سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اگه شرلوک رو هندیا میساختن...
بسیار خوب بوداهه
کیف کرداهه

_بدون سوگواری!

+ بدون خاکسپاری !

پاسخ
(2017/07/09، 01:27 PM)The Consulting Criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ش:عاح یوروس حرف بزن
ی:نمیزنم
ش:اما تو حرف زدی
ی:راست میگی برادر تو منو نجات دادی بیا منو ببر بیرون22

(یه هندیه کوتاه)

21عالی!!!
پاسخ
نسخه هندی سگهای بسکرویل  22 با عنوان بیست سال بعد! ساخته 1962  
resim
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
Jenabkhan by sharel 12
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون
(2016/12/18، 09:21 PM)The Consulting Criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتم برای کار اولم بد نیست برم سراغ دوستان هندیمون و حتما موضوع جالب و طنزی از اب در میاد. نظر یادتون نره (پ.ن:به صورت فیلم نامه ای نوشتمش.)

(بخش تیتراژ )
(صحنه ی اول شرلوک در حال قدم زدن...) ش:به به چه هوای خوبی.....چه گلی چه بلبلی(  22) (از کنارش شاهرخ خان حمله میکنه و تیراندازی میکنه به یکی.) ش:دستت درد نکنه اما تو کی هستی؟ ش.خ: یعنی تو منو نمیشناسی؟؟؟؟ ش:نهههه 22 ش.خ:تو مگه توی پس کلت خال نداری؟؟ ش:نههههه 22
ش.خ: منم ندارم. ااااه تو برادر گم شده ی منی. 20 (اهنگ بخش میشود. ) ش:عایا این حقیقت دارد؟؟؟ اگر تو برادر منی پس مایکرافت کیه؟؟ ش.خ: عاااح برادر 20 مایکرافت پدرته. 20 20 20 (شرلوک زانو میزد و محکم پیشانی خود میکوبد و عااااح بلندی میکشد مایکرافت ظاهر میشود) م:عاح متاسفم پسرم من بهت دروغ گفتم. 20 ش:چرا پدر چرا؟؟؟ م: چون مادرت مرده بود. ش:پس اونایی که مادر و پدرم بودن؟؟؟ م:اونا عمه و عموتن. ش:عاااح نگوووووو
(و ی تاکسی ظاهر میشود و شرلوک سوار ان میشود.)م:عاح پسرم نرو ش.خ:عااح پدر تو به او دروغ گفتی. من همین الان باید بمیرم. م:عاااااح
(شاهرخ خان به مخش شلیک میکنه و میمیره. اهنگ بخش میشه و مایکرافت اواز میخونه بالای سر شاهرخ خان )(صحنه ی دوم.شرلوک روی سقف بیمارستان)ش:بودن یا نبودن ....مسئله این است؟؟؟؟(موریارتی ظاهر میشود)
مو:نه نیست. ش:بازم تو؟؟؟ تو مگه نمرده بودی؟؟؟جیمز پلید میکشمت.این دفعه  مو:من اومدم تا رازی برات فاش کنم..
(ماسکی از روی صورتش بر میداره.)
م: من لیلیم موریارتی هیچوقت وجود نداشته.... من عاشقتم با من ازدواج کن.(شرلوک خودشو از پشت بوم واقعی واقعی پرت میکنه پایین و موریارتی هم خودشو پرت میکنه. پلیس سر میرسه و همه باهم اواز میخونن.)      و حالا شرح حال دیگر شخصیت ها:
مایکرافت پس از مرگ پسرانش سر به  کوه و بیابون میذاره و تا اخر عمر  در صحرای عربستان  کواک کواک میکنه  و به همه میگه که خیارشوره
جان از مری جدا میشه  چرا؟ چون شرلوک مرده.(بعدها مشخص میشه که بچشون عروسک بوده) و میره با مالی هوپر ازدواج کنه اما مالی هوپر قبلا با لستراد ازدواج کرده و نمیدونه لستراد با داناوان نامزدن و لستراد هم نمیدونه که سالی و اندرسون با هم قبلا ازدواج کرده بودن و در اخر هیچکس نمیدونه که مری قبلا همونی بوده که توی جنگ افغانستان به جان شلیک کرده. و خانم هادسون هم انقدر توی خونش میشینه تا به مگس تبدیل میشه و با پشه کش دار فانی رو وداع میگه.
پایان(تیتراژ پایانی )

هنگام خوندن در نظر داشته باشید کار اوله 4
مرسی اه 4
ینی نمینویسی نمینویسی 24
یهو مینویسی  21
حالا من میخواستم مور مور بنویسم حوصلم نیومد خودت مینویسی؟! 37
I am Sherlocked
پاسخ
(2017/12/28، 08:54 PM)شر‏ل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
resim
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)

بذارید واقع بین باشیم !
داغون بود  24 4

_بدون سوگواری!

+ بدون خاکسپاری !

پاسخ
(2017/12/29، 03:20 PM)?R.B? نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/12/28، 08:54 PM)شر‏ل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
resim

)

بذارید واقع بین باشیم !
داغون بود  24 4
Ummmm...no 24 37
I am Sherlocked
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد