکان داره ساعت ها از وقتتون رو پای مراحلش بگذرونید و بخندید حسابی لذت ببرید. این بازی در سه سری ساخته شده و هر نسخه ش نسبت به قبلی برتری داره.داستان سری اول از این قراره که شخصیت اصلی داستان که توی یک سیاره عجیب زندگی میکنه، روزی متوجه میشه که سیاره ی دیگه ای درحال نزدیک شدن به اونه و هر لحظه امکان داره تا برخوردی شدید بوجود بیاد. همین میشه که سفر میکنه تا جلوی اون رو بگیره و این وظیفه ی شماست که معماهایی که در راه با اون روبرو میشه رو حل کنید. در نسخه دوم دوتا موجود عجیب به همین سیاره میان ولی در حین یک درگیری با سگِ شخصیت اصلی اون رو میدزدند و... لذتش رو ببرید.

حجم نسخه اول:9.3 مگابیت

حجم نسخه دوم: 88 مگابایت

چشم سعی می کنیم با عنکبوته خوش رفتاری کنیم 4 4
البته خیلی وقته از فاز بازی زدم بیرون
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad
limbo خیلی جالب بود  ولی  Inside محشر بود  4 ( این دوتا بازی هردوتاشون ساخت شرکت Playdead هستن )
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad
من کلامرموزبازی میکنم درموردسلاح های میکروبی بیولوژوکی آلودگی ژنتیکی وجهش یافته ژنتیکی ...ولی خب اساسین که خوه اون شرلوک کامپیوترم بازی کردم زیادخوب نبوددرواقع استرنگ الد یاstrong old legends12345این خوبه سری بازی های استراتژی ژنرال پی سی ووردینگ کانفلکت وکلااستراتژی مدیریتی ولی عاشق یه بازیه دوحالته هستم یعنی شخص سوم واستراتژی سخت ومخفیانه مثل گاست رکونgast recon2یایه سری بازی های آی جی آی یاکالاف....دیگه حوصلم سررفت بقیشم شایدنوشتم....
I am Sherlocked
پاسخ
Star 
من بازم برگشتم با یه بازی معمایی/ترسناک توووووپ!

بندی و دستگاه جوهرافشان (Bendy and the Ink Machine-Chaper Two)

این بازی در عین حال که حجم کمی داره اما گرافیکش بسیار عالیه. تکت تک مراحل طوری طراحی شدن که در عین دلهره آور بودن، شما رو کنجکاو میکنه که بازی رو ادامه بدید.
داستان درباره مردی به اسم هنریِ که سابقا توی استودیوی انیمیشن سازی کار میکرده و حالا از طرف همکار سابق خودش نامه ای دریافت میکنه، نامه ای که توش از هنری میخواد تا بهش سر بزنه و اما از همون بدو ورود به استودیو معلوم میشه که هیچ چیز مثل سابق نیست.
از همون اول که مراحل رو شروع میکنید دائما این حس بهتون دست میده که چیزی داره تعقیبتون میکنه یا مواظب شماست. شما با همون حس ترس از چیزی ناشناخته اما آشنا(!) شروع میکنید به بازی تا وقتی بالاخره موجود (اگه بشه بهش گفت موجود!) شما رو توی چنگال خودش گیر میندازه و این موقع ست که صدای فریادتون به آسمون بلند میشه!12
موسیقی، داستان و گرافیک بازی هرسه با هم ترکیب شدن تا معجونی از ترس، معما و ابهام رو تحویل بازیکن بدن.
این بازی دومین قسمت از این سریه و هر دو قسمتش امتیازهای فوقالعاده ای از منتقدان و بازیکنان گرفتن. قسمت سومش هم بزودی عرضه میشه.
پیشنهاد میکنم این بازی رو به هیچ عنوان از دست ندیدی!

تصاویری از بازی
  [تصویر:  Bendy.jpg]
[تصویر:  Bendy2.jpg]

حجم: 125 مگابایت
[تصویر:  17.3.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، فازی - ری ، RFmohammadi ، Mobina.N
بازی monument vally هم بازی جالبیه
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad
سلام بر دوستان و آشنایان گرامی
خب ما اومدی با بازیه...

Among the sleep
شما باید توی این بازی به عنوان یه بچه یکی دوساله یک شب تا صبح رو بدون وجود مادر و پدرتون و پر از هیولاهای ترسناک سپرس کنید.
این بازی با گرافیک بسیار زیبا (همچنین با حجم بسیار زیبا 4 ) و معماهای چالش بر انگیز شما رو همراهی یکنه
بازی واقعا ترسناکه،من خودم دموی بازی رو انجام دادم ولی همونم ترسناک بود(خیلی نه)
منتهای مراتب از اونجایی که میدونم اکثرتون استیم روی کامپیوتر هاتون نصبه گفتم از این بازی بی بهره نمونید
نسخه کامل بازی پولیه برای همین من فقط دمو بازی کردم 12
خب حالا من یه سری از عکسای بازی رو میذارم تا خودتون بفهمید چه بازی خوبیه 4

[تصویر:  ATS_4in1Concept.jpg]

[تصویر:  ats_screen05.jpg]
[تصویر:  1402061652_1.jpg]

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQFy7qPhZ8WpZYURMINrnl...p-l_5oDVY6]
[تصویر:  ats_screen02.jpg]
[تصویر:  Among-the-Sleep-24-09-2014-14-12-42-408.jpg]
[تصویر:  among-the-sleep-teddy.jpg]

توجه کنید:در این بازی تنها یار شما تدی جانتان خواهد بود(ولی خدایی همین که هستم خوبه)
توجه کنید2:هر وقت به جاهای ترسناکش رسید بازی رو سیو میکنه 12

گیم پلی بازی:

(نمیدونم چجوری فیلم رو بذارم،لینکشو گذاشتم.یکی بیاد بهم بگه)
امیدوارم از بازی لذت ببرید 19 19 19 19 19 19
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Nila
کدوم پدر و مادری بچه دوساله رو خونه تنها میزارن 22
پدر مادر روانی 22 22
پاسخ
(2017/08/19، 08:56 PM)sara624 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدوم پدر و مادری بچه دوساله رو خونه تنها میزارن 22
پدر مادر روانی 22 22

تنها نذاشتنش در اتاقاشون قفله خوابشونم سنگین.
فقط یه سوال پیش میاد که چجوری وقتی یه بچه دوساله دارن خوابشون انقد سنگینه 22 22 22 22
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد