سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اگه شرلوک......بود
کسی تا حالا شرلوکو خلبان نکرده 4
خطاب به کمک خلبان:فکر نکن نفهمیدم خلبان خودکار هواپیما رو دستکاری کردی تا با همکاری موریارتی هواپیما رو گروگان بگیرید!! اول اینو درست کن!‌ بعدشم برو به اون آقا برس که ترس از ارتفاع داره!!
خطاب به مهماندار: خانم محترم شمام جای تکرار مزخرفاتی که همه می دونن پشت بلندگو برو به اون خانم برس که علاوه بر اینکه به پوکی استخوان مبتلاست حدود سه ساعت دیگه وقت زایمانشه (با عرض پوزش) و وسط آسمون بچه به دنیا میاد که البته بچه از شوهر فعلیش نیست و از شوهر قبلیشه که به دلیل اعتیاد ازش طلاق گرفته!!
خطاب به مسافران:خوب مسافران گرمی ساده لوح بودنتون رو بزارید کنار و به جلیغه نجات و این چرندیات هم گوش نکنید!! چون ما قراره تو مسیرمون از بیابان های آفریقا ردبشیم و به دلیل ساخت موتور هواپیما در یکی از کشور های سه حرفی خاور دور صاف همونجا سقوط کنیم! تازه اگر شانس یارمون باشه و زنده بمونیم و از انفجار موتور جون سالم به در ببریم، تقریبا به یک معجزه نیاز هست که اونجا بتونیم کاکتوس پیدا کنیم تا از تشنگی نمیریم از همین رو توصیه من به همه شما پیاده شدن از هواپیماست!!‌ روز خوبی رو براتون آرزو می کنم!!
جان واتسون تا نباشی نبری راه به دوست/ شرلوکی شیوه رندان بلاکش باشد!! 4
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Molly Hooper ، Mobina.N ، sara624 ، Mr Line ، Nila ، شرل
(2017/06/10، 01:49 AM)Mr. No A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی تا حالا شرلوکو خلبان نکرده 4
خطاب به کمک خلبان:فکر نکن نفهمیدم خلبان خودکار هواپیما رو دستکاری کردی تا با همکاری موریارتی هواپیما رو گروگان بگیرید!! اول اینو درست کن!‌ بعدشم برو به اون آقا برس که ترس از ارتفاع داره!!
خطاب به مهماندار: خانم محترم شمام جای تکرار مزخرفاتی که همه می دونن پشت بلندگو برو به اون خانم برس که علاوه بر اینکه به پوکی استخوان مبتلاست حدود سه ساعت دیگه وقت زایمانشه (با عرض پوزش) و وسط آسمون بچه به دنیا میاد که البته بچه از شوهر فعلیش نیست و از شوهر قبلیشه که به دلیل اعتیاد ازش طلاق گرفته!!
خطاب به مسافران:خوب مسافران گرمی ساده لوح بودنتون رو بزارید کنار و به جلیغه نجات و این چرندیات هم گوش نکنید!! چون ما قراره تو مسیرمون از بیابان های آفریقا ردبشیم و به دلیل ساخت موتور هواپیما در یکی از کشور های سه حرفی خاور دور صاف همونجا سقوط کنیم! تازه اگر شانس یارمون باشه و زنده بمونیم و از انفجار موتور جون سالم به در ببریم، تقریبا به یک معجزه نیاز هست که اونجا بتونیم کاکتوس پیدا کنیم تا از تشنگی نمیریم از همین رو توصیه من به همه شما پیاده شدن از هواپیماست!!‌ روز خوبی رو براتون آرزو می کنم!!

24 24 24 24 24 24 24 24 24 خیلی باحال بود
i dont make trouble 1
19 I AM THE TROUBLE 

پاسخ
ماشالله خلاقیت همه بوستان سعدیه گفتم منم این وسط یه چیزی بندازم 4
اگر شرلوک آقای خط بود چی می‌شد؟ 24
-جناب طراح! کلاه شکار گوزن منو کج کشیدی مشکلی داری؟
طراح دستپاچه: 
-نه اقای خط عزیز! شما بازیتو بکن تا صدای کارگردان در نیومده!
-ولی یه چیزیت هست (و با غرغر های معروف به راهش ادامه می‌ده!)
-اقای طراح! ادامه مسیر رو نکشیدی فکرت بدجور مشغوله ها! مسئله جهیزیه دخترته من حلش می کنم، همونه؟
-اوه! آقای خط، تقریبا درست حدس زدی. اما مسئله از اون بزرگتره!
-من هیچوقت حدس نمیزنم منطق رو زیر سوال می‌بره! مسئله ت چیه؟
-دامادم معتاد از اب در اومد بدبخت شدم.
-عجب من فکر کردم موریارتی دامادت رو به تی ان تی بسته! این که چیزی نیست منم معتادم طراح عزیز 4 یه بشته مورفین برام بکش که حال خراب اشت اقای طراح 21!
(و اینگونه بود که طراح از برنامه استعفا داد و تولید انیمیشن اقای خط به دلیل بد اموزی توقیف و ممنوع اعلام شد!)
[تصویر:  -tee-shirt-la-linea-osvaldo-cavandoli-rouge.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، EndLessCreations ، شرل
(2017/09/21، 05:51 PM)Mr Line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشالله خلاقیت همه بوستان سعدیه گفتم منم این وسط یه چیزی بندازم 4
اگر شرلوک آقای خط بود چی می‌شد؟ 24
-جناب طراح! کلاه شکار گوزن منو کج کشیدی مشکلی داری؟
طراح دستپاچه: 
-نه اقای خط عزیز! شما بازیتو بکن تا صدای کارگردان در نیومده!
-ولی یه چیزیت هست (و با غرغر های معروف به راهش ادامه می‌ده!)
-اقای طراح! ادامه مسیر رو نکشیدی فکرت بدجور مشغوله ها! مسئله جهیزیه دخترته من حلش می کنم، همونه؟
-اوه! آقای خط، تقریبا درست حدس زدی. اما مسئله از اون بزرگتره!
-من هیچوقت حدس نمیزنم منطق رو زیر سوال می‌بره! مسئله ت چیه؟
-دامادم معتاد از اب در اومد بدبخت شدم.
-عجب من فکر کردم موریارتی دامادت رو به تی ان تی بسته! این که چیزی نیست منم معتادم طراح عزیز 4 یه بشته مورفین برام بکش که حال خراب اشت اقای طراح 21!
(و اینگونه بود که طراح از برنامه استعفا داد و تولید انیمیشن اقای خط به دلیل بد اموزی توقیف و ممنوع اعلام شد!)

عععاااااللللییییییی پوکیدم 21
4
پاسخ
اگه شرلوک فیزیکدان بود.میشد کپ انیشتین.روزها را توی اتاقش سپری میکرد.سر کلاسا نمیرفت چون فکر میکرد وقت تلف کردنه.موهاشا شونه نمیزد.جوراب پاش نمیکرد چون فکر میکرد عامل سوراخ شدن جوراب ،جوراب پوشیدنه... 22 ایرین ادلرا تو خیابون میدید و میگفت ببخشید خانم شما خیلی شیبیه معشوقه منید.بحثش با موریارتیم سر نظریه هاشون بود.جان تو حل ریاضیات نظریه کمکش میکرد چون خودش به قول لستراد(ویلر)سگ تنبلی بود که زحمت حل ریاضیات را به خوش نمیداد.درنهایتم میگفت هر موجود هر چه سریعتر حرکت کنه زمان براش کند تر میشه.وقتی بهش میگفتند قوانین نیوتون میگه زمان ثابته خیلی شیک و مجلسی میگفت قوانین اشتباهند.(برگرفته از واقعیت.این دوتا نابغه خیلی شبیه همند... 8 )[تصویر:  0de3b61f959e29e8c7171f7d2a8126ba_d4mghbx.jpg]
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط safoura ، Nila ، Mr Line ، darya1995 ، محمد۲۲۱ ، شرل
اگه شرلوک هملت بود:
-قاتل بودن یا نبودن؟ مسئله این است.
آیا شریف تر آن است که به تیر و چاقوی قاتلان جفا پیشه تن در دهیم
یا هوش و ذکاوت را برداشته به جنگ جنایت های فراوان برویم؟
مردن، آسودن سرانجام همین است و بس؟
و در این خواب دریابیم که کلت ها و هزاران فشنگی که موریارتی خاکی هدر می دهد، به پایان آمده!
پس این نهایت و سرانجامی است که باید آرزومند آن بود!
مردن، آسودن.......
(جان از پشت صحنه میاد و درحالی که از حضار عذرخواهی می کنه شرلوک رو درحالی که داره دیالوگ های هملت رو با مسائل جنایی قاطی می کنه و به خورد ملت می ده از صحنه می بره بیرون!! بازیگر اصلی میاد!)
-بودن یا نبودن؟ مسئله این است.....
[تصویر:  -tee-shirt-la-linea-osvaldo-cavandoli-rouge.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، شرل ، darya1995 ، Aida
بعد از سالها (21) میخوام تاپیکو آپ کنم با یه ایده باحال!
اگه شرلوک مغازه دار توو ایران بود...
*یک روز عادی*
-سلام . خسته نباشید یه...
+سلام بفرمایید اینم یه سطل ماست و یه شیشه ترشی
-ولی من که..
+قاعدتا وقتی این وقت شب با این سرعت از خونت اومدی سوپر مارکت یعنی مهمون داری. وقتی تا الان که ساعت تقریبا دهه یه چیزی رو واسه مهمونات فراموش کرده باشی که خیلی مهمه اون باید وسایلی باشه که میخوای همراه شام بهشون بدی. اگه میخوای بپرسی که چرا دقیقا ماست و ترشی باید بگم که چون شام کباب دارید قاعدتا همراه با وسایل کبابی که خریدی نوشیدنی هم خریدی. در هر حال توصیه میکنم همین ماست کم چربو ببری. اضافه وزن تو رو میکشه آقای حسینی!
-لعنتی فقط بگو  فامیلمو از کجا میدونی؟22
+من همه ی افراد این محلو میشناسم. حسابتون شد ۱۰ هزار تومن!
سلام منو به پسرتون برسونید و بهش بگید از تاپیکش راجع به ایده های انتقام که تووی بیکر گذاشته بود خیلی خوشم اومد!...

ببخشید کوتاه بوود:دی
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، Aida ، Milad ، Mr Line ، yas2003 ، Zahra_sherlolly

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد