سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چرا شرلوک؟
این همه سریال چرا من باید شرلوک ببینم (مثلا من دنبال یک دلیل قانع کننده ام که شرلوک ببینم)
جواب بدید شاید یک فرد دیگه هم این سوال رو داشته باشه
The Game is Never Over John
پاسخ
 سپاس شده توسط Captive
من به شخصه شرلوک نگاه می کنیم چون یه حس خوبی بهم دست میده از شخصیت خاص شرلوک که نظیرش رو ندیدم..دیالوگ های فوق العادش..استنتاج های فوق العادش..اجتماع گریزی و ستیزیش البته.رابطه ی نابش باجان و عقایدجالبش...البته بقیه شخصیت ها مثل جان و مایکرافت وبقیه هم فیلم رو جذاب می کنن به خصوص که تو فیلم متوجه رابطه خوب اون ها با هم باوجود تضادهای اشکارشون می شیم..

شرمنده..می کنم نه می کنیم 8 30
من آن تو ام مرا به من باز مده....... 
پاسخ
من چون ادم رو عصابی دوسش دارم
پاسخ
(2016/08/01، 03:54 PM)Illia_SH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من چون ادم رو عصابی دوسش دارم
شرلوک نبینیم چی ببینیم 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 
آنکه میگوید دوستت میدارم
خنیاگر غمگینی است که آوازش را از دست داده است
پاسخ
قانع کننده نیست جوابت
پاسخ
(2016/08/01، 03:58 PM)Illia_SH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قانع کننده نیست جوابت

WHO CARES!!!!!!
3
آنکه میگوید دوستت میدارم
پاسخ
(2016/08/01، 04:02 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/08/01، 03:58 PM)Illia_SH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قانع کننده نیست جوابت

WHO CARES!!!!!!
3

من اهمیت میدم
پاسخ
(2016/08/01، 04:04 PM)Illia_SH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/08/01، 04:02 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قانع کننده نیست جوابت

WHO CARES!!!!!!
3

من اهمیت میدم
منظورم قانع کننده نبودن جوابه 3
آنکه میگوید دوستت میدارم
پاسخ
شرلوک معیارای یه فیلم خوبو داره 39 از نظر من. مثلا اینکه، بعضی از فیلما کارآگاهی هستن ولی به شدت کسل کننده هم هستن. ولی شما پای شرلوک بشینی نمیتونی پاشی 21
کلا سوال عجیبی پرسیدی 39 شرلوکیا به معما و هیجان علاقه دارن. که هردوش تو این فیلم پیدا میشه 4
نمیدونم قانع شدی یا نه، خودم که تاحالا اینجوری قانع نشده بودم 21 21
 Who I am is where I stand. Where I stand is where I fall
Download this: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Sherlin
من خودم شرلوک فن ام
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد