سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

وقت بازی!
Big Grin 
سلام یه فکر جدید به ذهنم اومد اونم اینکه توی این تاپیک بازی های فکری یا اکشن و یا مرتبط با شرلوک رو به هم معرفی کنیم و راجع به اونها بحث کنیم.
نکته:بازی میتونه برای هر سیستم عاملی باشه
هر چه حجم کمتر باشه بهتره
سعی کنید یه لینک از دانلودش بزارید
یه توضیح مختصر هم بدید 4
چرخ گردون می چرخه و هیچ چیز عوض نمیشه!
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، Milad ، .Yasaman.
Sherlock Holmes Adventure HD V1.0.1 Full-Donat – بازی سرگرم کننده “ماجراجویی شرلوک هلمز” اندروید همراه دیتا
نـسـخـه پـولـی، پـرداخـت شـده و کـامـل (FULL)
تست شده با اجرای افلاین
Sherlock Holmes Adventure HD بازی جدید و فوق العاده زیبا در سبک بازی های فکری و ماجراجویی از استودیوی بازیسازی Dikobraz Games برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 است که چند ساعت پیش شاهد عرضه شدن نسخه ی اندرویدی آن در گوگل پلی بودیم و مثل همیشه تصمیم گرفتیم برای اولین بار ان را حضور شما دوستداران بازی های فکری و طرفداران کاراگاه معروف دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی نماییم! از گذشته تا کنون از شرلوک هلمز به عنوان معروف ترین و خبره ترین کاراگاه در عرصه ي ادبيات یاد شده است و تعداد زیادی از کتاب ها و رمان های پلیسی را به ثبت رسانده است و بدون شک اطلاعاتی در مورد او دارید! هم اکنون در بازی پیش رو ؛ در نقش این شخصیت ظاهر می شوید و انواع ماموریت های مختلف در یک بیمارستان را بر عهده می گیرید و ساعت ها خود را سرگرم می سازید. گرافیک اچ دی، صداگذاری هیجان انگیز، پازل های چالش برانگیز و کنترلرهای لمسی و بصری بدون شک تجربه یکی از بهترین بازی های ماجراحویی را برایتان به ارمغان می آورد.
برخی از ویژگی های بازی ماجراجویی Sherlock Holmes Adventure HD اندروید:
  • کمک به شرلوک برای حل پازل ها و حل راز و رمزها

• یک بازی فوق العاده، ترکیبی از دو سبک ماجرایی و شیء پنهان

• ده ها مورد از اتاق های مشکوک برای کشف نمودن توسط شما

• انواع حالت های مختلف بازی نظیر: حالت کابوس با گیم پلی ترسناک

• حل پازل ها و افزایش دستاوردهای خود در طول بازی کردن

• گرافیک اچ دی، صداگذاری مهیج، گیم پلی اعتیاداور و دوست داشتنی
بازی Sherlock Holmes Adventure HD هم اکنون در پلی استور با قیمت 2.99 دلاربه فروش می رود و دارای امتیاز 5.0 از 5.0 که ما در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 نسخه اول ان را برای اولین بار در ایران معرفی و به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم. نیازی به ذکر این مورد نیست که قیمت ها صرفا جهت اطلاع شما هستند و وقتی هم که حرف از قیمت می شود مطمئن باشید ما نسخه ای هم که ما قرار می دهیم نسخه پولی و کامل است! با ما همراه باشید
بازی:
http://www.dl.farsroid.com/game/Sherlock-Holmes-Adventure-HD-1.0.1(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیتا:
http://www.dl.farsroid.com/game/Sherlock-Holmes-Adventure-HD-1.0.1(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم هنوز نگرفتمش،ولی جالب به نظر میاد 
پاسخ
 سپاس شده توسط Mobina.N ، شرل ، Milad
                                                                                           بازی استثنایی و فوق العاده محبوب  2 MaX Payne
توضیحات بازی: در سال های  نه چندان دور با عرضه بازی کامپیوتری فوق العاده و بسیار زیبای مکس پین انقلابی در عرصه بازی های کامپیوتری به  وجود آمد و همگان با این سبک بسیار زیبا و سینمایی، گرافیک بسیار بالاتر در قیاس با سایر بازی های هم دوره و همراه با افکتهای فوق العاده و داستانی نقلی یا به اصطلاح Narrative آشنا گردیدند و از زیبایی های آن در شگفت ماندند. در نسخهٔ دوم بازی مکس پین، او در حین انجام ماموریتش با یکی از افرادی که در جستجوهایش در پی نیکل هورن، به او برخورده بود و گمان می‌کرد او کشته شده‌ است، روبرو می‌شود.
مکس در جریان ماجراهای بیشتر، عاشق این زن؛ یعنی، «مونا» می‌شود و تا جایی پیش می‌رود که برای نجات جان او، همکار خود را که به او دربارهٔ ارتباطش با جنایتکاران مشکوک شده بود، می‌کشد. این بازی داستان زندگی یک پلیس نیویورک است که بعد از ظهر یک روز بی فرجام، هنگام بازگشت به خانه اش متوجه می‌شود که همسر و فزرند نوزادش توسط افرادی معتاد به طرز فجیعی به قتل رسیده‌اند. مکس در جریان بازی، در پی شناسایی و انتقام از مسببان قتل خانواده اش به معتادان جنایتکاری بر می‌خورد که تحت تأثیر ماده‌ای به نام "V" به این اعمال وحشیانه دست می‌زنند.
ویژگی های بازی:
– داستان و فیلم نامه بسیار زیبا و تاثیر گذار
– حرکات آهسته ی پرش Max
– محیط بسیار زیبا
– سودبری از هوش مصنوعی پیشرفته
– صدای زیبا
– گرافیک عالی و نمایش سینمایی
– و …

http://www.downloadsoftware.ir/max-payne-2-pc-game.php

بازی کامپیوتر Sid Meiers Civilization V
در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 Civilization V بازیکن باید تلاش کند که یک تمدن قدرتمند و با شکوه را از زمان پیدایش تمدن انسان ها تا  عصر فناوری های فضایی پایه گذاری کند. بازیکن باید مردم خود را از هزاران سال قبل تا به امروز و در آینده رهبری کند و با اقدام به جنگ، عقد تعهد نامه های سیاسی، دستور به اجرای تحقیقات علمی و فناوری و رو به رو شدن با بزرگترین رهبران تاریخ، تمدن تحت امر خود را تبدیل به چنان تمدن بزرگ و قدرتمندی بنماید که تاریخ تا به حال به خود ندیده باشد. از نکات جالب این بازی برای بازیکنان ایرانی حضور تمدن ایرانیان با حکومت سلطنتی و باشکوه هخامنشیان است که رهبری آن را شاه داریوش بزرگ بر عهده دارد.

مجموعه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 های Sid Meier's Civilization همیشه جزو برترین بازی های استراتژی بوده اند و نسخه پنجم این  بازی هم مانند نسخه های پیشین فروش بسیار خوبی داشته است و از نظر منتقدین و بازیکنان به عنوان یکی از برترین بازی های استراتژیک دنیا شناخته می شود. در این بازی هجده تمدن بزرگ تاریخ حضور دارند که رهبران بزرگی داشته اند. از این تمدن ها می توان به تمدن های زیر اشاره کرد:
ایران (هخامنشیان) به رهبری داریوش اول
آمریکا به رهبری جرج واشینگتون
عربستان به رهبری هارون الرشید
مصر به رهبری فرعون دوم
انگلیس به رهبری الیزابت اول
فرانسه به رهبری ناپلئون بناپارت
آلمان به رهبری اتوفون بیسمارک
یونان به رهبری اسکندر
هند به رهبری گاندی
عثمانی به رهبری سلطان سلیمان
روم به رهبری سزار
روسیه به رهبری کاترین

ویژگی های بازی Sid Meier's Civilization V:
- دنیای بازی قابل باور است: دنیای بازی بسیار بزرگ،زیبا و با جزئیات بالایی طراحی شده است و به بازیکن ادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ان می دهد که در آن به اکتشاف بپردازد.
- رابط کاربری کاربردی: رابط کاربری جدید در این نسخه باعث می شود که هم افرادی که نسخه های قبلی را بازی کرده اند و در این بازی با تجربه هستند از بازی لذت ببرند و هم افرادی که این مجموعه بازی را با این نسخه از بازی آغاز می کنند.
- جنگ های مهیب و بسیار بزرگ
- تاریخ نویسی: در این بازی شما نقش تاریخ نویس را دارید! می توانید از میان هجده نژاد و تمدن مختلف، تمدن مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن ها را از عصر سنگ تا عصر فناوری های فضایی رهبری کنید.
- دیپلماسی نوین: بازیکن می تواند دوست و دشمن خود را انتخاب نماید و با کشور های دیگر قرار دادهای مختلف مانند قرار تجاری عقد کند.

معرفی محتویات ویرایش کامل بازی:
- نسخه اصلی بازی Sid Meier's Civilization V
- آپدیت نسخه 1.0.3.144
- افزونه Gods and Kings
- افزونه Brave New World
- افزونه Babylon
- افزونه Cradle of Civilization - Mediterranean
- افزونه Cradle of Civilization - Asia
- افزونه Cradle of Civilization - Americas 
- افزونه Cradle of Civilization - Mesopotamia 
- افزونه Spain and Inca Civilization and Scenario
- افزونه Polynesia Civilization and Scenario
- افزونه Denmark - The Vikings Civilization and Scenario
- افزونه Explorer's Map 
- افزونه Korea Civilization and Scenario 
- افزونه Wonders of the Ancient World Scenario
- افزونه Scrambled Continents Map
- افزونه Scrambled Nations Map
- افزونه Conquest of the New World Deluxe Scenario
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته نسخه ششم این بازی با کیفیت بالاتر وارد بازار شده ولی متاسفانه ایران را ندارد به خاطر همین من نسخه پنج بازی را به شما معرفی کردم.باشد که در آینده در بسته های الحاقی ایران نیز اضافه گردد.
[تصویر:  tbt_images.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، EndLessCreations ، RFmohammadi ، Milad
INSIDE بازی زیبا و جدیدی در سبک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میباشد که توسط Playdead ساخته شده و در سال 2016 برای پلفترم های Xbox One, Microsoft Windows توسط Playdead عرضه شده است. این بازی توانسته از Metascore امتیاز بسیار عالی 92 را کسب کند که این موضوع میتواند بیانگر کم نظیر بودن بازی باشد. جهانی غرق در تکنولوژی و عاری از احساسات، پادآرمان‌شهری که با فن‌آوری‌هایش همچون قفسی آهنین ساکنانش را تبدیل به زنجیرشدنگانی کرده که آزادانه در محیط محدودی دور خود می چرخند، بی آنکه از اسارت وجودشان آگاهی داشته باشند و فراموش نکنید که هر قدمی به سوی روشنایی در این جهانِ تاریک مساوی با مرگ است. در چنین شرایطی شما نقش یک کودک بدون چهره را بر عهده دارید، بازی بدون حتی یک دیالوگ شما را درون این جهان وحشتناک رها می کند. شاید بارزترین عنصر برای بی رحم بودن بازی دقیقا انتخاب شخصیت اول آن است، در قامت یک کودک ساده باید به مصاف این جهان تاریک بروید و با آن به مقابله بپردازید، البته نگران نباشید منطق روایت و طراحی مراحل در اینساید به قدری همسو کار شده که هیچگاه در این مورد به تناقض بر نمی خوردید.
اینساید یک روایت قوی و تاثیرگذار را به شما ارائه می دهد و تک تک لحظات بازی می تواند در خاطره شما باقی بماند. این بازی نمونه کامل در خدمت بودن گرافیک و جلوه های بصری در خدمت داستان و گیم پلی است و طراحی محیط های بازی و تعامل محیط با روایت داستان و معماهای گیم پلی سبب گشته که محیط از یک بستر ساده تبدیل به یک اتمسفر عمیق و قابل حس و قابل درک شود که تا مدت ها در ذهن شما باقی می ماند. بی شک “اینساید” یکی از بهترین بازی های عرضه شده در نسل هشتم است. تک تک مراحل بازی و چینش مراحل معنا خاصی را دنبال می کند و اوج هنر سازندگان در این است که داستان بازی کاملا از طریق محیط و اتمسفر منتقل شده و تمامی معماها و چالش های محیطی نیز بخشی از بدنه داستان و فلسفه بازی محسوب می شوند.

من به شخصه از تجربه این بازی لذت بردم ، و شاید یکی از دلایل ممتاز بودن این بازی داستان بازی که شما رو تا مدت ها درگیر خودش میکنه و همچنین فضایه که بازی در اون جریان داره ، به طوری که در همون دقایق اولیه بازی شما میتونید کاملا اون احساس ترس و خفقان رو در وجودتون حس کنید ، و البته که حل معماهای جالب و موانعی که سر راحتون قرار میگیره جذابیت بازی رو دو چندان میکنه .
شدیدا توصیه میکنم ابن بازی رو تجربه کنید و دوست دارم نظرتون رو راجب به این بازی بدونم.  1
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A ، شرل ، Milad
برادر m.m
میشه لینک دانلود رو یه ذره مشخص تر کنی
اخه من نمی بینم
صبرم از کاسه دگر لبریز است
 اگر این جمعه نیاید چه کنم ؟!
 آنقدر من خجل از کار خودم
 اگر این جمعه بیاید چه کنم ؟!
پاسخ
(2017/01/26، 02:01 PM)r.borhani.p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر m.m
میشه لینک دانلود رو یه ذره مشخص تر کنی
اخه من نمی بینم

مشکل از طرف شما نیست ، اشتباه از من بوده 
من فراموش کردم لینک دانلود رو قرار بدم ، شرمنده

اینم لینک دانلود بازی inside برای pc

البته من برادر نیستم ، خواهرم  4
پاسخ
جحم:1.26 گیگ 13 1322 22 22
resim
پاسخ
(2017/01/26، 03:30 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

12 
والا من از بس بازی های با حجم بالای 60 و 50 گیگابایتی کردم ، این ارقام به نظرم خیلی کم میاد  11
پاسخ
(2017/01/26، 04:01 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/01/26، 03:30 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

12 
والا من از بس بازی های با حجم بالای 60 و 50 گیگابایتی کردم ، این ارقام به نظرم خیلی کم میاد  11

13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13

سرعت اینترنتتون چند گیگ در ثانیست؟ 22 22 22
رسا هستم.
عاشق شرلوک
خیلی هم شبیهشم.البته یه ذره از اون fun ترم.
کارآگاه مشاور
لقب:رسا ولف (بهم اصلاً نمی گن رسا ولف 22.از خودم الکی برای خودم لقب گذاشتم)
دوست دارم:
شرلوک (خودشم اصلاً)
معما
کارآگاهی
کلاً هر چی مربوط به شرلوک می شه (غیر از اندرسون 21 )

دوست دارم که براتون مفید باشم

امیدوارم آدم با شعور و خوب و مفیدی تو انجمن باشم (اولیه رو هستم)

شاید باورتون نشه ولی حس بویایی ندارم 22(جدی می گم)
پاسخ

21 21 21  بابا 100 گیگ که نیست 24 24 24

21 13  78
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد