سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چرا شرلوک؟
! BEST MORIARTY  
شرلوک شرلوک شرلوک  شرلو ..شرل..شر ش ش ش ش ش 32

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
چرا نه؟
پاسخ
من کلا عاشق حل معما حل معادلات و حل کردن همه چی هستم و دوست دارم جستجو کنم و این سریال اولین سریالی بود که نتونستم زود تر از شخصیت اولش حلش کنم 
اون لحظه ای دهان شما رو باز می ذاره ناگهان ناپدید میشه و شما رو هیجان زده می کنه و برعکس بیش تر فیلم ها هم زمان به شخصیت پردازی دقیق و ماجراهای هیجان انگیز می پردازه و از نظر فنی هم از چیزی غافل نشده
resim
پاسخ
به چند دلیل(در جواب به سوال که اسم تاپیک هست4)
1.داستان پردازی: خب همه قسمتها داستانهای جذاب دارند که نه کسل کننده ست و نه غیر واقعی و هر کسی با هر سلیقه ای رو جذب میکنه
2. شخصیت پردازی: همه و همه شخصیتها روشون کار شده و شخصیت مستقل و محکمی دارند و به عبارتی اضافه نیستند. 
3. بازی های باور پذیر: در توضیح این مورد همین بس که تا اسم یکی از شخصیتهای داستان شرلوک میاد، بازیگراشون توی ذهنمون نقش میبندند
4. ریتم تند داستان: این عامل حالا شاید خیلی نقادانه نباشه4ولی خب برای همه مهمه. شرلوک از ریتم نمی افته و به عبارتی تا سرتون رو بچرخونید، کلی چیز رو از دست میدید.
5. یک منبع کامل برای افزایش قدرت استنتاج(مخصوص دوستداران شرلوک)
6. کارگردانی، طراحی صحنه و لباس و البته موسیقی

در کل دراومده!(با لحن مسعود فراستی2221)
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد