سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چرا شرلوک؟
من کلا به داستانای معمایی مثل شرلوک و هرکول پوآرو علاقه دارم .
ولی شرلوک فرق داره 
شاید بخاطر تناقض بین شخصیت شرلوک. از یه طرف ظاهرا فقط یه ماشین حل مسئله اس از یه طرف ولی آهنگ میسازه ویلون میزنه بخاطر جان زنده میمونه.
البته تو فصل جدید این احساساتی بودن شرلوک پر رنگ تر بود که جذاب ترش کرده بود

I am #sherollied

resim
پاسخ
! BEST MORIARTY  
شرلوک شرلوک شرلوک  شرلو ..شرل..شر ش ش ش ش ش 32

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
چرا نه؟
پاسخ
من کلا عاشق حل معما حل معادلات و حل کردن همه چی هستم و دوست دارم جستجو کنم و این سریال اولین سریالی بود که نتونستم زود تر از شخصیت اولش حلش کنم 
اون لحظه ای دهان شما رو باز می ذاره ناگهان ناپدید میشه و شما رو هیجان زده می کنه و برعکس بیش تر فیلم ها هم زمان به شخصیت پردازی دقیق و ماجراهای هیجان انگیز می پردازه و از نظر فنی هم از چیزی غافل نشده
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
به چند دلیل(در جواب به سوال که اسم تاپیک هست4)
1.داستان پردازی: خب همه قسمتها داستانهای جذاب دارند که نه کسل کننده ست و نه غیر واقعی و هر کسی با هر سلیقه ای رو جذب میکنه
2. شخصیت پردازی: همه و همه شخصیتها روشون کار شده و شخصیت مستقل و محکمی دارند و به عبارتی اضافه نیستند. 
3. بازی های باور پذیر: در توضیح این مورد همین بس که تا اسم یکی از شخصیتهای داستان شرلوک میاد، بازیگراشون توی ذهنمون نقش میبندند
4. ریتم تند داستان: این عامل حالا شاید خیلی نقادانه نباشه4ولی خب برای همه مهمه. شرلوک از ریتم نمی افته و به عبارتی تا سرتون رو بچرخونید، کلی چیز رو از دست میدید.
5. یک منبع کامل برای افزایش قدرت استنتاج(مخصوص دوستداران شرلوک)
6. کارگردانی، طراحی صحنه و لباس و البته موسیقی

در کل دراومده!(با لحن مسعود فراستی2221)
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد