سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چرا شرلوک؟
(2016/08/01، 07:57 PM)Illia_SH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خودم شرلوک فن ام

اگه در جواب من گفتی، میدونم 21
 Who I am is where I stand. Where I stand is where I fall
Download this: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
خب کافیه رتبه فیلمو تو آی ام دی بی سرچ کنی تا بفهمی این فیلم یه چیزی برا گفتن داره..
اگه دنبال معمایی و میخوای ذهنت یکم تکون بخوره واقعا نباید شرلوکو از دست بدی...
تو این سریال تو آدمی رو میبینی مغرور و بد اخلاق و معتاد 22  که به دیگران احترام نمیذاره و غالبا احساسی ازش تراوش نمیکنه و جامعه گریزه..
ولی با این وجود مسیر فیلم طوریه که تو این آدم رو تحسین میکنی.. 8  حتی عاشقش میشی..
این تنها آدم جذاب قضیه نیست..آدما تو این داستان تورو شگفت زده میکنن...یه آدم معمولی که تو طول سریال بارها میبینیش و توجهی نمیکنی قاتل ماجراست و مهندس خنگ آی تی که شماره به شرلوک میده و به نظر همجنس بازه فوق العاده ترین قسمت فیلمه..
جواب لابلای صحنه ها هست. تو همراه شرلوک اونو میبینی...ولی آیا میتونی همزمان با اون به جواب معما برسی؟ 7

8 8 8
قشنگ یه تبلیغ نوشتم 18

جز غم که یکدم از دل من دست بر نداشت
دیگر کسی ز حال دل من خبر نداشت!

پارسای تویسرکانی

پاسخ
 سپاس شده توسط Baudelaires
چون دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید 18
پاسخ
22 22 22 شرلوکومیبینم چون متفاوت و کم نظیره به منم حس هیجان میده 22 22 22
کافیه دیه نه 1
پاسخ
(2016/08/01، 11:57 PM)countess نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خوب گفتین24
آنکه میگوید دوستت میدارم
خنیاگر غمگینی است که آوازش را از دست داده است
پاسخ
(2016/08/02، 12:57 AM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/08/01، 11:57 PM)countess نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خوب گفتین24

25 25 25 25

عالي بود.......... 24
پاسخ
(2016/08/01، 11:41 PM)negar-sh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب کافیه رتبه فیلمو تو آی ام دی بی سرچ کنی تا بفهمی این فیلم یه چیزی برا گفتن داره..
تو این سریال تو آدمی رو میبینی مغرور و بد اخلاق و معتاد 22  که به دیگران احترام نمیذاره و غالبا احساسی ازش تراوش نمیکنه و جامعه گریزه..
ولی با این وجود مسیر فیلم طوریه که تو این آدم رو تحسین میکنی.. 8  حتی عاشقش میشی..
این تنها آدم جذاب قضیه نیست..آدما تو این داستان تورو شگفت زده میکنن...یه آدم معمولی که تو طول سریال بارها میبینیش و توجهی نمیکنی قاتل ماجراست و مهندس خنگ آی تی که شماره به شرلوک میده و به نظر همجنس بازه فوق العاده ترین قسمت فیلمه..
جواب لابلای صحنه ها هست. تو همراه شرلوک اونو میبینی...ولی آیا میتونی همزمان با اون به جواب معما برسی؟ 7

8 8 8
قشنگ یه تبلیغ نوشتم 18

اگر یکی بیاد اینو بخونه قانع نشه باید با دمپایی کشتش
The Game is Never Over John
پاسخ
(2016/08/01، 11:41 PM)negar-sh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

8 8 8
قشنگ یه تبلیغ نوشتم 18
:عالیه 3
آنکه میگوید دوستت میدارم
خنیاگر غمگینی است که آوازش را از دست داده است
پاسخ
سلام 1  اول اینکه من طرفدار شخصیت شرلوک هلمز هستم. دوم اینکه خیلی از سریال های جنایی و کارآگاهی خیلی خوشم میاد و ژانر مورد علاقه ام تو سینما جناییه و سوم اینکه وقتی شرلوک‌ نگا میکنم حوصلم سر نمیره 22
resim
پاسخ
چون
۱.فیلم های دیگه که مال هالیوود هستن اینقدر صحنه ناجور دارن که از داستان منحرفت کنن
۲.شرلوک مثل این داستان های مسخره ی مارول(خودم عاشق مارولم ولی باید در راه شرلوک فداش کرد!)از تو مجله و به خاطر شکلش بیرون نیومده . این داستان اصل و نسب داره
۳.آدم وقتی یه فیلمو میبینه چه انتظاری داره؟میخواد از دیدنش لذت ببره من بهتون قول میدم اگه یه بار شرلوکو ببینید (ولی کامل) ازش لذت می برید
۴.شرلوک باعث میشه آدم سعی کنه نیرو های درونیشو تقویت کنه و استنتاج کنه و با این کار فکرشو به کار بندازه! برا همینه که وقتی ببینیدش عاشقش میشید
۵.شرلوک فیلم ادمای باهوشه پس ببینید تا به دسته ی ما باهوشا بپیوندید(اگه نبینید خنگید!)
۶.هرکی شرلوک نبینه یا ببینه خوشش نیاد خره!
حالا خود دانید 4

من خودم داستان ها و هنر پیشه های انگلیسیو به امریکایی ها کاملا ترجیه میدم!
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد