سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شکار لحظه های شرلوکی
اینم دوتا جدید: 4 4

نه عزیزم مردم عاشقتن..با اون چشمات 8
resim

نشستن جانو... 24  کله اش شبیه خربزه مشهدی شده 4 
resim

جز غم که یکدم از دل من دست بر نداشت
دیگر کسی ز حال دل من خبر نداشت!

پارسای تویسرکانی

پاسخ
(2016/08/12، 04:22 PM)negar-sh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم دوتا جدید: 4 4

نه عزیزم مردم عاشقتن..با اون چشمات 8
resim

نشستن جانو... 24  کله اش شبیه خربزه مشهدی شده 4 
resim
دقیقا این عکس اخریه نخوه ی نشستن منه سرکلاس
شرلوک:وقتی درس رو دوس ندارم
جان:وقتی درس رو دوس دارم 
24 21
پاسخ
من عاشق اینم 4 یک دفعه استپ کردم اینجوری شد 24 
resim
I'll be there for you 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Baudelaires ، SH.
(2016/08/13، 04:12 PM)consulting criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
resim
خیلی خوبه24 21
پاسخ
(2016/08/13، 04:13 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/08/13، 04:12 PM)consulting criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
resim
خیلی خوبه24 21

یه دوتا عکسم تو بذار عزیزم 14 22

پارسای تویسرکانی

پاسخ
بچه ها کمکم کنین. عاشق چشمای جنین شدم 24 24 24 24 24
[تصویر:  jenin.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Baudelaires
قیافه ی خود شرلوکم یه جوریه3
پاسخ

بدون شرح 22
استپ زدم اينجوري شد 4 32
یه چیز خاصی راجب آدمایی که زیاد اشتباه میکنن وجود داره.            
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، negar-sh ، Baudelaires
(2016/08/15، 10:46 AM)shoka نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدون شرح 22
استپ زدم اينجوري شد 4 32

عالی! 24

پارسای تویسرکانی

پاسخ
resimاین الان دقیقا قیافه ی خودمه که بعد از سال ها تونستم بالاخره روش اپلود عکس با گوشی رو بفهمم4
وای خدا حسش خیلی خوبه دارم میمیرم20
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Baudelaires

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد