سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

استفاده از فايل هاي پيوست به صورت نامحدود
بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

[مهم] دانلود فصل چهارم سریال شرلوک ...
(2017/01/09، 12:01 PM)Mr.Benedict نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/01/09، 11:54 AM)Sri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/01/09، 11:44 AM)Mr.Benedict نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/01/09، 11:33 AM)Sri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من شش تاچرو با کیفیت720دان کردم و بدون هیچ مشکلی دیدمش و البته از انجمن دانلودش کردم...اما کارگاه دروغگو بعد از دان کردن باز نکرد ک اینو از سایت بیکر دان کردم فک نکنم لینکا فرق کنن ولی نمیدونم چرا باز نمیکنه

نه مرجع لینک ها یکی هستند . تو وب هم چند مورد گفته بودن . با چه پلیری باز میکنیدش . با چند تا پلیر مثل km و potplayer تست کنید .
من با گوشی باز میکنم و پلیر خاصی استفاده نمیکنم

دوست عزیز شما با هرچی بخواین فیلمو ببینین باید از یه پلیر استفاده کنین ! اون پلیر پیش فرض گوشیتونه که الان استفاده میکنید . اگه گوشی آندروید دارید kmplayer رو براش دانلود کنید . و فیلم رو با اون باز کنید .

از kmplayerهم استفاده کردم اونم باز نمیکنه حتی انتقالش دادم ب لپتاپ و ازpotplayer هم استفاده کردم ولی...
Happy
Hopeful()
Enjoy:)
پاسخ
نقل قول: از kmplayerهم استفاده کردم اونم باز نمیکنه حتی انتقالش دادم ب لپتاپ و ازpotplayer هم استفاده کردم ولی...

یه MX PLAYER رو هم امتحان کنید، شاید حل شد.
[تصویر:  B.jpg]

پاسخ
 سپاس شده توسط Sri
(2017/01/09، 12:10 PM)Sri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/01/09، 12:01 PM)Mr.Benedict نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/01/09، 11:54 AM)Sri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/01/09، 11:44 AM)Mr.Benedict نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/01/09، 11:33 AM)Sri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من شش تاچرو با کیفیت720دان کردم و بدون هیچ مشکلی دیدمش و البته از انجمن دانلودش کردم...اما کارگاه دروغگو بعد از دان کردن باز نکرد ک اینو از سایت بیکر دان کردم فک نکنم لینکا فرق کنن ولی نمیدونم چرا باز نمیکنه

نه مرجع لینک ها یکی هستند . تو وب هم چند مورد گفته بودن . با چه پلیری باز میکنیدش . با چند تا پلیر مثل km و potplayer تست کنید .
من با گوشی باز میکنم و پلیر خاصی استفاده نمیکنم

دوست عزیز شما با هرچی بخواین فیلمو ببینین باید از یه پلیر استفاده کنین ! اون پلیر پیش فرض گوشیتونه که الان استفاده میکنید . اگه گوشی آندروید دارید kmplayer رو براش دانلود کنید . و فیلم رو با اون باز کنید .

از kmplayerهم استفاده کردم اونم باز نمیکنه حتی انتقالش دادم ب لپتاپ و ازpotplayer هم استفاده کردم ولی...

والا من که دیگه راهی به ذهنم میرسه ولی باید با یکی از پلیر های KM یا POTPLAYER یا MX پلیر که میلاد جان گفتن باز کنه . اگه باز نکرد که میتونید نسخه 480 رو دانلود کنید 
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Sri
زیرنویس فارسی قسمت دوم اضافه شد 
resim
پاسخ
قسمت آخر فصل چهارم به پست اول اضافه شد .

زیرنویس فارسی تا ساعت 5 قرار در پست دوم قرار خواهد گرفت .
resim
پاسخ
قسمت اخر 2
i dont make trouble 1
19 I AM THE TROUBLE 

پاسخ
زیرنویس فارسی قسمت آخر فصل چهارم اضافه شد
resim
پاسخ
خوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا 1

(2017/01/16، 05:43 PM)The Consulting Criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا 1

اصلاح میکنم 22
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا 1
i dont make trouble 1
19 I AM THE TROUBLE 

پاسخ
دستتون واقعا درد نکنه 
خسته نباشید 4 
آخرین مسئله فوق‌العاده بود
You Can Break My Soul
Take My Life Away
Beat Me
Hurt Me
Kill Me
But For The Love Of God
Don't Touch
Him
پاسخ
(2017/01/02، 05:26 PM)Mr.Benedict نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زیرنویس فارسی از تیم بیکراستریت

قسمت اول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قسمت دوم : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قسمت سوم : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.من وقتی این فایل ها رو دانلود میکنم، نمیتونم بازش کنم.لطفاً راهنماییم کنید. 7
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد