سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اگه شرلوک......بود
یه لحظه تصور کنین شرلوک وکیل بود اونوقت:
همسر مقتول: آقای قاضی این مرد شوهر منو به قتل رسوند.
شرلوک:دروغ میگه آقای قاضی، موکل من دستی توی قتل نداره بلکه ایشون توی شب قتل اونطرف لندن داشتن به یه جواهر فروشی دستبرد میزدن
موکل و قاضی: 22 22 22 22
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، ?Я.R؟
خخخخخخخخخخخخخخخ خیلی جالب بود . 24 24 24 24 21 21 21 21
درست میگی اگه شرلوک دختر بود چیها نمی شد 24 24 24 21 21 21 21
هرگز هیچ یک از روزهای زندگیت را سرزنش نکن
روز خوب به تو شـادی میدهد
روز بد به تو تجربه !
و بدترین روز به تو درس میدهد  !
فصلها برای درختان هر سال تکرار میشود
اما فصلهای زندگی انسان تکرار شدنی نیست  !
تولد  ڪودکی  جوانی پیری و دیگر هیچ.
پاسخ
اگه شرلوک رفتگر بودریسش: آقای هلمز شما اخراجید چون کل روزو گوشی به دست دارین بازی فکری میکنین و اصلا خیابونارو تمیز نمیکنین
شزلوک: ای موجود بیمغز حوصله سربر تو به دو تا دلیل نمیتونی اخراجم کنی اول اینکه شما یه مشت احمقه کسل کننده این که نمتونین متوجه بشین تو فصل پاییز با این درجه وزش باد و با احتساب تعداد درختان و شاخه هر درخت و برگ های روی هر شاخه در هر چهار ثانیه هفده برگ در سرتاسر شهر میفته که جمع آوری اون ها تا آخر این فصل بی فایدس و کار الکی محسوب میشه 
رییس: قانع نشدم بهرحال اخراجی 1 
شرلوک : صبر کن دلیل دوم مونده اهم اهم خب اصل مطلب اینه که تو دو تا زن داری سه تا صیغه پنج تا دوست دختر داری و چهار تا معشوقه ولی با این وجود به اون خانمی امشب میخوای باهاش بری سر قرار و واسش با پول مردم (اختلاص گر بوووق) سرویس بلریان گرفتی گفتی تنها زن زندگیته و اگه بفهمه بهش دروغ گفتی خیلی بد میشه چون نصف سهام شرکتت که البته ازش به عنوان پوشش برای قاچاق مواد مخدری که آشپز خونش زیر همین شرکته هست  استفادهمیکنی دست اون خانمه ....اوه راستی فکر نکن نمیدونم با اینکه پولداری هنوز یارانه میگیری و با پول سهام عدالت رفتی تور تایلند گرفتی بری داف دیدبزنی مردک مفسد
رییس: تتتتو از کجا میدونی؟
شرلوک: این جهان برای من کاملا واضح و مبرهنه من چیزاییو میبینم که تو نمیبینی شایدمم میبینی ولی دقت نمیکنی 
  رییس:شررر نگو پسر ناموسا از کجا میدونی
شرل: من یه جامع گرای روانیم که اصلا وجود خارجی ندارم و ساخته و پرداخته ذهن یسری بیکار(بعد از نویسنده اصلی) هستم بنابراین احتیاج به دلیل ندارم و از اینکه اینهمه جوون و تینیجو سر کار گذاشتم احساس غرور میکنم(او به رییس شلیک میکند و تاکید میکند الکی است کاملا الکی) 
پ.ن: اگه کسی نحوه بازگشایی رمز سزار رو بر اساس الگوریتمش بلده لطفا پیام خصوصی بده سوال دارم ازش در یک مورد بسیار کوچک که تناقض داره واسم
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون ، صهبا ، شرل
اگ شرلوک یه دانشجوی دارو بود مطمئنا اینقدر سرش تو کتاب می بود که فرصت هر گونه استنتاجی رو از دست می داد :/
رها رها رها من ...
پاسخ
 سپاس شده توسط kiarash
(2018/01/28، 04:02 PM)صهبا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگ شرلوک یه دانشجوی دارو بود مطمئنا اینقدر سرش تو کتاب می بود که فرصت هر گونه استنتاجی رو از دست می داد :/

شرلوک زحمت درس خوندن به خودش نمیده چرا باید چیزیو که تو کتابه حفظ کنه؟در عوض با استفاده از هوشش یه شیوه تقلب پیدا میکرد که مو لا درزش نره و حتی مراقبای محترم وطنیم نتونن بفهمن 16
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، اشوزدنگهه
(2018/01/28، 07:26 PM)kiarash نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/01/28، 04:02 PM)صهبا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرلوک زحمت درس خوندن به خودش نمیده چرا باید چیزیو که تو کتابه حفظ کنه؟در عوض با استفاده از هوشش یه شیوه تقلب پیدا میکرد که مو لا درزش نره و حتی مراقبای محترم وطنیم نتونن بفهمن 16

شرلوک فارغ التحصیل رشته شیمی و حقوقه بعد چجوری درس نخونده ؟
-_- 
پاسخ
اگه شرلوک روانشناس بود:
رو به مراجع در حال تهیه قهوه:
+لازم نیست در بزنی ، وقتی برای این ساعت نوبت گرفتی یعنی الان حقته بیای تو
(زیر لب): عدم اعتماد به نفس شدید، درونگرا، مراجعه ی اول، ضمخت، عینک بدون فرم؟؟
_سلام آقای دکتر(مکث و تردید)
+هرچند که لزومی نداره نگران باشی تو فقط باید اعتماد به نفس بیشتری داشته باشی ، من دکتر نیستم ولی دکتری دارم ...صبر کن ...پس دکترم ولی نه مثل جان...ولی خب به هر صورت مهم اینه که همسرت بهت خیانت نکرده بلکه تو با محتاط بازی هات اون را از خودت روندی باید این افکار ماسوخیسمی را بزاری کنار، بهتره دیگه نری سراغش منت کشی. اون خودش برمیگرده . ولی آخه چرا باید اینقدر محتاط باشی؟؟
22 ام...
+(اشاره به سکوت)هیش..صبر کن...تو نمیتونستی اونو کشته باشی. برادرت جو را میگم ، اون گلوله در اصل از تفنگ همسایتون شلیک شد . برادرت برات قلدری کرد و بابت شغل جدیدش بهت فخر فروشی کرد و تو نتونستی حقارت را تحمل کنی. گلوله ی تو احتمالا یه جایی پشت پرچین هاست. اگه تفنگ تو اونو شلیک کرده بود ، گلوله از بدن برادرت عبور میکرد. در ضمن گلوله اغشته به سم پلوتونیوم بوده. در اصل این یه ترور بوده اونم توسط جاسوس یکی از نمایندگان مجلس اعیان.(یه نفس خوردن قهوه) همسایتون پول خوبی بابتش گرفت ولی احتمالا کشته میشه. درز نکردن اطلاعات مهمه. ولی در عوض هم خانوادش از دست یه ادم الکلی راحت میشن هم یه پولی برای صاف کردن بدهی هاش هست. 
- 13چ..چ...چطوری؟؟ تو چطور فهمیدی؟؟
+(در حال ذوق مرگ شدن با لبخندی که نمیتونه درز بگیره) خیلی هوشمندانه بود نه؟ البته این یکی از الزامات حرفه ی منه که درمورد مراجعانم اطلاعات قبلی بدست بیارم ولی من برای اولین بار دیدمت.  میتونی پروندت را بسپریش به اسکاتلند یارد. 
- خ...خیلی...ممنون...(لبخند) سر سوییچی را تکان میدهد...
(در حال هدایت بیمار مبهوت به بیرون) +صبر کن ...چه بی سلیقه...ببخشید ولی رنگ صورتی برای سر سوییچی یه مرد زیادی لوسه...
_ اون خواهرم بود...جوانا
+(ضایع شدن) لعنتی چطور به ذهنم نرسید؟؟(تعجب فراوان)  صبر کن ببینم...خواهرت نمیتونست...اگه تو مظنون شناخته شدی چطور الان زنده ای؟؟؟
_(عینک را برمیدارد)تو چی فکر میکنی شرلوک؟؟ 19
در نهایت بازم میرن تو چرخه ی کارآگاه بازیشون...
I don't care if no one likes me...
I wasn't created in this world to entertain every one....
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، اشوزدنگهه ، Nila ، Honey ، ms watson ، شرل
اگه شرلوک سیاستمدار بود، شاید یک دیکتاتور وکمی هم ماکیائولیستِ خوب میشد، چون اعتقاد داشت اغلب مردم احمقند. و احمقها صلاحیت تصمیم گیری در امور خودشون را هم ندارند و در عوض افراد فهمیده باید برای نجات جامعه تصمیم گیری کنند و بنا به وظیفه ی انسان دوستیشون، کارهای درست را به بقیه هم دیکته کنند و بقیه را در راه درست قرار بدن،کسایی که میفهمند باید بها داده بشند و حق تصمیم گیری در امور و اظهار نظر را دارند، بقیه باید از قوانینِ درستِ وضع شده توسط افراد فهمیده و باهوش پیروی کنند. ولی در نهایت چون حالِ پیاده کردن عقاید و اصول خودش را هم نداشت، یا حکومتش توسط شورشهای متعدد از جانب عوام مردم از بین میرفت یا یکهو میزد به سرش خودش را به مردن میزد و توی وصیتش حکومت را به دموکرات ها میسپرد. و در نهایت مایکرافت اونا در حال تعقیب گروهک های تروریستی ای چیزی که مقدمه ی جنگ جهانی سوم بود، توی صربستان پیدا میکرد یا نهایتا توی یه خونه خرابه ی پر از معتاد.
I don't care if no one likes me...
I wasn't created in this world to entertain every one....
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، شرل
(2016/11/29، 11:50 PM)Bluebell نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عررر باحاله ادامه بدین 25
من خلاقیتم منفی صفره اثن 22222222
اگه شرلوک ارایشگر بود !2121
اگه رفتگر بود 212121
اگه معلم عربی بود!!!2121212121

اخخخخ معلم عربی عالیه2424

(2016/11/30، 12:03 AM)EndLessCreations نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/11/29، 11:57 PM)r.b.p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/11/29، 11:48 PM)EndLessCreations نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشکل اینجاس ک اگه دختر بود اصا شرلوک نمیشد 22
اخه دختر و نابغه؟!! 46 
ته تهش دوتا فیلم ترسناک میدید 21
کارش ب جسد معاینه کردن نمیکشید چون قبلش غش کرده بود  1  
«دخترا پذیرفتن واقعات نشانه شخصیت شماست 22»

14 14 14 14

البته مشکلی ندارم 14  این برای بقیه دخترا بود

ولی در کل 14 14 14

21 آروم باش«"همیشه استثنا هست 22 "» 21 به همون بقیه هم بگو آروم باشن 21 (و واقعیت را بپذیرند 22 )

عجباااااا

resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد