سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اگه شرلوک......بود
چون تازه ابن تاپیکو دیدم هیچی سر بحث اول نگفتم پس شروع میکنم
-دخترا 6 سال بیشتراز پسرا عقلشون میاد سر جاشون
-من خودم خیلی شلختم از ارایشم بدم میاد یه سری چیزای اضافی رو پوستم میاد
-والا الان پسرا از دخترا دختر ترن
-درسته قدرت بدنی دخترا کمتره ولی سر قضیه ی تحمل بهترن 
-چندشم بخاطر اینه که سرعت بدن دخترا کمتر از سرعت پسراست وبخاطر همین از سوسک میترسن ولی از مرده نمیترسن و فقط چندششون میشه که اونم مال دختراییه که تمیز و دقیق و اینطورین که منم درکسون نمیکنم
-دلیل ندویدنم اینه که اگه چادری باشن حرمت چادر زیر سوال میره و اگه نباشنم حسش نی ولی اگه نیاز باشه میدون کی گفته این کارو نمیکنن؟
-پس لطفا همه خفه شن و خودشون واقعیتو بفمن چون اگه همه ی این چیزا که میگنم درست باشه هم ببین پسرا چه موجوداتین که مامان باباشون میگن ازدواج کنه ادم میشه  15
resim

پاسخ
فکر کنین اگه شرلوک راننده تاکسی بود :
-اقا ببخشید میخوام برم..........
-به نظرم اون مرد به دردتون نمیخوره خانوم اگه یکم دقت کنین میفهمین معتاده
-بله؟؟؟؟ 13 از کجا فهمیدید با کسی قرار دارم ؟؟
- از رنگ لباستون معلومه زیاد باهاش اشنایی ندارین و رسمی بودنش نشون میده دفعه اوله که قرار میزارین واونو نمیشناسین مدل بستن موهاتونم نشون میده که مرده ودوستتون یا همکارتون نیست
- اقا پولمو پس بدید با اتوبوس میرم....................وای چه ادمایی پیدا میشن
-بهش برخورد جان؟........جان؟.........جان؟
- اومدم
کجا بودی ؟
- خدای من !شرلوک من دو ساله ازت جدا شدم
- جدی.........چرا بازم سیبیل گذاشتی؟نکنه بازم زن گرفتی اره از گردو خاک روی لباست معلومه.........................واااااااای  خداااااااا من چقد احمقم
resim

پاسخ
 سپاس شده توسط RON!N ، کارآگاه مرده ، ^_^
(2016/11/29، 10:48 PM)EndLessCreations نوشته است:  مشکل اینجاس ک اگه دختر بود اصا شرلوک نمیشد 22
اخه دختر و نابغه؟!! 46 
ته تهش دوتا فیلم ترسناک میدید 21
کارش ب جسد معاینه کردن نمیکشید چون قبلش غش کرده بود  1  
«دخترا پذیرفتن واقعیات نشانه شخصیت شماست 22»

شما تا وقتی با کفش کسی راه نرفتی راجب به راه رفتنش اظهار نظر نکن
واقعیتی که پسرا از دخترا بدونن وجود نداره 
واقعیتی که کسی راجب به کس دیگه ای  بدونه هم وجود نداره تا وقتی به جای خود اون فرد نباشی در درجه نخواهی بود که راجبش قضاوت کنی
پاسخ
 سپاس شده توسط ^_^ ، Nila
(2016/12/03، 02:12 AM)joker نوشته است:  اين حرف كاملا درسته
در ضمن مسئله هاي انيشتين ر زنش براش حل ميكرد

من كاملا مخالف حقوق مساوي زن و مردم
زنا از نظر قدرت بدني و تحمل از مردا ضعيف ترن ولي
پا به  پاي مردا راه ميان
درسته بهترين ها رو مردا برداشتن
ولي همون طور كه همه مون شنيديم
پشت يك مرد موفق يك زن خوب بوده
و اين حرف براي من به نحوه هاي نختلف ثابت شده
اين دعواي بچگانه پسر و دخترم بس كنين ديگهاز فان گذشته
داداچ تو هر وخ تونستی درد زایمان رو تحمل کنی بیا بگو مردا قوی ترن(البته منم تاحالادرد زایمانو تجربه نکردمااااااا)(ولی میشه گف مردااز یه لحاظ هایی قوی ترن)

در مورد جسد و اینا: دخترایی که سنشون زیر 15 یا 16 ساله و سری فیلمای مقصد نهایی رو بدون همراه و ترس و چندشی شدن و اینا دیدن دستا بالااااااااااااااااا
در مورد قر و فرا: اونایی که مث من ظاهرشون ب بند کفششونم نیس و با کتونی جرواجر و مقنعه خودکاری شده و آستین غلتگیری و عینک تک دسته پا میشن میرن مدرسه جییییییییییییغغغغغغغغغغغغ 21 21 21 21
برم قرصامو بخورم 16 16 16 16

عههههههه راستی شلخته هم ک تو انجمن زیاد داریم بازم دستا بالا 22 4 21
LOVE CRIME

پاسخ
باز من نبودم سر دختر و پسر بودن شرلوک دعوا شد؟ کی می‌خواین تمومش کنین؟!‌
بابا به خدا یا هر چیز و هر شخص و دین دیگه که اعتقاد دارید دنیا بدون هیچکدوم از این دو گروه معنایی نداره بفهمین اینوووو  2  نه توهین کنید نه مسخره کنید! دهه! 22 22با هر دو گروه هستم :22 تمومش کنید لطفا!
در ضمن اگر جمله بالا کافی نیست اینم خطاب به هر دو گروه بگم فقط انسانی با شخصیت ضعیف و آی کیوی پایین با مسخره کردن و توهین انسانیت و قابلیت‌های نصف جمعیت کره زمین رو می‌بره زیر سوال! فهمیدین؟! وگرنه انسان اگر شخصیت داشته باشه شخصیت هیچ گروه جنسیتی و نژادی و مذهبی و منقول و غیر منقول رو زیر سوال نمی‌بره! 22
روز تولدی اعصاب نمی‌ذارن برا آدم 12

ایده جدید: شرلوک اگه برنامه نویس می‌شد پیامی که برای جان می‌فرستاد:
if (convenient.equals.true) {come at once;}
else {come anyway!;}
مفهوم مشخصه دیگه! 21
خطاب به برنامه نویس ارشد گوگل:
-هه تو رو گذاشتن چک کنی برنامه‌ای که من می‌نویسم درسته یا نه؟‌شرط می‌بندم یه کلمه از مفهوم برنامه نویسی شیء گرا حالیت نیست!
-مرتیکه من مدیر پروژه گوگل مپ هستما!
-به خاطر همین مسخره‌ست! فکر می‌کنی نفهمیدم ایده رو از کی دزدیدی و برای برطرف کردن باگ‌هاش تنها کاری که کردی سرچ کردن مشکلت توی Stackoverflow بوده؟ نه عزیز من من از اون برنامه نویس‌های خنگ نیستم که هر چی برنامه نویس ارشد بگه بگم چشم! به روش خودم کار می‌کنم! تو اگه تونستی یه توضیح درست و حسابی از مفهوم polymorphism (چند ریختی) تو جاوا اسکریپت به من بدی اونوقت منم از داستان طلاق گرفتن زنت به خاطر اینکه ۳ تا دختر رو سرکار گذاشتی و همچنین سر فروش سهامی که از شرکت اوبر داشتی به بیل گیتس دروغ گفتی و همچنین سایت داغون مایکروسافت رو هک کردی (که یه بچه ۵ ساله هم می‌تونه!) می‌گذرم! 4
- 13 تو از اف بی آی هستی! می‌دونم!
-هه! اف بی آی هم اگه از اندرسون بیشتر فهمید من از سگ کمترم تو این شرکت! حالا گمشو به منم دستور نده چیکار بکنم و چیکار نکنم! وگرنه به لری پیج و سرگئی برین گزارشت رو می‌دم! 4

توضیحات: Stackoverflow یه جور فروم برای برنامه نویساست که مشکلاتشون رو مطرح می‌کنن و بقیه بهشون جواب می‌دن!
سرگئی برین و لری پیج موسسان گوگل هستن!
پ.ن: خیلی‌ها ممکنه اشتباه بگیرن و فکر کنن جاوا و جاوا اسکریپت یکی هستن اما فقط تشابه اسمیه و این دوتا با هم فرق دارن! 4
احترام گذاشتن به آدما کار سختی نیست یه کم شعور می‌خواد
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، کارآگاه مرده
باو خونتو کثیف نکن بی خیل
ولی من فکر کنم اگه برنامه نویس می‌شد با یه بار کار نکردن کد جفت پا می‌رفت تو مانیتور12
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
(2016/12/25، 08:55 PM)fap نوشته است:  خیلیییییی با حال بود ......خوشمان آمد ...حیف که دیر رسیدم

با من از دیر رسیدن حرف نزن پروانه: ))
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
 سپاس شده توسط RON!N

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد