سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چرا شرلوک؟
اتفاقات غیر منتظره این فیلم،همه رو سوپرایز می کنه.و چیزی مردم دوس دارن هیجانه...که توی این فیلم زیاده.به علاوه شخصیت خونسرد شرلوک.مردم به چیزایی که از واقعیت دورن علاقه نشون میدن...فک کنم کافی باشه نه؟؟؟ 1

در ضمن ممکنه مخاطب یکی از طرفدارای بازیگرش باشه و یا از چهره اش خوشش اومده باشه.خیلیام به خاطر همین نگاش میکنن. 3من خودم به شخصه اگه بازیگر دیگه بود شاید اصلا نگاهی به این فیلم نمی انداختم 71
روزی میرسد،
که خواهمش یافت...
آن چیز را میگویم،
همان دیگر!
همان که جای خالیش در دلم قلقلکم میدهد! ...

پاسخ
یکی از دلایلش اینه که شخصیت های فیلم به طرز عجیبی غیر عادین!!!
مثلا شما جان رو در نظر بگیرین
زنش مامور سابق سازمان سیایه،بهترین رفیق و هم خونه اش تا یه مدتی یه کاراگاه بود  که نصف ملت فکر می کنن روانیه.صاحبخونش زن یه قاچاقچیه مواد مخدره که به خاطر قتل اعدام شد و تا یه مدت باند رو می چرخوند و باقی دوستاش چند تا پلیسن و یه دکتر آزمایشگاهی با یه مرد دولت !!!!!
شما از اول فیلم هوش سرشار شرلوک و مایکرافت رو مقایسه می کنید با هوش متوسط جان واتسون
در ضمن داخل فیلم شرلوک ها چندتان تا اگه از خودتون میپرسیدین شرلوک اگه کاراگاه نمیشد چی کاره میشد جواب داشته باشید؛؛؛؛ شرلوکی که دنبال سیاست بره ::::مایکرافت،،،،شرلوکی که دست به تبهکاری بزنه:::موریارتی و ...........
[تصویر:  599482_6494_l.jpg]
I am you
پاسخ
یعنی دلایل تون جوری قانع کننده است که فردوسی پور هیچ راهی برای مطرح کردن سوال "من می تونم قانع نشم" نداره!! 4
عرضم به حضور منطق بی نظیر شرلوک حرف نداره. تمام صحبت ها و کارهاش دلیل و اساس داره. سعی می کنه احساساتش رو کامل کنار بزاره و صرفا منطقی فکر و عمل کنه. شاید خیلی ها بهش بگن دیوانه ولی مغزش از بهترین سوپرکامپیوتر های آی بی ام هم بهتر کار می کنه!!!
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
منطق بالای شرلوک واقعا جالبه و آدم جذب میشه تا دلایلش رو بفهمه و وقتی دلایل رو بفهمی نمیتونی ولش کنی 8
keep calm I am number3.... 15
پاسخ
همه چیز که دلیل نمی خواد.....
این شرلوک کیست که همه عالم دیوانه اوست؟
این شرلوک کیست که دل من ویرانه ای از اوست؟
پاسخ
سریال شرلوک جزو ده فیلم برتر Imdb اونم با نمره 9.3 از 10 4 

اگه کسی واقعا بخواد سریال ببینه همین یه دلیل واسش کافیه 12
پاسخ
چرا شرلوک نه؟! 22 22
[تصویر:  17.3.png]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(2016/09/25، 10:20 PM)سید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از دلایلش اینه که شخصیت های فیلم به طرز عجیبی غیر عادین!!!
مثلا شما جان رو در نظر بگیرین
زنش مامور سابق سازمان سیایه،بهترین رفیق و هم خونه اش تا یه مدتی یه کاراگاه بود  که نصف ملت فکر می کنن روانیه.صاحبخونش زن یه قاچاقچیه مواد مخدره که به خاطر قتل اعدام شد و تا یه مدت باند رو می چرخوند و باقی دوستاش چند تا پلیسن و یه دکتر آزمایشگاهی با یه مرد دولت !!!!!
شما از اول فیلم هوش سرشار شرلوک و مایکرافت رو مقایسه می کنید با هوش متوسط جان واتسون
در ضمن داخل فیلم شرلوک ها چندتان تا اگه از خودتون میپرسیدین شرلوک اگه کاراگاه نمیشد چی کاره میشد جواب داشته باشید؛؛؛؛ شرلوکی که دنبال سیاست بره ::::مایکرافت،،،،شرلوکی که دست به تبهکاری بزنه:::موریارتی و ...........

شرلوکی هم ک بخواد بخاطر پول آدم بکشه:::مری... 22
resim
پاسخ
شرلوک هلمزاز جمله شخصیت هایی هست که شما با دیدن فیلم و خوندن کتاباش بلافاصله باهاش ارتباط برقرار میکنی:
روحیه ی جنگجویانش،کنجکاوی ،هوشش،منطقش و البته طرز تفکرش و دیدش نسبت به دنیا نمود کاملی از یک انسانیه که همه ما در عمیق ترین جای قلبمون ارزوی مثلش بودن یا حتی دیدنش رو داریم.چه شرلوک بشناسیم یا نه.بعضی از افراد مثل ما بلافاصله با دیدن سریال و درک مفاهیمش همزاد پنداری میکنن و اون نیاز رو که ته دل همه ی ما وجود داره رو کمی کمتر میکنن(البته افرادی هم مثل خود من معتاد میشن)و بعضی دیگه کمی دیر تر اما چون تکرار مکررات باعث درک عمیق تر مفاهیم میشه،اون افراد بعد  از چند بار دیدن هم علاقه مند میشن بهمون علتی که قبلا گفتم. البته شخصیت های دیگری هم مثل شرلوک وجود دارن که بشه باهاشون ارتباط مشابه رو برقرار کرد ولی شرلوک بنظر من قوی ترین شخصیتی هست که میتونی با برقراری ارتباط با اون ، به اون احساس خوب دست پیدا کنی.

همین 4
i dont make trouble 1
19 I AM THE TROUBLE 

پاسخ
این فیلم فوق العاده س
[تصویر:  tbt_images.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Viliam Sherlock Scott holmes

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد