سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

استفاده از فايل هاي پيوست به صورت نامحدود
بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

فرهنگ شرلوکی : اهدای اعتبار و امتیاز
resim

سلام دوستان
و اینم قسمت بعدی فرهنگ شرلوکی با محوریت اهدای اعتبار و امتیاز در انجمن.  1

بعد از قسمت اول که در مورد دکمه سپاس بود حالا نوبت به اهدای اعتبار و امتیاز میرسه که که تقربا جزو امکانات جدید هر انجمنی محسوب میشن

اول بریم سراغ چگونگی کار با سیستم امتیازات و اعتبار دهی 

خوب برای چگونگی کار با سیستم امتیازات قبلا تاپیکی درنظر گرفته شده به نام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 که میتونید مشاهده کنید.
کار با سیستم اعتبار دهی هم خیلی آسونه و کافیه شما برای اهدای اعتبار وارد پروفایل کسی که میخواید بهش اعتبار بدید بشید و در بخش اطلاعات انجمن روی اهدای اعتبار کلیک کنید، وقتی کلیک کردید صفحه ی جدیدی برای شما باز میشه که شما میتونید داخل اون سه اعتبار مثبت،خنثی یا منفی بدید و نظر خودتون هم در کادر زیرش بنویسد، وقتایی هم که اعتبار شما به دلیل تشکر از پست نویسنده هست میتونید به راحتی مثل دکمه سپاس، روی دکمه اعتبار دهی در زیر هر پست کلیک کنید و اعتبار شما برای تشکر از پست، برای نویسنده اضافه میشه.

resim

resim

اصلا این اعتبار و امتیاز چی هست ؟ باید اینارو بدیم یا بگیریم مسئله این است ؟4 

خوب اول از سیستم اعتبار شروع میکنم که بنظر من واقعا سیستم خیلی بدرد بخوریه و در واقع باهاش همه کار میشه کرد ! اما خوب در اصل اگه بخوایم این سیستم رو خیلی ساده تر تعریف کنیم میتونیم این اعتبار رو به همون اعتباری که ما بین دوستان، همسایه ها یا اقوام کسب میکنیم تشبیه کرد، که یعنی هر کسی هر نظری نسبت به کس دیگه ای در انجمن داره میتونه در قسمت اعتبارات این نظر رو مطرح کنه حالا چه مثبت چه منفی. در اصل همین اعتبار ها شناسنامه دوم شخص در انجمن محسوب میشه. البته در انجمن ما برای خوش آمد گویی به اعضا هم از اعتباردهی استفاده میشه که از نظر من هیچ مشکلی نداره و خیلی هم خوبه، چون عضو جدید میتونه با اعتبار کار خودش رو در انجمن شروع کنه و این خیلی خوبه. پس در آخر متوجه میشیم که برای کسب اعتبار بین اعضای انجمن باید خیلی کوشا و فعال باشیم و برای اهدای اون هم نباید خیلی خساست به خرج بدیم.  113
اما در مورد سیستم امتیازات قضیه یه کمی متفاوته، یجورایی میشه گفت این سیستم هنوز در انجمن ما کامل جا نیوفتاده ولی این امتیازات خیلی با ارزش هستند و نمیشه اون رو با سیستم اعتبار دهی مقایسه کرد، میشه گفت که این امتیازات درواقع همون ثروت ما در انجمن محسوب میشن و همونطور که میدونید هیچ ثروتی بدون تلاش و کوشش بدست نمیاد، پس یعنی برای گرفتن امتیاز باید خیلی تلاش و فعالیت مفید در انجمن داشته باشیم و برای اهدای اون باید یکمی خساست به خرج بدیم و اونارو برای افراد لایق کنار بذاریم.  15

نتیجه گیری اول : اعتبار درواقع نظرات بقیه نسبت به ماست پس سعی کنیم که نظر مثبت بقیرو به خودمون جلب کنیم نه منفی که برای خودمون اعتبار جمع کنیم !
نتیجه گیری دوم : امتیاز در واقع ثروت ما در انجمه پس سعی کنیم با تلاش و فعالیت مفید در انجمن ثروتمند شیم !

روش استفاده صحیح از این سیستم ها چیه ؟

همین که قسمت بالا رو بصورت کامل بخونید براحتی میتونید با روش صحیح از این سیستم ها استفاده کنید اما چند تا نکته هم هست که باید اضافه کنم : اول اینکه قسمت اعتباردهی رو با چت باکس اشتباه نگیرید لطفا ! و آخر 4  اینکه بی زحمت برای خودشیرینی به کسی اعتبار یا امتیاز الکی ندید !

نتیجه گیری : قسمت اعتباردهی رو با چت باکس اشتباه نگیریم 22 ! برای خودشیرینی اعتبارو امتیاز ندیم 7 !  

آیا استفاده از این سیستم ها اجباریه ؟

نه 22  ! هیچ اجباری در استفاده از این سیستم ها نیست و همونطور که مشاهده میکنید این سری تاپیک ها فقط جهت فرهنگ سازی مجازی در انجمنه ما پیشنهاد میکنیم که همه کاربران با توجه به راهنمایی ها و بطور صحیح از این سیستم ها استفاده کنند تا در آینده ای نزدیک شاهد این باشیم که دکمه سپاس و سیستم اعتباردهی و امتیازات بطور کامل در انجمن جا بیوفتن. 

نتیجه گیری : اجباری در کار نیست اما پیشنهاد ما اینه که حتما از این سیستم ها و دکمه سپاس (بطور صحیح) استفاده کنید .

امیدوارم از بخش جدید نتیجه گیری و قسمت دوم فرهنگ شرلوکی راضی بوده باشید

لطفا نظرات و پیشنهادات خودتون رو با ما به اشتراک بزارید، باتشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط فازی - ری ، محمد۲۲۱ ، هلنا ، Zahra78 ، sara624 ، Milad
معتبر ترینتون خودمم21
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
 سپاس شده توسط Mycroft
(2016/11/17، 07:49 AM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معتبر ترینتون خودمم21

الان کسی بخواد بیاد تو انجمن در موردت تحقیق کنه راحتی دیگه  4
پاسخ
ما هم که اینجا چغندریم  17 3
پاسخ
(2016/11/17، 10:59 AM)ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما هم که اینجا چغندریم  17 3

نه تست کردم دیدم چغندر نیستی معتبری واسه خودت  4  24

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط r.borhani.p
کاملا موافقم من مظلوم که عضو جدیدم زیاد تحویلم نمی گیرید 14 14 14
زیبایی انسان به ظاهر ان نیست 
بلکه به اخلاق اوست
بیایید زیباتر باشیم ...
پاسخ
 سپاس شده توسط Mycroft
(2016/11/17، 11:43 AM)r.b.p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاملا موافقم من مظلوم که عضو جدیدم زیاد تحویلم نمی گیرید 14 14 14

عصبی نشو حالا  12
تو انجمن بیکر همه یکسانن، حالا اینکه یسری اعتبارشون زیاده یسری کم حتما دلیل داره بی دلیل که نمیشه به کسی اعتبار و امتیاز داد 3 4
پاسخ
الان دقیقا با امتیاز چیکار میشه کرد
پاسخ
(2016/11/17، 03:04 PM)sara624 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان دقیقا با امتیاز چیکار میشه کرد

در تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 همه ی توضیحات در این باره ذکر شده  22 

در واقع این امتیازات همون مزد شما برای فعالیتتون در انجمنه که شما میتونید با اون پست یا فایل های  قیمت گذاری شده رو مشاهده کنید، اما همونطور که گفتم این سیستم هنوز در انجمن ما کامل جا نیوفتاده و بخاطر همین ما در انجمن شاهد پست های قیمت گذاری شده نیستیم و میتونم بگم حداقل فعلا این امتیازات کاربرد آنچنانی نداره ! به هر حال اگه اعضا همکاری کنن و استفاده از این سیستم ها روال نرمال خودشو پیدا کنه قطعا شاهد کارآمدی این سیستم ها در انجمن خواهیم بود 3 1  
پاسخ
سؤال:وقتی ما به کسی اعتبار و امتیاز می دیم از اعتبار و امتیاز خودمون هم کم می شه؟
سؤال 2:چیکار کنیم که اعتبار بدست بیاریم؟
سؤال 3:چطوری پست قیمت گذاری شده بزاریم؟
رسا هستم.
عاشق شرلوک
خیلی هم شبیهشم.البته یه ذره از اون fun ترم.
کارآگاه مشاور
لقب:رسا ولف (بهم اصلاً نمی گن رسا ولف 22.از خودم الکی برای خودم لقب گذاشتم)
لطفاً بهم اعتبار بدید.لـــــطـــــــــــــفـــــــــــــــاً
دوست دارم:
شرلوک (خودشم اصلاً)
معما
کارآگاهی
کلاً هر چی مربوط به شرلوک می شه (غیر از اندرسون 21 )
اعتبار 22(که قربونشم)

امیدوارم آدم با شعور و خوب و مفیدی تو انجمن باشم (اولیه رو هستم)
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد